Coloniam

poruka: 5
|
čitano: 5.405
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Coloniam

 http://hr1.coloniam.com/

 

Pojavila se nova besplatna browser igra.Postoji hrvatski server.Jako je zanimljiva.Meni se posebno svidja sto ima dosta politike i mikromenadzmenta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Coloniam

Već na prvi pogled igra je lol...


Evo regao sam se i gledam malo... jos sam lol...

Vidi cak sam i poruku na čirilici dobio... neprofesionalno...

Iskreno po meni.... ako cu nesto ovako igrati, igrat cu settlerse :)

 

EDIT: treba li sto reci o browser igri koja ne salje mejl aktivacije niti potvrdu da si se regao???

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2010 14:34 (EnlightenedPhoenix).
13 godina
neaktivan
offline
Coloniam

Ja mogu reci da sam iskusniji igrac Coloniam-a, s obzirom da igram i na prethodnom, balkanskom serveru, koji je poceo nesto ranije. Mislim da je povrsno na osnovu prvog pogleda donositi zakljucke. Pogotovo taj dio sa cirilicom (da li si siguran da si usao na hrvatski server?), jer ja sam se prije neki dan registrirao bez ikakve cirilice (koju, slazem se, ne poznajem i ne podnosim).

 

Sto se same igre tice, mislim da je jako kvalitetna i nesto poptuno novo. Iz iskustva znam da prava igra tek pocinje nakon grupisanja u partije i nakon prvih izbora. Svacije je pravo da igra ili ne ovu igru, ali moja preporuka je da probate.

 

Stipe

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Coloniam

Mislim da se igrac registrirao preko srpskog servera pa mu je po defaultu povucena cirilica , meni je pocetna poruka na latinici....Svak ima pravo na svoje misljenje ali ja nisam tu da bi je reklamirala vec da pozovem igrace da pojacaju indo kinesku alijansu i neka se meni jave , uskoro cu imati politicku partiju :P!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Coloniam

sad će se otvoriti novi server 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice