Zone alarm i lažni virusi

poruka: 9
|
čitano: 2.271
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zone alarm i lažni virusi

Ako ste korisnik besplatne verzije firewalla tvrtke ZoneAlarm onda vas je sigurno u nekom trenutku proteklih dana dočekao pop – up prozor kojim vas softver obavještava da vam je računalni sustav u opasnosti. Opasnost predstavlja napast identificirana kao ZeuS.Zboat.aoaq, a koja je u stvari novi Trojanac koji krade bankovne lozinke i financijske podatke. Na sreću računalni sustav vam nije zaražen jer se samo radi o marketinškom triku ZoneAlarma. Ovim pop – up prozorom korisnike besplatne verzije žele nagovoriti da kupe onu ‘platnu’... više o tome ovdje KLIK

 
5 0 hvala 12
14 godina
offline
RE: Zone alarm i lažni virusi

vjerovatno to rade sve av kompanije samo su njih uhvatili,sjetimo se prije kojeg mjeseca pustih upozorenja od nortona i ostalih av kompanija o raznim opasnostima na internetu,zastraši pa će se bolje kupovati

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
16 godina
neaktivan
offline
Zone alarm i lažni virusi

jednog dana ce svi crackeri kupit oridjidji av, kad iz nekog av laba jave da je izasao novi virus cock.shrink i da je nezaustavljiv.

 

naravno da panika polucuje rast prodaje.

ako u postu ne podrzavas misao nekih moderatora, to znaci da trolas! http://a.imagehost.org/0175/epic.jpg
 
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Zone alarm i lažni virusi

Jučer mi je iskočilo. ZoneAlarm se počeo ponašati kao ransomeware. Odvratno.

Sir Crapsalot.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Zone alarm i lažni virusi

- (nadam se...) da će netko tamo preko bare podići tužbu. Ako to naprave možda povičem Good Bless America's (judicial system)... no sumnjam.

eto, ovih par kapi mixane zagorske krvi ključa u meni Smijeh i viče NA SUD!!!

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zone alarm i lažni virusi

Gamad smrdljiva!

 

I meni je iskočilo, vidi se da je marketinški trik, ali su mi toliko pali u očima da ću vjerovatno mijenjati firewall.

 

Jest da ga koristim skoro pa 10 godina, ali ne bu mene niko *ebal!

 

Kadir beneath Mo Moteh
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zone alarm i lažni virusi
imate na av topicima dobrih savjeta,online armor pa dalje.makar ce vam se os bootat normalno :)
ako u postu ne podrzavas misao nekih moderatora, to znaci da trolas! http://a.imagehost.org/0175/epic.jpg
15 godina
neaktivan
offline
Zone alarm i lažni virusi

jadno..
očajnički pokušaj s kontraefektom

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.9.2010 13:26 (seneka).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zone alarm i lažni virusi
robisierra92 kaže...

Ako ste korisnik besplatne verzije firewalla tvrtke ZoneAlarm onda vas je sigurno u nekom trenutku proteklih dana dočekao pop – up prozor kojim vas softver obavještava da vam je računalni sustav u opasnosti. Opasnost predstavlja napast identificirana kao ZeuS.Zboat.aoaq, a koja je u stvari novi Trojanac koji krade bankovne lozinke i financijske podatke. Na sreću računalni sustav vam nije zaražen jer se samo radi o marketinškom triku ZoneAlarma. Ovim pop – up prozorom korisnike besplatne verzije žele nagovoriti da kupe onu ‘platnu’... više o tome ovdje KLIK

A jesu budaletine prve klase, pravi nacin kak nekog nagovorit da uzme ionak nepotreban placeni program. Ko se samo tog sjetio neki genijalac vjerojatno ima takvih danas puno na žalost.Nevinašce Ja sam uvjek govoril da je taj Zone Alarm Free ništ koristi kad smo vec kod njega davno ga je konkurencija prešišala. Ona stara verzija Comodo Firewall Pro 2.4 koja je bila testirana u Bug, ak se ne varam je bila proglasena za najbolji izbor u onda davna vremena ne bez razloga meni se ta verzija više sviđa nego ova današnja onak po izgledu.Nevinašce Danas fala bogu imamo dost besplatnih dobrih Firewall-ova na izbor, pa se ne mora koristit ovakvo nakaradno cokljavo rješenje niti pod razno.Cool

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice