Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 241.361
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Drakensang online

Napokon su uveli NORMALNI log out u klijentu da kao svaki normalni igrač s više likova na istom accountu možemo izabrati drugog karaktera.

 

@FCTH - invitaj me u guildu i na Grimmagu. Ovi na Hereduru nisu baš nešto aktivni.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2012 20:14 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Addajte me: Ghad spellweawer grimmagstone lvl 16

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Evo,maloprije mi ispadne žuta oštrica na Grimmagu.Jest da je 6 levela manja,ali vjerujem da će se isplatiti identifikacija.

  Možeš li baciti SS Hengest Revenga da vidim da li se uopće treba truditi identificirati tu sjekiricu s obzirom da sam identificirao Spider-leg Axe.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Evo kolega,BTW nemam ju odavno,sreća pa sve SS-ove spremam u Workmap XD

Hengest's Revenge Hengest's Revenge
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2012 11:41 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Evo kolega,BTW nemam ju odavno,sreća pa sve SS-ove spremam u Workmap XD

  Pa i nije loša, malčice slabija od Spider-leg Axe i 2 socketa manje, ali ima fin attack speed. Taman za PVP u rangu do 30 lvl.

Imam DK 28 lvl i zadržavam ga na levelu i sa njim samo igram pvp arenu, dobio sam 5 unique za njega pa ih polako otključavam i farmam u Slifmooru.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Drakensang online

još uvijek mi u banci sotji onaj neki tyrimon fragment za ulazak u one neke posebne dungeone. zanima me u kojem je to dungeonu najbolje iskoristiti?

Sad sam level 25 pa dal da ga još čuvam ili se ionak ništa nemože dobit u tome? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Dalthor kaže...

još uvijek mi u banci sotji onaj neki tyrimon fragment za ulazak u one neke posebne dungeone. zanima me u kojem je to dungeonu najbolje iskoristiti?

Sad sam level 25 pa dal da ga još čuvam ili se ionak ništa nemože dobit u tome?

  Na tom levelu se i neisplati, no ako ga već imaš možeš ući da vidiš  šta ima u dungeonu. Ja sam bio u dva i radi se o relativno kratkim dungeonima punim neprijatelja koja napadaju grupno i daju dosta bolju opremu ali mislim oko 15 lvl, ispravite me ako griješim. Uglavnom vrlo dobra stvar na početku jer možeš dobiti dobre opreme.

Ima ukupno 3 dungeona u koja se ulazi sa T. fragmentom, prvi u   Darbmooru, drugi u Swerdfield pastures i treći u Kingshillu - Forgotten spas of Collisium (preporučeni lvl 15 - 3 igrača).

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Drakensang online

eh hvala, nisam znaoda poslije kingshilla nema vise dungeona takvih, a dobro nis bar sad mogu solirat heh.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Ekipa, 40-ti sam lvl, malo farmam CoTe za legendary gear i polako Q1 i zanima me gdje se još ima pronaći unique itema u igri?

Khalys daje unique samo na paralelu, šta je sa Sigrismara, Herolda i Gorge?

Žao mi je što mi je ovaj Spellweaver na drugom serveru gdje nemam sa kime malo ozbiljnije i organizirano ići napasti ove bossove na hard modu...jbg

Guilda nam je slabo aktivna, a Q1 počinjem mrziti zbog glupave ekipe, jer se nakon 20 minuta kada se oformi ekipa uvijek 1 ili 2 nađu da razjebu Q1 i napuste ga na samom ulazu.

Imam osjećaj da namjerno zahebavaju ekipu i zna se počesto dogoditi...

Ima li koje jače oružje za Spellweavera od legendary wand-a ili staffa, neki unique kojeg bi bilo zgodno potražiti?

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Sigi,Herald i Gorga znaju dati Unique iteme na Hard Mode-u,to znadem jer sam pitao ekipu otkud im ti itemi.

 

Ne brini se ništa,sad kroz koji dan ću ja svojeg novog archera na Hereduru dotjerati u red pa ćemo ići skupa u fight:)

 

39. lvl sam,treba mi još malo do 40. i dosta CoT za identifikaciju opreme.

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

Sigi,Herald i Gorga znaju dati Unique iteme na Hard Mode-u,to znadem jer sam pitao ekipu otkud im ti itemi.

 

Ne brini se ništa,sad kroz koji dan ću ja svojeg novog archera na Hereduru dotjerati u red pa ćemo ići skupa u fight:)

 

39. lvl sam,treba mi još malo do 40. i dosta CoT za identifikaciju opreme.

  Javi ako hoćeš danas da malo tučemo Gorgu na Hereduru da nabaciš lvl, namjestit ću Skype.

 

Btw, najavljuju još neke sadržaje u igri, danas su pogasili servere radi održavanja, a na fejsu su objavili par sličica sa nekim medom sa močagom i košnicom, izgleda opako.  {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

ma hoću,naravno:) samo reci kad ćemo?

sad moram kod frenda ići,komp mu je u rasulu pa da vidimo jel se da šta....

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

ma hoću,naravno:) samo reci kad ćemo?

sad moram kod frenda ići,komp mu je u rasulu pa da vidimo jel se da šta....

  Radim do 17.00 sati, pa kada se vratim kući eto me online, osim ako baš nešto ne iskrsne...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

ok,čujemo se navečer onda:) upali Skype tad xd

BTW,imam Legendary Blade Bow,Gorga mi izbacila,ali mi fali još skoro 700 CoT za identif.

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

ok,čujemo se navečer onda:) upali Skype tad xd

BTW,imam Legendary Blade Bow,Gorga mi izbacila,ali mi fali još skoro 700 CoT za identif.

  Nikada mi nije izbacila legendary gear, uglavnom extraordinary, magic i hrpu improved.

 

Btw, evo došao je mali update igre, dodali su jedan dungeon "Eternal Grove" u kojeg se ulazi sa mape Slifmoora. Malo sam ušao i radi se o idiličnoj šumici sa simpatičnim živuljkama.

Dobili smo i par kozmetičkih promjena, sada je na prijašnjem log out X dugmetu postavljene opcije za izmjenu likova na accountu, izlaz iz igre i settings, a na oružja sa socketima su animirali gemove radi lakšeg raspoznavanja ubačenih gemova. Igra napreduje, baš kada sam se zamorio evo malo poboljšanja. {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

stigli i novi unique itemi koji izgledaju mljac  {#}

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=475821

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Drakensang online

cool, eh kad bi za sve unique iteme tako imali opis od koga dropa i koji su statsi biilo bi super

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Evo na bezveznom accountu me posralo i dobio Unique Bow- Bearach Tormentor kod onog medonje XD

 

Prvi izlet u taj novi dungeon i kad sam tog medonju i njegove pčelice razvalio ispade luk:)

 

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Drakensang online

nice, to ti je valjda nagrada što si bio uporan do 5 ujutro :).

ja dosad dobio dvaputa heredurs fortune u nekih 20ak puta ubijanja heredura, i spider-heart staff od jednom sto sam ubio arachna queen (ili kak se vec zove).

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Zdravo 40. sam lvl na serveru grimmag zavrsio sam q1.evo ako neko zeli igrat i ako je na serveru Grimmag mozemo malo pvp i bossove,također moze i poziv u gild,nick:Forsell

sale
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

KOlega,pozivnica za guild ti je poslana:)

Iako sam zadnje vrijeme fokusirao igru na Heredur.

Ali,ima vremena...duga će zima biti pa ćemo zaigrati skupa:)

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

hvala na pozivnci,ja sam u zadnje vrijeme vise na sigiju,ha valjda ce bit prilike da zaigramo jednom zajedno ;D

sale
15 godina
offline
Drakensang online

Danas je farmanje CoTa- bilo izdašno... {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

nije lose,na kojem serveru igras

sale
15 godina
offline
Drakensang online

Ovako Crotiger sam razvaljuje Gorgu XD

 

Dobro,koristio sam plave esencije za štetu....

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Forsell kaže...

nije lose,na kojem serveru igras

Heredur - Spellweaver (ss je sa ovog servera)

Grimmag - Boxerbih

 

@FCTH, frajerišemo se malo a? {#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

Opet se isplatilo ranojutarnje farmanje xd

 

Išao odraditi daily quest za 250 knjiga,pozvali me neki Turci u ekipu za Sigija hard i....

 

prvi put kad smo ga ubili ispade mi unique armor za koji treba "samo" 1500 CoT za identifikaciju :P

Chestplate of Eternal Ice Chestplate of Eternal Ice
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

ok dodat cu te na listu prijatelja pa mozda zaigramo nekad{#}

sale
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

pa valjda sam ja jedini takav baksuz ti iz prve ubijes sigija i dobis uniqee armor,moj frend ga je dobio iz 2.,a ja valjda sigaca ubijo 150 puta i nista

sale
12 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

upravo pooceo ovo igrat i mogu samo reci da je igeica odlicna! 11 lvl ranger sam :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice