YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

poruka: 174
|
čitano: 71.253
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Marko :D kaže...

Ja nekako mislim da je to do IP adrese jer postoji više baza podataka s informacijama o istima. Ako je IP adresa reciklirana, postojeći podaci u tim bazama moraju biti ažurirani i problem se pojavljuje kada neka to baza ne učini ili kasni, pa se zna dogoditi da jedna stranica kaže jedno, a druga drugo.

 

Također se probaj i spojiti na neki drugi server u drugoj državi. Recimo, probaj se spojiti na američki poslužitelj, pa ako ti se cijena promijeni, do VPN-a je tj. do indijskog poslužitelja.

 imao si pravo. Tek jutros mi je palo na pamet da mi prikazuje cijenu u USD, a ne u HRK. Dakle po IP adresi sam bio u US, a ne u IN. Prebacim VPN na Rusiju pokazuje u rubljama (oni plaćaju oko $3,50). Spojim se preko drugog VPN-a na tabletu i radi!
Uzeo sam obiteljsku pretplatu, jedan acc ide mojoj dragoj, a jedan na (smart) TV, a možda stavim i na TVBox za drugi TV, kad već imam pravo na 5 računa.

No mislim si što će bit kad dođe prvi mjesec na naplatu, jer adresa vlasnika kartice i adresa koju tamo upisujemo (indijska) se ne poklapa. Banka će pomislit da je fraud i odbit transakciju, možda privremeno i blokirat karticu(?). No dobro, navodno to neki koriste već više mjeseci pa valjda radi. možda ima veze i što se radi o jako malom iznosu.

12 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Zasto neimat na svim uredjajima isti google account? Meni mob, tablet, telka, box sve prijavljeno na isti google acc i nemoram trosit pozivnice na uredjaje nego podjelio drugim clanovima obitelji.
14 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
bezimeni kaže...
Zasto neimat na svim uredjajima isti google account? Meni mob, tablet, telka, box sve prijavljeno na isti google acc i nemoram trosit pozivnice na uredjaje nego podjelio drugim clanovima obitelji.

 zato jer imaš preporuke i personalizirani sadržaj, pretplate na kanale i slično. Ako su djeca jučer gledala Mikija i Šilju s istog accounta nudit će i tebi sličan sadržaj.

15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
cesnjovka kaže...

Ja sam samo usmjerio NordVPN (kojeg sam dobio za par dolara lifetime account) na Indiju automatski ti se otvori YT Indija, i  ondje obavio registraciju stavio Indijske adrese tipa Delhi i neka ulica iz Delhia i Delhi Zip Code i ukucao ovu moju bankovnu za posebne situacije i čića mića gotova priča za par minuta, za sad funkcionira 

  meni taman ističe za par dana godišnja licenca i sve se nadam da ću dobiti neki dobar popust

4 godine
protjeran
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
John_Doe_11 kaže...
cesnjovka kaže...

Ja sam samo usmjerio NordVPN (kojeg sam dobio za par dolara lifetime account) na Indiju automatski ti se otvori YT Indija, i  ondje obavio registraciju stavio Indijske adrese tipa Delhi i neka ulica iz Delhia i Delhi Zip Code i ukucao ovu moju bankovnu za posebne situacije i čića mića gotova priča za par minuta, za sad funkcionira 

  meni taman ističe za par dana godišnja licenca i sve se nadam da ću dobiti neki dobar popust

 Ma ovo ti je firma ilegal...nije ovo legalno, ovo su ti hackirani računi platiš nešto jako sitno i koliko dura dura a brate mili meni to fino traje i radi.

Nekoristim ja samo Nord tako imam i express vpn u rezervi,Spotify Premium,Netflix USA...itd skoro sve đabalero tj. za sitne novce

12 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

ja koristim youtube-dl (https://youtube-dl.org/) program za konzolu i mogu snimati samo audio.

I mozes vidjeti dostupne formate audia i videa te skombinirati koja ti kvaliteta pase.

7 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
cesnjovka kaže...
John_Doe_11 kaže...
cesnjovka kaže...

Ja sam samo usmjerio NordVPN (kojeg sam dobio za par dolara lifetime account) na Indiju automatski ti se otvori YT Indija, i  ondje obavio registraciju stavio Indijske adrese tipa Delhi i neka ulica iz Delhia i Delhi Zip Code i ukucao ovu moju bankovnu za posebne situacije i čića mića gotova priča za par minuta, za sad funkcionira 

  meni taman ističe za par dana godišnja licenca i sve se nadam da ću dobiti neki dobar popust

 Ma ovo ti je firma ilegal...nije ovo legalno, ovo su ti hackirani računi platiš nešto jako sitno i koliko dura dura a brate mili meni to fino traje i radi.

Nekoristim ja samo Nord tako imam i express vpn u rezervi,Spotify Premium,Netflix USA...itd skoro sve đabalero tj. za sitne novce

 Pretplatio se na Youtube music, preko indijskog server. Radi sve ok.

Samo me zanima gdje se mogu naći ove "jeftine" pretplate za NordVpn ili slične VPN servise.

 

Koristio sam AirVPN godinu dana, full licenca, zadnjih mjesec dana probao sam Mullvad (može se platiti samo 1 mjeseca, ne vežu te višegodišnjom pretplatom). Htio bih probati taj NordVPN, ili neki drugi kvalitetniji servis, a tek onda kupiti full licencu. 

Ako nište ne uspije, planiram se vratiti na AirVPN.

 

 

4 godine
neaktivan
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Evo i ja postao Indijac

Bas kao sto je netko vec naveo na temi, instaliro na mob TunnelBeear (free) koji mi je bio sam za registraciju (sada je iskljucen).

Namjestio na njemu Indiju, otisao na yotube premimun i upisao neku Indijsku adresu i svoju obicnu visa electron karticu i proslo sve bez beda.

Dobio sam 1mj free.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2019 16:25 (Xiaomi).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
gorjanzg kaže...
cesnjovka kaže...
John_Doe_11 kaže...
cesnjovka kaže...

Ja sam samo usmjerio NordVPN (kojeg sam dobio za par dolara lifetime account) na Indiju automatski ti se otvori YT Indija, i  ondje obavio registraciju stavio Indijske adrese tipa Delhi i neka ulica iz Delhia i Delhi Zip Code i ukucao ovu moju bankovnu za posebne situacije i čića mića gotova priča za par minuta, za sad funkcionira 

  meni taman ističe za par dana godišnja licenca i sve se nadam da ću dobiti neki dobar popust

 Ma ovo ti je firma ilegal...nije ovo legalno, ovo su ti hackirani računi platiš nešto jako sitno i koliko dura dura a brate mili meni to fino traje i radi.

Nekoristim ja samo Nord tako imam i express vpn u rezervi,Spotify Premium,Netflix USA...itd skoro sve đabalero tj. za sitne novce

 Pretplatio se na Youtube music, preko indijskog server. Radi sve ok.

Samo me zanima gdje se mogu naći ove "jeftine" pretplate za NordVpn ili slične VPN servise.

 

Koristio sam AirVPN godinu dana, full licenca, zadnjih mjesec dana probao sam Mullvad (može se platiti samo 1 mjeseca, ne vežu te višegodišnjom pretplatom). Htio bih probati taj NordVPN, ili neki drugi kvalitetniji servis, a tek onda kupiti full licencu. 

Ako nište ne uspije, planiram se vratiti na AirVPN.

 

 

 Meni je istekla jednogodišnja licenca Norda i planiram uzeti 3god za cijenu 1god što me ispadne cca 550kn, na godišnjoj razini oko 180kn, tak da mi je to vrlo prihvatljivo. Proguglaj kodove za popuste ako ih ima aktivnih, mislim da možeš dobtiti dosta povoljno na 1god.

6 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Zanima me zašto koristite VPN stalno, radi sigurnosti, neke anonimnosti, ili samo zbog toga što neki serivisi ne rade za našu regiju?
Ja osobno vrlo rijetko koristim VPN, sve što koristim ne zahtjeva VPN, a ko čačkam stvari koje želim držat za sebe koristim TOR.
4 godine
protjeran
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Evo meni nakon mjesec free jučer-prekjučer stigla prva naplata u visini 129,00 INR(indijskih rupija) naravno skinuto mi je sa mog deviznog rn. -1,83 USA $ ili po naški 12,25 HRK.

Znači fino ovo funkcionira.

 
4 0 hvala 2
4 godine
neaktivan
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Također i meni

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Također naplaćeno po tarifi Indije :) Za sada sve radi na pet računa bez problema :)
Tempus fugit
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

evo regao sam se preko nekog fake indijskog genetarora adresa i dobio mjesec besplatno i mjesečno 99 INR znači 9,38 kuna 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

gdje mi se skinula pjesma nemogu je naći u mobu grrrr

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Pjesma se skinula unutar aplikacije i možeš je slušati samo preko iste.
11 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Marko :D kaže...
Pjesma se skinula unutar aplikacije i možeš je slušati samo preko iste.

 a da to sam i ja skontao tipa deezer u nekom "ekskluzivnom" kodiranju 

7 godina
protjeran
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
dar01 kaže...

evo regao sam se preko nekog fake indijskog genetarora adresa i dobio mjesec besplatno i mjesečno 99 INR znači 9,38 kuna 

 Idem ja u Indiju, ima li tko da je ima racun duze od cc godinu dana. 

7 godina
protjeran
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Sta ce ti to? Pa bilo koji Google racun mozes koristiti, cemu da mora bit star bar godinu dana?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Čitatelj kaže...

Sta ce ti to? Pa bilo koji Google racun mozes koristiti, cemu da mora bit star bar godinu dana?

 Mislim da im je pretplata radila godinu dana ne racun.

13 godina
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Na Redditu se piše kako Google nekim pretplatnicima YouTube Premiuma daje Google Home Mini besplatno. 

 

https://www.reddit.com/r/google/comments/dauqss/google_just_gifted_me_a_google_home_mini_for/

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.9.2019 15:41 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Pozdrav ekipa, evo pokusao sam kupiti premium kao Indijac ali ne uspijeva mi proci kartica, da li je neko imao taj problem.

Znaci odradio sam slijedece, skinuo tunnelbear, aktivirao ga i stavio da sam iz Indije, otisao na YT i ulogovao se sa svojim nalogom i tu mi je odmah ponudjen premium u periodu mjesec dana gratis a onda mjesecno 90 i kusur nekih njiohovih para... i ja prihvatim, ukucam svoje podatke ali kad pritisnem KUPI izbaci mi da mi je neispravan broj kartice i nudi mi opciju da promjenim karticu ili broj... u pitanju je Raiffeisen Visa Electron (Bosna i Hercegovina)

Cim sam iskljucio TunnelBear kupovina je prosla ali pod drugim uslovima, 6 i kusur dolara mjesecno sto sam naravno odmah otkazao.

Ako ima neko da se susretao sa ovim problemom ili neko ko bi mogao znati rijesenje da kupim premium pod ovim povoljnijim uslovima bio bi mu jako zahvalan da pomogne. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Mozda kuze da je kartica iz BiH. Moja je "PrePaid", pa ju napunim, Master Card Red, i mozda ne kuze da je van Indije.

 

Opcija preko PayPala nema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Meni je lagano prošla VISA Electron USD od PBZ-ea koju punim samo po potrebi i nju koristim za plaćanje prek net-a, tipa ovih stvari ili kupovina na eBayu ,amazonu ili aliexpressu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Esprit kaže...

i ja prihvatim, ukucam svoje podatke 

 Jesi li stavio indijsku adresu?

12 godina
neaktivan
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Da, kucao sam Indijsku adresu ali ne moze... ima li jos nekih opcija kupovine osim preko kartice, negdje sam procitao da ima opcija preko Google gift card-a pa cu i to pokusati. 

Naime imam Spotify akaunt koji sam dobio od clana familije, medjutim koristi ga i on i njegovi ukucani i  cesto mi se desi da mi neko od njih prebaci pjesmu ili da mi prpeorucuje neke njihove pjesme koje oni slusaju u Svedskoj :)

Zato bi volio uzeti YT premium, ali naravno po ovoj manjoj cijeni. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Ima li tko sa indijskim premiumom rjesenje kako se rijesiti preporuka indijske glazbe. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Jel koristite vlastiti google acc za ovo ili kreirate novi pa uzmete subscription?

Ne bih volio da mi deaktiviraju google acc kojeg koristim 10+ godina, ako bi odlučili stat u kraj ovim malverzacijama.. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj
Fulcrum kaže...

Jel koristite vlastiti google acc za ovo ili kreirate novi pa uzmete subscription?

Ne bih volio da mi deaktiviraju google acc kojeg koristim 10+ godina, ako bi odlučili stat u kraj ovim malverzacijama.. 

 Koristim svoj ali zaboli me ako se riješe stat na kraj ovome i blokiraju me na YT sa ovim e-mailom, iako jako sumnjam da će to napravit.

Ali ako se bojiš da će ti se to dogodit onda ovo nije za tebe.

Ja sa svojim e-mailom koristim i Spotify Premium account već tri godine a platio sam tu uslugu samo 9$ u te tri godine, đaba isto kao za sad ovaj YT premium hvala  bogu što sam postao Indijac :-))

Pa ja sam na preporuku jednog kolege ovdje uzeo na svoj e-mail i NBA League Pass godišnji koji dođe kod nas oko 1100kn a u Indiji sam ga platio 999 rupija ili ti ga 94kn! Joj što volim majku Indiju 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 22:53 (Kranjska).
6 godina
neaktivan
offline
YouTube Premium i Music dostupni u Hrvatskoj

Ma sve jasno, al koristim taj google acc pun kurac dugo, milijun slika na google photos, dokumenata na driveu, mailova.. pa bi bilo sranje da mi flagaju acc ili sl.

Tnx anyway.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice