Vice city za sv. Nikolu

poruka: 40
|
čitano: 10.345
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
GTA: Vice City za sv. Nikolu

Kao što je bilo i šuškanja nešto ranije, potvrđeno je sve, pa tako i datum, cijene i neki od podržanih modela.

 

Vice City stiže na Android i iOS uređaje 6.12.2012.

 

iOS: iPad (pretpostavka da svi pošto ne piše redni broj), iPhone 4, 4S & 5, iPod touch 4. i 5. generacije

Android: Motorola Razr, Razr Maxx, Razr Maxx HD, Motorola Atrix, Motorola Photon, Motorola Droid Bionic, HTC Rezound, HTC One X, HTC One S, HTC Evo 3D, HTC Sensation, HTC Droid Incredible 2, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Nexus S, Samsung Galaxy Note 1 & 2, Samsung S2, Samsung Galaxy R, Sony Xperia Play, Sony Xperia S, P, T & TL, Sony Walkman Z Series Media Player, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Google Nexus 4

Android Tableti: Acer Iconia, Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Transformer Prime, LG Optimus Pad, Medion Lifetab, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 8.9 / 10.1, Samsung Galaxy Tab 2, Samsung Galaxy Note 10.1, Sony Tablet S, Sony Tablet P, Toshiba Thrive, HTC Flyer, Google Nexus 7, Google Nexus 10

 

Naravno, lista svih uređaja će biti nakraju veća od ovih, ali vjerojatno nisu imali vremena (volje) testirati na više uređaja.

 

Cijena je ista za sve uređaje: 4.99$

 

 

Link: http://www.rockstargames.com/newswire/article/46331/grand-theft-auto-vice-city-10th-anniversary-edition-coming-to-io.html

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 22:14 (EchoOne).
 
7 0 hvala 7
15 godina
neaktivan
offline
Vice city za sv. Nikolu

To te ja pitam!

Njegova mati i moja ujna - to dve rođene sestre.
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vice city za sv. Nikolu
Taman sam čekao neku dobru igru da isprobam moj novi Galaxy Note, no nisam ni sanjao da će prva igra koju ću na njemu zaigrati biti jedna od najboljih (ako ne i najbolja) iz Grand Theft Auto serijala.

P.S. Može info kako da im ja to platim, pošto nemam (i ne želim imat) kreditnu karticu?
12 godina
offline
Re: Vice city za sv. Nikolu

A čuješ, teško da ćeš je legalno kupiti bez kartice (mada ne mora biti kreditna, mislim, ima i ostalih vrsta kartica).

Naravno, postoji raznih stranica po netu di će se pojaviti crackana verzija... šta reći?

 

Baš sam se iznenadio kad sam vidio da dolazi. To je prvi GTA da sam ga baš igrao kako spada. Bit će najveći hit kad dođe San Andreas za koju godinu ;)

 

p.S. Kad se sjetim samo one Billie Jean koliko se puštala na jednom od onih radija na Vice Cityu :D

Čak mislim da se radio zvao Flash FM ili nešto tako haha

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 1:10 (EchoOne).
15 godina
neaktivan
offline
Vice city za sv. Nikolu

Cijelo ljeto 2003 sam ga igrao na Intel Pentium 4 1.4 GHz s 512 MB radne memorije i GeForce MX 420, a sad ću ga zaigrati na dual-core mobitelu s procesorom istog takta i s duplo više radne memorije. LOL!

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 18:20 (The Man).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Vice city za sv. Nikolu

Sve je to ljepo krasno,no trebali bi oni i za WP uređaje počet takve igre stvarati a ne samo za Android i iOS.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vice city za sv. Nikolu
kruskar kaže...

Sve je to ljepo krasno,no trebali bi oni i za WP uređaje počet takve igre stvarati a ne samo za Android i iOS.

Sve je to zakon ponude i potražnje. WP je relativno slaba platforma i ovakvi naslovi se još neko vrijeme neće portati na nju. Vidit ćemo kakvo će stanje biti sa WP8 sad kad dođe..

Slab tržišni uspjeh - manje korisnika - manja zarada - manje developera - manje kvalitetnih aplikacija...

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 18:56 (EchoOne).
13 godina
offline
Re: Vice city za sv. Nikolu
EchoOne kaže...
kruskar kaže...

Sve je to ljepo krasno,no trebali bi oni i za WP uređaje počet takve igre stvarati a ne samo za Android i iOS.

Sve je to zakon ponude i potražnje. WP je relativno slaba platforma i ovakvi naslovi se još neko vrijeme neće portati na nju. Vidit ćemo kakvo će stanje biti sa WP8 sad kad dođe..

Slab tržišni uspjeh - manje korisnika - manja zarada - manje developera - manje kvalitetnih aplikacija...

Znam,ali opet kad bi se malo ljudi potrudili s aplikacijama bilo bih i zainteresiranih korisnika pa bi tako više ljudi imalo WP mobitele.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
neaktivan
offline
Vice city za sv. Nikolu

Ah ta tehnologija, za dvije godine očekujem San Andreas za 10. godišnjicu hehe 

 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Vice city za sv. Nikolu

Što fali za ovo dati 5 $?
Imam 30ak kupljenih aplikacija, neće mi biti žao dati za ovo ako bude kako pišu.

A cijeli Internet (Twitter, Facebook, Engadget, xda), na svakom koraku.
Vjerojatno će onda biti nešto veliko. Smijeh 

Samsung Galaxy SII crew.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GTA: Vice City za sv. Nikolu

mene zanima kak će gameplay biti izveden..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Vice city za sv. Nikolu

Stigao je i

:)

 

 

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Vice city za sv. Nikolu

Downloading!

Ima gigu, kad se skine metnem par scrinshotova i dojmove.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Vice city za sv. Nikolu

Evo skida se :D :D kasnie stavim par SSova

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vice city za sv. Nikolu
bistri kaže...

Downloading!

Ima gigu, kad se skine metnem par scrinshotova i dojmove.

  Uploadaj to u punoj rezoluciji na neki servis ako možeš, Bug je katastrofa za fotografije.

Njegova mati i moja ujna - to dve rođene sestre.
14 godina
neaktivan
offline
Vice city za sv. Nikolu

Ceka se 2014ta :D

 

GTA San Andreas 10th Anniversary

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vice city za sv. Nikolu

jeli to skidate za Android ili iOS? danas sam čitao da je bilo nekih problema na Play Storeu sa igrom i da još nije spremna, jesu ispravili to?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 16:50 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vice city za sv. Nikolu
antimadridista kaže...

jeli to skidate za Android ili iOS? danas sam čitao da je bilo nekih problema na Play Storeu sa igrom i da još nije spremna, jesu ispravili to?

 

ja iOS

@random metnem na dropbox

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
13 godina
offline
Vice city za sv. Nikolu

Android još nije dobio?

Samsung Galaxy SII crew.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Vice city za sv. Nikolu

zasto se pikseli tako vide?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vice city za sv. Nikolu
Mogu li se podešavati grafički detalji kao što je bilo u GTA III?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Vice city za sv. Nikolu

ne, nema nikavih opcija za detalje. igra je instalirana i krece se igranje, inace to mi je najbolji dio gta, nije mi nimalo zao 5 dolara.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vice city za sv. Nikolu

Rockstar has released a short statement on its Newswire blog. Here it is, in full:

"Due to unforeseen technical issues, the Android release of Vice City will be slightly delayed. Our goal is to get this out for Android by the end of next week."

"Our apologies for the delay to all our fans on Android devices and please stay tuned for updates."

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Vice city za sv. Nikolu

Jel se Vama zna dogodit da jedanput auti sami skrecu na lijevo, na ravni sam cesti, drzim samo gas i auto sam skrece ljevo, jako je iritantno{#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vice city za sv. Nikolu
Stolnik kaže...

Jel se Vama zna dogodit da jedanput auti sami skrecu na lijevo, na ravni sam cesti, drzim samo gas i auto sam skrece ljevo, jako je iritantno{#}

akcelometar? tak je i meni bilo

15 godina
online
Vice city za sv. Nikolu

igra je puna bugova, trebaju to ispravit.

Moj PC  
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Re: Vice city za sv. Nikolu
CM weitE! kaže...
Stolnik kaže...

Jel se Vama zna dogodit da jedanput auti sami skrecu na lijevo, na ravni sam cesti, drzim samo gas i auto sam skrece ljevo, jako je iritantno{#}

akcelometar? tak je i meni bilo

Jep, tu je bio problem, to sam iskljucio i sad je sve oke, hvala {#}

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite
14 godina
offline
Vice city za sv. Nikolu
da i ovdje napišem :)

probao na 5 minuta igru na Androidu, radi savršeno. Jedna prednost kod Android verzije u odnosu na iOS je to što se može namještati kvaliteta grafike. Meni na Xperiji U radi na max bez trzanja i bez ikakvih problema, rekao bih čak da radi bolje nego što mi je radio GTA III, odličan posao su napravili.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vice city za sv. Nikolu
antimadridista kaže...
da i ovdje napišem :)

probao na 5 minuta igru na Androidu, radi savršeno. Jedna prednost kod Android verzije u odnosu na iOS je to što se može namještati kvaliteta grafike. Meni na Xperiji U radi na max bez trzanja i bez ikakvih problema, rekao bih čak da radi bolje nego što mi je radio GTA III, odličan posao su napravili.

Di si nabavio igru?

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice