Najbolja browser igra

poruka: 5
|
čitano: 2.166
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
eRepublik-eSrbija treba vasu pomoc

 

 

eRepublik je zamisljen kao elektronski svet koji je verna kopija stvarnog sveta u kome postoje elektronske drzave. Izmedju ostalih, u ovom virtuelnom svetu postoji i eSrbija koja se nalazi kao i u pravom svetu u Evropi, na Balkanu... eSrbija ima 7 regija (Vojvodina, Beograd, Istocna Srbija, Raska, Sumadija, Zapadna Srbija i Juzna Srbija).Novi igraci bi u ovom trenutku bilo najbolje da odu u regiju Western Serbia. Svaki igrac eRepublika je gradjanin neke drzave i moze ucestvovati u igri kao pojedinac ili kao deo tima. Na primer svako moze biti biznismen i pojedinacno voditi firmu ili moze ucestvovati u nekoj politickoj stranci i biti deo tima koji donosi odluke bitne za drzavu... Igica u pocetku ne oduzima vise od 5 minuta dnevno a kasnije u zavisnosti od toga koliko zelite da se angazujete...

Svi igraci su radnici i vojnici od prvog dana a pored toga vremenom mogu postati i clanovi stranaka, kongresmeni, predsednici stranaka pa cak i cele drzave, clanovi specijalnih vojnih jedinica, vlasnici novina, uspesni biznismeni i vlasnici multinacionalnih organizacija... Sto su vam vece ambicije i na sto se vise strana angazujete vise vremena ce vam biti potrebno...


- eSrbija je nastala (dodata u igricu) sredinom Februara 2009.
- 45 dana kasnije eSrbiju napada eHrvatska koje je u tom momentu bila visestruko jaca i vojno i ekonomski i oduzima 5 od 7 regija eSrbije.
- eSrpski narod je bio primoran da se masovno preseli u inostranstvo da bi preziveo ta teska vremena.
- Nakon zestoke borbe koja je trajala puna tri meseca i velike pomoci svojih saveznika eSrbija se oslobadja i pocinje proces mukotrpnog oporavka.
- U vreme pisanje ovog teksta (Avgust 2009.), eSrbija je slobodna, demokratska drzava koja je od porobljene nacije postala jedna od 10 najjacih sila u eRepubliku. Da bi ostala slobodna i nastavila da jaca eSrbiji je potrebno jos aktivnih igraca.

 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najbolja browser igra
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja browser igra
radikalista kaže...

na forumu je koliko znam zabranjeno davanje takvih linkova, tj da nam daš svoj link za registraciju, pa da mi se regamo, napredujemo puno a ti dobivaš ne znam već šta gold eto! svi će se registrovati na svoj način!

 

P.S imaš gumb edit i edituješ svoj post a ne dupli bezveze

 

meni osobno: travian i bitefight

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
odjavljen
offline
Najbolja browser igra

Hmmm. Sam naslov je bezveze.

Mislio sam da se raspravlja o najboljoj browser igri, kada ono...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolja browser igra
Mrgud Veliki kaže...

Hmmm. Sam naslov je bezveze.

Mislio sam da se raspravlja o najboljoj browser igri, kada ono...

Također. Eto šta ti je marketing :D

Excuse the phun.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice