YouTube - Kako dobiti novi izgled?

poruka: 128
|
čitano: 33.262
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Kod mene sad u chromeu opet stari izgled.Strange...???

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?
mitre kaže...

Kod mene sad u chromeu opet stari izgled.Strange...???

meni je tako bilo probaj opet napraviti ovo iz prvog posta

HRVATSKI LOCKERZ-REGISTRIRAJTE SE I ULOVITE MRAK STVARI ZA 1 KN http://www.pecalica.hr/users/add/3cc3a8170739df8f3d220d3e2fc0d02d
14 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Di točno peystati link.Kad kliknem sad na console ništa ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?
mitre kaže...

Di točno peystati link.Kad kliknem sad na console ništa ?

  stavi neka ti istice 2020 godine, il bilo kojie malo dalje..procitaj malo postove

14 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?
brane47 kaže...
mitre kaže...

Di točno peystati link.Kad kliknem sad na console ništa ?

  stavi neka ti istice 2020 godine, il bilo kojie malo dalje..procitaj malo postove

Čitao,proučio,nije neka baš velika mudrolija ali ne ide ...

Navodnike izbrisao i ponovo stavio i evo ga...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2011 21:17 (mitre).
14 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Evo napravio novi youtube sve ovako i radi,meni super ali radi samo na kratko,jer se vrati stari izgled ponovo,why?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

imam kanal na yt.prije par tjedana se već promijenio izgled,ali samo nakratko.od jučer je taj novi.valjda na duže vrijeme.ako opet neće petljati nešto.

teško ovo život
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

http://www.gadgeterija.net/2011/12/01/video-instalirajte-dodatak-za-chrome-firefox-ili-safari-koji-ce-vam-youtube-uciniti-boljim/

 

Instalirajte ovo. Dodajem vam rating bar u related videos tako da izbjegnete glupe video zapise.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Neradi ovo, kao nedopusta ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Meni danas promenlo

 Jadno veoma JADNO

People have been messing with me my whole life. I learned a long time ago that there's no sense getting all riled up every time a bunch of idiots give you a hard time. In the end, the universe tends
 
1 3 hvala 1
13 godina
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Uvijek će bit zadovoljnih i nezadovoljnih.

 

Sebe smatram advanced userom YouTube-a, dakle koristio sam kompletno sve featurse kroz prošle verzije i moram priznat da je ovo ono što sam tražio. Svaka notifikacije dođe pregledno, integracija sa društvenim mrežama je izvrsna. Cosmic panda izgled sam dosada koristio i ovaj wannabe cosmic panda izgleda odlično. Sidebar ima music, popular... sve one funkcije za koje sam se slamao da ih pronađem na starom YouTube-u.

 

Jedina zamjerka je što se lista video pretvori u nedogledno skrolanje prema dolje. Kada bi to riješili bilo bi savršeno.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Ja uopste ne mogu odabrati Paste u Console? Why? :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

a di se nalazi channel komentari???

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Zasto je jedno vrijeme bio u upotrebi novi izgled YT pa su ga vratili na stari i evo sad opet novi ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

radi kojeg vraga kad odem na ono Edit Channel izbaci mi We're sorry, the page you requested cannot be found. Try searching for something else.
Ovaj novi design mi je odvratan i oću stari...kak da ga vratim?

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?

zasto  nema X znaka da maknem neki video sa naslovne strane nakon sto ga pogledam i ne pise watched i te fore... :( svidja mi se dizajn, no funkcionalnost i to jos nisam shvatio ali tek sam prije 5 minuta skuzio new look... tak da ima cajta...

 

i ako netko ima volji objasnit cosmic pandu?? wtf je to?????

MuWu
16 godina
moderator
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?
CreaToR kaže...

Ovaj novi design mi je odvratan i oću stari...kak da ga vratim?

Možeš probati obrisati cookie: http://www.bug.hr/vijesti/kako-uskoro-izgledati-youtube/112387.aspx

 

Ali čini mi se da je ovo novi YouTube, odnosno da je izašao iz testne verzije. Tako da je moguće da je to to.

12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?

 Imam novi izgled i ok je...

Arian RIčko
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2011 10:16 (77ari).
12 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

molim vas zna li iko kako da vratim stari youtube jer sam sinoc imao poteskoca sa facebookom

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Meni na Linuxu je to proradilo bez ikakvog podešavanja

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Ako netko zna,kako da malmem video koji sam pogledao,tj gdje je nestao X ?

 

x
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Meni se pojavio novi problem.Kada odem "Naknadni prikaz" ne pokaže se traka sa muzikama koje sam ja postavio.Zna li itko kako riješiti problem?

Arian RIčko
16 godina
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Mene više zanima kako bi bilo dobro vratit stari izgled.... ne sviđa mi se ovo i odbilo me...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?
24v kaže...

Mene više zanima kako bi bilo dobro vratit stari izgled.... ne sviđa mi se ovo i odbilo me...

Piši pismo žalbe YouTubeu. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Sve to ljepo izgleda ali kad 15 godina koristim jedan izgled onda odjednom dođe sve potpuno novo zbrka me...

Arian RIčko
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?
77ari kaže...

Sve to ljepo izgleda ali kad 15 godina koristim jedan izgled onda odjednom dođe sve potpuno novo zbrka me...

Tako je sa svim novim, čovjek se jednostavno moral prilagoditi. Promjene su većinom pozitivne, ali treba se žaliti protiv loših promjena - nekako mi se čini da ih Google kroz neko vrijeme uvažava - valjda ako se dosta ljudi žalilo i ako vide smisla u tome. Recimo u zadnje vrijeme dosta optimizira Gmail i Docs.

13 godina
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Žalili su se na jednobojan tekst, čak sam i ja poslao feeback. S novom verzijom su recimo sva slova bila crna, ne bi bilo istaknuto plavom vrijeme recimo netko napiše 0:14 ili ime onoga tko je postao komentar. Sada je to promjenjeno. 

 

Zato služi feeback, sve šta vam nepaše pošaljite pa će možda i bit promjena.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

bolji je stari, ali nije ni ovo toliko loše

jedino me živcira početna stranica sve je nekako u sredini zbijeno, bolje da su raširili stranicu preko cjelog ekrana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube - Kako dobiti novi izgled?

Trebamo pustiti bar 2 mj da se naviknemo na ovaj dizain a onda se tek žaliti na stvari koje su loše...{#}

Arian RIčko
12 godina
protjeran
offline
YouTube - Kako dobiti novi izgled?

ma naviknuti će mo se svi pomalo

Android
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice