uTorrent priprema plaćenu verziju

poruka: 23
|
čitano: 3.885
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
uTorrent priprema plaćenu verziju

BitTorrent Inc., kompanija koja stoji iza razvoja najpoznatijeg torrent klijenta uTorrenta, objavila je kako je započela sa razvojem komercijalne nadogradnje koja će nositi naziv uTorrent Plus. Iako je još uvijek u razvoju nedostupna za širu uporabu, najavljena su poboljšanja u odnosu na free. Tako bi se u uTorrent Plus-u trebale naći stvari poput konverzije formata, rješavanje problema s kodekima te podrška za veći broj uređaja.

 

Vijest preuzeta sa: http://download.cnet.com/8301-2007_4-20079899-12/utorrent-preparing-paid-version/?tag=rb_content;main

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
 
0 0 hvala 14
15 godina
neaktivan
offline
uTorrent priprema plaćenu verziju

I onda će svi sa free verzijom skinut cracked paid version:)

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
 
62 0 hvala 0
15 godina
online
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
lol torrent program koji će imat plaćenu verziju će bit na torrentu za skinut, a skinut ćeš ga kroz besplatnu verziju tog programa
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju

postaju fuckin bloatware. sa ovom verzijom 3.0 su stavili toliko nepotrebnih gluposti..

 

ako se ne varam moto im je "a (very) tiny BitTorrent client" a sve više i više se povećavaju..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
uTorrent priprema plaćenu verziju

Ja sam odustala od njegovog korištenja od kad su ga nabacali stvarima koje mi ne trebaju.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
nixass kaže...

postaju fuckin bloatware. sa ovom verzijom 3.0 su stavili toliko nepotrebnih gluposti..

 

ako se ne varam moto im je "a (very) tiny BitTorrent client" a sve više i više se povećavaju..

pa uskoro ce Opera postat najbolje rjesenje za torrent lol

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju

Neko sam ju vrijem i koristila, ali nažalost previše je štekanja tu bilo da bih se zamarala s njom.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
neaktivan
offline
uTorrent priprema plaćenu verziju

Verzija 1.6.1 ftw:)

World Championships: 7, GP started: 278, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,469
 
5 0 hvala 0
15 godina
online
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
F1-IVO kaže...

Verzija 1.6.1 ftw:)

da al neki privatni trackeri ju ne priznaju

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
uTorrent priprema plaćenu verziju

O uTorrentu su opjevane pjesme i epovi kao o najboljem programu ikada... a sad ovo... sramota {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
F1-IVO kaže...

Verzija 1.6.1 ftw:)

morat ću se vratiti u kameno doba.. trojka me svarno naživcirala.. nakon duljeg korištenja memory footprint zna otić i do 20MB.. nije da nemam dosta al joj jednostavno NE DAM toliko..

 

edit:

evo baš sam pogledao.. 1.6.1. ima nekih 175kb.. trojka ima preko 600kb.. hebeš kilobajte, al to je skoro 4x povećanje a da nikakvu korist od toga nemam.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2011 13:39 (nixass).
14 godina
offline
uTorrent priprema plaćenu verziju

Evo mali offtopic al vidim da je aktivna ova tema.

 

Zna neko kako da se u utorrentu namjesti da kad mi skine jedan torrent počme skidat automatski drugi? Iman 5 torrenta pauziranih, i jedan od njih stavim skidat, može li se namjestiti da mi skida onda npr torrent broj 2, pa torrent broj 3 itd...

Peace means I'm reloading my gun.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
sirka666 kaže...

Evo mali offtopic al vidim da je aktivna ova tema.

 

Zna neko kako da se u utorrentu namjesti da kad mi skine jedan torrent počme skidat automatski drugi? Iman 5 torrenta pauziranih, i jedan od njih stavim skidat, može li se namjestiti da mi skida onda npr torrent broj 2, pa torrent broj 3 itd...

Imaš pod Opcije - Postavke - Redoslijed - Postavke reda čekanja.

13 godina
neaktivan
offline
uTorrent priprema plaćenu verziju

smjesno

Nema na netu zastite vrlo tesko za sve ima crack i neka tako bude a kome se kupuje nek je kupi :))

Cedo
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
F1-IVO kaže...

I onda će svi sa free verzijom skinut cracked paid version:)

 

Dobro, možda ne svi, ali većina. Uostalom, smatram da i bez pirata neće pridobiti puno novca ovim proizvodom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju

Mozes staviti download limit na 1 torrent...i kada jedan zavrsi download drugi krece sa download-om :)

GL ;)

 

Tako ces uvijek imati punu brzinu za jedan torrent, i kada on zavrsi "skidanje" prebaci na drugi ;D

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2011 12:43 (NexT_T1).
16 godina
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju

"This program is freeware, if you paid for it you have been scammed.."

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
nixass kaže...

"This program is freeware, if you paid for it you have been scammed.."

Izgleda da vise nije tako :)

 

Jos samo da pocnu facebook naplacivati i to je to {#}...

 

I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
15 godina
neaktivan
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju

Šta bi dao za to...

 

Svi bi se vratili na dobri stari MSN ili ICQ.

Da se Facebook server sruši, 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Svaka čast sauron_15 :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
TIR669 kaže...

Šta bi dao za to...

 

Svi bi se vratili na dobri stari MSN ili ICQ.

Ja otprilike i jesam na MSN-u. Slabo me ima na facebook-u. Otvoren MSN i mogu se sa svima dopisivat'.

 

A ima li ikakve razlike izmedju starijih verzija uTorrenta i 3.0? Ja samo skinem update i svejedno mi dok god radi dobro je :D

14 godina
odjavljen
offline
uTorrent priprema plaćenu verziju

Meni piše verzija 6.2, što to znači, jesam li ultra napredan ili ultra nazadan {#}

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 0:31 (Jakovp).
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
Jakovp kaže...

Meni piše verzija 6.2, što to znači, jesam li ultra napredan ili ultra nazadan {#}

  Ne, samo ne razlikuješ programe.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
14 godina
odjavljen
offline
Re: uTorrent priprema plaćenu verziju
GigaGirl kaže...
Jakovp kaže...

Meni piše verzija 6.2, što to znači, jesam li ultra napredan ili ultra nazadan {#}

  Ne, samo ne razlikuješ programe.

Sto mu iruda, nisam ni znao {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice