"Ukraden" motherboards.org

poruka: 24
|
čitano: 3.470
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
"Ukraden" motherboards.org

Evo za sve ljubitelje Elrica i njegovih video uradaka tužna vijest...

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
24 1 hvala 15
12 godina
neaktivan
offline
"Ukraden" motherboards.org

Ode moj najdraži youtube channel :( vjerojatno če sve radnje nastaviti na svome drugom channelu tech of tomorrow .

cika batmen
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2012 22:55 (cika batmen).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Ukraden" motherboards.org

Baš sam sada vidio na jubitu, nisam mogao vjerovati!

12 godina
neaktivan
offline
"Ukraden" motherboards.org

Stoka pokvarena, podrska covjeku jer vise ne brojim kolko puta su mi njegovi reviewi pomogli. 
 Support Elricu!

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Ukraden" motherboards.org
mislavgray kaže...

Stoka pokvarena, podrska covjeku jer vise ne brojim kolko puta su mi njegovi reviewi pomogli. 
 Support Elricu!

Same here. Lik fakat zna puno stvari o informatičkoj opremi.

 

HELP ELRIC!

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Ukraden" motherboards.org
INCOGNITO99 kaže...

Evo za sve ljubitelje Elrica i njegovih video uradaka tužna vijest...

Stvarno je bio super kanal,i covjek buduci da ima sina je bio stvarno strpljiv s onim zlobnim komentarima da ne zna igrat ovo pa ono.Ja osobno kad gledam 690 na tri monitora review ne zanima me previse vjestina igraca.

Bas mi je zao covjek je tu i tamo ljude iz industrije dovodio koji su objasnjavali stvari i tako to.

 

Covjek se trudio,a za sta da ga pokradu.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2012 10:40 (Ikarus01).
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Ukraden" motherboards.org

Odem na tech of tomorrow channel i vidim da je Elric uklonio zadnji video ? nece mu valjda i taj channel ukrasti

cika batmen
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2012 22:16 (cika batmen).
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Ukraden" motherboards.org

Od podne su izgubili 3k subscribera, malo po malo, ali jbga :)

 

-> https://www.youtube.com/user/ChannelProSMB

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2012 22:33 (Ajze).
12 godina
odjavljen
offline
"Ukraden" motherboards.org

Ukinut račun.

 

Isto su pokušali napraviti sa Linusom.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Ukraden" motherboards.org

Ne kuzim uopce kako i zasto se ovo desilo. :(

LOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Ukraden" motherboards.org

Čovjek je radio recenziju za samsung pa je apple tražio da mu se ukine račun......ili možda ne :D

imam muda
Moj PC  
3 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Ukraden" motherboards.org
Miki Liki kaže...

Čovjek je radio recenziju za samsung pa je apple tražio da mu se ukine račun......ili možda ne :D

  Da. Upravo se to dogodilo.  {#}

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj populističke komentare.
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Ukraden" motherboards.org

My attorney and theirs are in negotiations for settlement . As an act of good faith I have removed the video. As long as they pay me what they owe me and quit trying to screw with me I will play ball. If they do not and leave me hanging out to try I will beging the most rampant Social Media Campaign of all time and let you folks bring the fight to them. I will no longer be a part of Motherboards.org in any way and on Monday me and my team begin working full time for Tech Of Tomorrow. I can't wait to start building a new community with ALL OF YOU.. Thanks a million for all your support,,,  Elric 

 

 

Elric Phares I cannot even put in words the emotional feeling I feel from everyone, Linus Logan, and so many of you. I am going to try and repay you all by trying to be a better and calmer person. Under times of great stress I tend to go nuts. There is one more issues I hope you all will help me with. I have to review everything that is consumer tech in order to survive so can we please stop all the hate between my Mac/PC fans and my android/apple fans. I so get bummed out to see this stuff, it reminds me of racism another topic I can't stomach. I will no longer be doing business in any way with ChannelPro, they will be keeping Motherboards.org and I will be moving on after the settlement agreement. After this I am working for my family and myself and ChannelPro can see what it likes to try and do what I do. After 20 years I am officially done with ANYTHING to do with them and will be changing the FB page soon.  Your Love and support is the only ...

12 godina
offline
"Ukraden" motherboards.org

Evo u tijeku su dogovori između Elrica i ChannelPro-a te je zbog toga video uklonjen. Uglavnom, Elric više nema nikakve veze sa motherboards.org i sav svoj rad će objavljivati na Techtomorrow.

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
offline
"Ukraden" motherboards.org



inace, zelja mi je bila prebacit na 39s, al ocito da je to na bug-u nemoguce
watch?v=OUY6Qg3h6ZQ#t=39s

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 19:49 (passat).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Ukraden" motherboards.org
passat kaže...



Spomenuo je Hrvatsku ni ne mogu opisati kak sam sretan.Elric veliki pozdravi iz Hrvatske i sretno u novim poduzetnim avanturama o kojima mi burzovni hodočasnici možemo samo sanjati.

EDIT:

Inace da se razumije briga me kaj je amerikanac spomenuo Hrvatsku(pol njih niti ne zna di je,ne krivim ih)važno mi je to da se vidi da Elric čita komentare i zna ko mu je fanbase.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 21:32 (Ikarus01).
14 godina
neaktivan
offline
"Ukraden" motherboards.org

Pa on je bia u hrvatsku prije 2-3 mjeseca, naletia sam na neki video na motherboards.org taj dan, u slavoniji je bio s nekim likom koji prati kanal.

Vidio sam prvi dan vijesti da je channel pro shebao ga. Odmah sam maknuo subscribe i dao mu svu podršku. Drago mi je da je nastavio sa "tech of tomorrow"

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 22:40 (athlon64).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Ukraden" motherboards.org

Nije bio u Slavoniji nego na nekom hrvatskom imigrantskom festivalu u Americi

Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Ukraden" motherboards.org
bruno03 kaže...

Nije bio u Slavoniji nego na nekom hrvatskom imigrantskom festivalu u Americi

E to je taj video, onda sam ja malo izmiješao xd :D , ali znam da je bio s nekim Hrvatom. Taj lik s videa...

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
"Ukraden" motherboards.org

Cuj ovog klinca na kraju videa kako mu iscupa graficku iz ruke{#}

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
"Ukraden" motherboards.org

...{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2012 11:21 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Ukraden" motherboards.org

.

battlelog:69KICKASS
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 14:34 (kurt).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Ukraden" motherboards.org

Drago mi je ovo bilo vidjeti samo kaj su nas ko "poljanske" seljake prikazali{#}{#}...

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
"Ukraden" motherboards.org

Pozadinska muzika je njesra-pa nismo mi Italija. {#}

 

A buco je Hrvat isto toliko koliko sam ja Čeh. {#}

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice