Više drag and drop stvari u GMAIL-u...

poruka: 5
|
čitano: 1.511
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Više drag and drop stvari u GMAIL-u...

... Ali samo u Chromeu...

 

Odsada se mogu drag and dropati (iliti po HRV povuci i baciti LoL) privtci u mailu direktno iz browsera na desktop i isti ce se downloadati bez pritiska na download dugme... Iako nemam pojma zasto tako koristiti (znaci drag privitak, minimalizirati browser da moze postaviti u desktop, i pustiti klik...) jer lakse je kliknuti downlad + enter.

 

Također ne shvaćam zasto ovo rade, do sada je bila praksa da se sve funkcije otvore isto na svim browserima, a Google je, iako se tu radi o funkciji koja je napravljena pomocu HTML5, odlucio takoreci blokirati taj feature za ostale browsere...

 

Ta opcija je od danas u funkciju... Ako predjete mišom preko privitka pisat ce vam “Click to view OR drag to your desktop to save.”. Ovo također radi i s GMail auto archive funkcijom, tako da ako vam netko posalje 10 slika, tada mozete jednostavno dragati DOWNLOAD ALL link na desktop i to je to...

 

 

Izvor

 

 

In Control
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 23:51 (EnlightenedPhoenix).
Moj PC  
0 0 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
Više drag and drop stvari u GMAIL-u...

Pa logično pošto je Chrome Googleov browser. Ali opet, nije im fora.

 

Već 3 godine imam Gmail, možda i više i on mi je najbolji web mail na svijetu.

PSN: filip99 // XF: filipscekic
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Više drag and drop stvari u GMAIL-u...
AlienWare1 kaže...

Pa logično pošto je Chrome Googleov browser. Ali opet, nije im fora.

 

Već 3 godine imam Gmail, možda i više i on mi je najbolji web mail na svijetu.

  Nitko ne kaze da nije logicno, ali je li uredu... cisto jer ta funkcija se eliminiranjem browser checka mogla primjeniti na sve browsere u  kojima je HTML5 podrzan... Zato kazem da ne shvacam, jer to je na neki nacin cenzura odnosno onemogucavanje dodatnog sadrzaja drugim browserima a da se ne placa... To je cista ucjena...

In Control
15 godina
offline
RE: Više drag and drop stvari u GMAIL-u...
EnlightenedPhoenix kaže...
AlienWare1 kaže...

Pa logično pošto je Chrome Googleov browser. Ali opet, nije im fora.

 

Već 3 godine imam Gmail, možda i više i on mi je najbolji web mail na svijetu.

  Nitko ne kaze da nije logicno, ali je li uredu... cisto jer ta funkcija se eliminiranjem browser checka mogla primjeniti na sve browsere u  kojima je HTML5 podrzan... Zato kazem da ne shvacam, jer to je na neki nacin cenzura odnosno onemogucavanje dodatnog sadrzaja drugim browserima a da se ne placa... To je cista ucjena...

Google je još i dobar.

Apple bi to već patentirao...

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Više drag and drop stvari u GMAIL-u...
Na ovo gore se mogu samo dobro nasmijati... haha...
In Control
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice