Vip PIN problem

poruka: 3
|
čitano: 3.572
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
online
Vip PIN problem

Prije 3 dana sam kupio Samsung Galaxy S6 uz tarifu bez granica XL. Dobio novu karticu i sve što ide uz njega, novi PIN i sve ostalo. PIN još nisam zapamtio jer sam ga upisao samo jednom, kad sam prvi put palio mobitel, a nisam isključio opciju za upisivanje PINa pri paljenju uređaja. Problem je u tom sto sam otputovao u Švicarsku nakon nešto više od 12h od kupovine mobitela. Kutiju i karticu na kojoj pišu PIN i PUK nisam nosio jer nisam razmišljao o tome, a stari PIN sam znao napamet. Odmah mi je izbacio ažuriranje softvera i instalirao se,mobitel se ugasio i upalio i sad traži PIN kojeg ne znam...ima li netko sličnih iskustava i hoću li preko poziva uspjeti ista riješiti ako nazovem vip i objasnim im situaciju. Normalno da pretpostavljam da ću morati priložiti neke dokaze da se radi o osobi koja je zapravo kupila taj mobitel i na koju se vodi ugovor. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vip PIN problem
Bez problema ce ti vip dati PUK ako ih nazoves. Traze samo oib vlasnika. Ali mozes broj registrirat u moj vip, tamo isto pise puk, i onda si stavi pin kojimotes zapamtitlako.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
10 godina
online
Vip PIN problem

Rijeseno! Strucnjak svejedno hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice