Vlasnici iPhonea se više seksaju

poruka: 49
|
čitano: 4.954
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

Ako ste dosad kojim slučajem samo razmišljali o nabavci Appleovog iPhonea, ne dvojite više ni trenutka. Nabavite li iPhone, više seksa vam je zagarantirano. Online stranica za druženje i pronalazak partnera OKCupid napravila je malo istraživanje među svojim članovima. Uzorku od 9.785 osoba postavili su niz pitanja te sve lijepo objavili u sklopu izvještaja na svom službenom blogu.

 

Ono što je nama upalo u oko iz ovog izvještaja je podatak da vlasnici iPhonea imaju više partnera od ostalih vlasnika mobitela. Naime, korisnici muškog roda koji posjeduju iPhone do dobi od 30 godina u prosjeku su promijenili 12,3 partnera, dok su vlasnici BlackBerryja imali njih 8,8, a vlasnici uređaja na Androidu njih 6,1.

Što se žena tiče, također su seksualno najaktivnije vlasnice iPhonea koje su do dobi od 30 godina promijenile prosječno 10 partnera, njihove kolegice, vlasnice BlackBerryja, 8,1, a vlasnice Androida njih šest.

 

više o tome na ovoj adresi

Jeli ovo samo jedan od marketinski trikova kompanije Apple ili statistike ipak ne lazu...

 

etikete, ovo je nacija etiketa!
Moj PC  
8 1 hvala 5
15 godina
odjavljen
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

a mi sa winmo se najvise samozadovoljavamo..

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
24 0 hvala 0
16 godina
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

Kaj je bilo, suša pa razmišljaš o kupnji iPhonea? :)

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

a ne, dobivam svoju porciju redovito! :)

da mi je znat sto bi bilo da je BOL objavio ovu vijest.... al bi bilo flejmanja. steta sto nije.. inace, pohvale autoru za trud

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

Uzimam definitivno iphone ako je tako.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju

ZATO ŠTO GLUPAČE JOŠ UVIJEK PADAJU NA MOBITELE ????

Z
15 godina
odjavljen
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
Weky kaže...

Uzimam definitivno iphone ako je tako.

kako kod da bilo, sex nije niti ce ikad biti besplatan - uvijek nesto moras platit. bilo kurvu, pice, kondom...

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
Weky kaže...

Uzimam definitivno iphone ako je tako.

kazes: ako podjes samnom dat cu ti da se igras s ovim, i onda podjes rukom prema dole, i zavuces je u djep; .... i izvuces ga(mislim iphone)   Smijeh

etikete, ovo je nacija etiketa!
15 godina
neaktivan
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

da, a mi sa symbianom smo jos nevini.

Model fashion guru.
Moj PC  
22 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

Nije potpuno istina, hehehe, moj frend ima sve iphone-e po redu od prvog do zdanjeg , i neće ga ku*va....Smijehhhahaha

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a -> http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1336396
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
Plahi kaže...

Nije potpuno istina, hehehe, moj frend ima sve iphone-e po redu od prvog do zdanjeg , i neće ga ku*va....Smijehhhahaha

Ak do sad nije ništa dobio,onda mu definitivno ni 50 iphona pomoć.A da možda taj frend nisi ti?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
Apocalypso kaže...
Plahi kaže...

Nije potpuno istina, hehehe, moj frend ima sve iphone-e po redu od prvog do zdanjeg , i neće ga ku*va....Smijehhhahaha

Ak do sad nije ništa dobio,onda mu definitivno ni 50 iphona pomoć.A da možda taj frend nisi ti?

HAHAHAHAHAHAHAHAH, ja dobivam svoje...

Svi koji kažu da H50 ne valja, u zabludi su, samo treba staviti 2 venta od scythe-a -> http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1336396
14 godina
online
Vlasnici iPhonea se više seksaju

Kakva se glupa danas istraživanja provode! Ovo istraživanje zaslužuje, ako ne prvo mjesto, onda mjesto u 10 najglupljih istraživanja ikad. Svaki dan pročitam bare nekoliko znastvenih gluposti. To je satistička slučajnost i nema veze sa iPhoneom.Znastvenici kao da nemaju pametnijeg posla pa onda trošesvoje vrijeme na gluposi poput ovakvih istraživanja. To me već neko vrijeme živcira. Ovo je samo jedno u nizu znastvenih provala.

 

EDIT: Evo nekih znastvenih gluposti:

Istraživanje o tome peru li ljudi odmah odjeću nakon što je kupe ili je nose bez pranja.

Rezultat. 85% ljudi prvo opere odjeću nakon što je kupe pa je onda nose

 

Istraživanje osjećaju li se ljudi opušteno dok su sa psom.

Rezultat:55%Osjeća se opušteno, 45%osjeća se sretnije

 

Nikad nisam igrao nijedan cod multiplayer.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 16:00 (captain_soap_McTawish).
 
18 0 hvala 0
14 godina
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

Debilizam nema granice.

Moj PC  
18 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
captain_soap_McTawish kaže...

Kakva se glupa danas istraživanja provode! Ovo istraživanje zaslužuje, ako ne prvo mjesto, onda mjesto u 10 najglupljih istraživanja ikad. Svaki dan pročitam bare nekoliko znastvenih gluposti. To je satistička slučajnost i nema veze sa iPhoneom.Znastvenici kao da nemaju pametnijeg posla pa onda trošesvoje vrijeme na gluposi poput ovakvih istraživanja. To me već neko vrijeme živcira. Ovo je samo jedno u nizu znastvenih provala.

 

EDIT: Evo nekih znastvenih gluposti:

Istraživanje o tome peru li ljudi odmah odjeću nakon što je kupe ili je nose bez pranja.

Rezultat. 85% ljudi prvo opere odjeću nakon što je kupe pa je onda nose

 

Istraživanje osjećaju li se ljudi opušteno dok su sa psom.

Rezultat:55%Osjeća se opušteno, 45%osjeća se sretnije

 

Ja nemam psa i sasvim sam u redu :D

14 godina
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

po mom mišljenju korisnici BMW, FERRARIJA, LAMBORGHINIJA I ONI DEBLJIH NOVČANIKA se više keksaju do iphonaca Smijeh

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
 
10 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

U današnje vrijeme je bitan novčanik a ne neki Ajfon.

 
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

a dobro slijedeći to da imaš ajfon i uzbeš u obzir njegovu cijenu da se zaključiti da imaju malo deblji novčanik xD

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
xDinichx kaže...

a dobro slijedeći to da imaš ajfon i uzbeš u obzir njegovu cijenu da se zaključiti da imaju malo deblji novčanik xD

a BLACK MARKET ????

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
13 godina
protjeran
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
Genoxxx kaže...
xDinichx kaže...

a dobro slijedeći to da imaš ajfon i uzbeš u obzir njegovu cijenu da se zaključiti da imaju malo deblji novčanik xD

a BLACK MARKET ????

+ na pretplatu ga imas za 1 kunu.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
SolidSnakeCRO kaže...

Debilizam nema granice.

 

---------------------------------------------------

 

Albert Einstein kaže...
"Samo su dvije stvari na svijetu beskonačne, svemir i ljudska glupost, samo sto za svemir jos nismo sigurni."
etikete, ovo je nacija etiketa!
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2010 18:27 (ExXxEr).
14 godina
neaktivan
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

Moraš imati bar nešto para da bi ga kupio na black marketu...

ako ga uzmeš za 1kn svaki mjesec plaćaš naknadu za potrošeno jel tako? opet moraš imati para xD nemožeš posjedovati ajfon bez novaca xD dobro nemožeš niti jedan mobitel :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
xDinichx kaže...

Moraš imati bar nešto para da bi ga kupio na black marketu...

ako ga uzmeš za 1kn svaki mjesec plaćaš naknadu za potrošeno jel tako? opet moraš imati para xD nemožeš posjedovati ajfon bez novaca xD dobro nemožeš niti jedan mobitel :D

Iskreno ne moras biti bogat da bi skupio 1800kuna.

14 godina
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
xDinichx kaže...

Moraš imati bar nešto para da bi ga kupio na black marketu...

ako ga uzmeš za 1kn svaki mjesec plaćaš naknadu za potrošeno jel tako? opet moraš imati para xD nemožeš posjedovati ajfon bez novaca xD dobro nemožeš niti jedan mobitel :D

NEŠTO.... ak je pal s kamijona onda jako malo para...

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
16 godina
neaktivan
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

pa radje bi da se zapali na iPhone nego da skuzi da bmw vani parkiran nije 330xd nego 330d zbog toga kaj nema srebrnu lajsnu

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
bistri kaže...

pa radje bi da se zapali na iPhone nego da skuzi da bmw vani parkiran nije 330xd nego 330d zbog toga kaj nema srebrnu lajsnu

xDe

If You Ain't Outta Control, You Ain't In Control. My life DRIFT' S around cars
15 godina
neaktivan
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

vlasnici iphonea imaju veci e-penis

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju

Pa to je normalno. Mislim iPhone izlazi svake godine novi, pa su korisnici malo zbunjeni i misle da moraju i partnere mjenjati shodno tom trendu. Dok je kod kod drugih marki mobitela vise naglasak na dugorocnost.

 

I jos bi dodao da nije bitna kvantiteta, nego kvaliteta. Kako mobitela tako i partnera!!

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vlasnici iPhonea se više seksaju
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Vlasnici iPhonea se više seksaju
mtopol kaže...

vlasnici iphonea imaju veci e-penis

iPenis

Budi dosljedan applu

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice