Vip uvecao naknadu na vec dogovoreni ugovor

poruka: 4
|
čitano: 4.458
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Vip uvecao naknadu na vec dogovoreni ugovor

Bok.

U veljaci sam potpisao 2-godisnji ugovor za jednu od tadasnjih tarifa, da bi na ovomjesecnom obracunu uz uplatnicu od racuna dobio papir na kojem pise sljedece

 

"Zbog povecanja veleprodajne cijene mrezne infrastrukture, mjesecna naknada fiksnog paketa s 1.8. bit ce uvecana za 10kn. Prijevremeni raskid nije moguc bez naplate naknade."

 

Dakle preostalo mi je jos cca 20ak mjeseci ugovorne obveze, i one mene samo obavijeste da ce mi poskupiti za 10kn a ja ne mogu nista?!?! Sta da su mi poskupili za 100 kuna? Jer ako ja ne mogu raskinuti ugovor a oni poskupili cijenu usluge s obzirom na dogovorenu, sta ih sprjecava da mi za par mjeseci opet povecaju za 50-100kn a ja moram placati 2 godine?

 

Koje su mi opcije?

 

Hvala svima

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vip uvecao naknadu na vec dogovoreni ugovor

Za pocetak procitaj ugovor i vidi dali se spominje da imaju pravo na povecanje cijene..

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vip uvecao naknadu na vec dogovoreni ugovor
gogi321 kaže...

Za pocetak procitaj ugovor i vidi dali se spominje da imaju pravo na povecanje cijene..

 

Bok, hvala na odgovoru.

 

Provjerio sam upravo, to je standardni ugovor koji vjerujem svatko potpisuje. U pitanju je dual fiksni paket Telefon S+Internet S, standardna forma na 2-3 stranice i nesto onog "malog sitnog teksta" al se nigdje ne spominje takvo sto.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice