Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

poruka: 82
|
čitano: 33.416
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Da se ne otvaraju stalno teme o online igrama (skupilo ih se već) odsad bi zamolio da se takve stvari pišu u ovu temu, da se ne zaspamljuje forum.

 

Ovdje dajte svoje prijedloge, zapažanje i sve ostale stvari vezane za online gaming.

 

Ja sam osobno prije igrao Travian, al sam postao preovisan (5-6 sati dnevno) pa sam rađe odustao. Kupovao sam i vražje zlato na karticu.. Spiskao 100kn a recesija je.. Jao jao...

Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2009 19:49 (Red Devil).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Uh, opet...

InstantAction. Odlično optimizirane 3D browser igre i tako to. I odlična grafika.

Quake Live. Quakeaši, dodajte me. MaxCRO.

Bitefight. Ne treba se spominjati.

 

I dosta više ovakvih tema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Neki dan sam gledao i slažem se , tema ima previše na ovu tematiku.

No kako sam ja dobar forumašBelji se predložiću ti eRepublik. Super igra (probaj).

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Online igre (Travian, OGame, Bitefight)
schemso kaže...

Neki dan sam gledao i slažem se , tema ima previše na ovu tematiku.

No kako sam ja dobar forumašBelji se predložiću ti eRepublik. Super igra (probaj).

 Registrirat cu se pa da vidim :) Travian mi vec na uha ide van
Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
15 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

travian je predobra igra, ja san je igrao malo više od pola g. ali sam sad prestao

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Online igre (Travian, OGame, Bitefight)
schemso kaže...

Neki dan sam gledao i slažem se , tema ima previše na ovu tematiku.

No kako sam ja dobar forumašBelji se predložiću ti eRepublik. Super igra (probaj).

 e igrica je predobra samo sam malo izgubljen:D daj mi reci nick u erepublik

Veni,vidi,vici. -Gaj Julije Cezar
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2009 21:49 (dinov8).
16 godina
online
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

TribalWars.net FTW

 

Evo, preko godinu dana sam na tome i ne namjeravam uskoro prestati. Jednostavno prezarazno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Online igre (Travian, OGame, Bitefight)
Elles D. kaže...

TribalWars.net FTW

 

Evo, preko godinu dana sam na tome i ne namjeravam uskoro prestati. Jednostavno prezarazno.

 Ima kakva mogucnost da uplacujes resurse il nesto preko kartice? Ako ima, necu igrat, opet ce me navuc :)
Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek.
16 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Ja sam evo poceo igrati ponovo ogame nakon godinu i pol , unija 17 , nick Xorantu

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Ne, nema.

Postoje premium bodovi, ali ne daju nikakvu direktnu prednost korisniku (nije da ti se duplaju resursi ili nešto slično) - jedino olakšavaju menadžment korisničkog računa.

 

Sorry na kasnom odgovoru - nisam se mogao odlijepiti od tw :)

15 godina
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

 

uskoro bi se trebao otvoriti hr ogame server. ako ima zainteresiranih da napravimo bug savez

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2009 14:16 (Harold).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Get a Life Cool

 
5 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Heroes Kingdoms ( http://hommk-beta.ubi.com/ ) startao ali zasad samo u Francuskoj + za one koji su kupili kolekcijski paket Heroja. Valjda će brzo startat i za ostale države.

More Li...
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Igrao sam oGame i to u nekoliko unia (u nekoliko njih top10, u niti jednom vise od top50). Tezak gubitak vremena, a i premalo novosti.

Doduse bilo je zanimljivo u jednom u kojem smo bili top1 savez po broju i po prosjeku bodova, pa smo svima objavljivali ratove, ali i to dosadi.

Jedan novi brod (oklopnjaca, ne znam jesu li uveli neki novi u posljednje vrijeme) u toliko godina koliko postoji je jednostavno premalo da te zadrzi, a i otvaranje novih unia ne pridonosi opstanku starih.

Sve u svemu skinuo sam se sa toga i vise se ne mislim vracati nazad. Ne samo na oGame, vec na sve slicne igrice.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Od navedenih igara igrao samo Ogame .... zadnja unija u kojoj sam igrao je unija 17 .

Ne namjeravam vise pocinjati jer jednostavno igra ti "diktira" kada ces biti uz komp pa se mislis ajme hocu li stici na vrijeme flet save , ajme oce li me netko skrsiti xD

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

igram travian 2 i pol godine

užas oču prestat ali nemogu

predobar je.

:D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Eto, ima od nedavno i domaća verzija TribalWarsa - www.plemena.com.hr.

 

Igra se vrti oko ratovanja i osvajanja sela drugih igrača, uvijek ima akcije, s time da je igra dosta popularna u stranim verzijama tako da ima dosta dodataka i svega skupa...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

ja sam igrao gladiatus i ogame bio sam jako ovisan i igrao ko lud sve bolji i bolji sam bio ali mi je brzo dosadilo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Otvorio se hrvatski Ogame na ovoj adresi. Novi uni (Andromeda, mogli ste ga igrati na .org serverima), nešto novih mogućnosti, novi izgled, konačno kompletan prijevod na hrv.. Ajmo, bivši igrači, registrirajte se, a i svi koji su zainteresirani, samo naprijed. Igra je jako zarazna i NE dikitira ti životom, ko šta neki pretjeruju. Ionako je većina forumaša non-stop na netu pa valjda imate vremena svaki 4-5 sati provjerit što se događa...

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Igrao sam Ikariam, došao negdje do LV12 i imao sam 2-3 kolonije. Od onda više ne igram jer to zahtjeva vremena, a i postoje puno bolje igre.

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Online igre (Travian, OGame, Bitefight)
Sum_of_all_fears kaže...

Otvorio se hrvatski Ogame na ovoj adresi. Novi uni (Andromeda, mogli ste ga igrati na .org serverima), nešto novih mogućnosti, novi izgled, konačno kompletan prijevod na hrv.. Ajmo, bivši igrači, registrirajte se, a i svi koji su zainteresirani, samo naprijed. Igra je jako zarazna i NE dikitira ti životom, ko šta neki pretjeruju. Ionako je većina forumaša non-stop na netu pa valjda imate vremena svaki 4-5 sati provjerit što se događa...

Ogame uredjuje dan u potpunosti, osim ako si rudar kao ja pa radis FS 12 ili 24 sata, igram ga godinama i znam kako ide, mozda mi doktor lupi stambilj da sam ovisan pa da idem na lijecenje o drzavnom trosku ;)

15 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Ogame je umro onog trenutka kad su uveli oficire.

Neki dan sam ga se sjetio, i našao sam ovo: http://www.facebook.com/apps/application.php?id=34186977282

 

Zapravo ista stvar, samo je na fejsu. Mala zajednica i još puno prostora za modifikacije. Možda bi se i moglo nagovoriti admina da ukine oficire. :)

Fala ti majko što nisam gejmer!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Preporučujen ti Ikariam,strateška igra koja ne zahtijeva ni približno vremena ko Ogame,također je dosta sporija od Ogamea.

Probaj,nećeš pogriješitNamigiva

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Meni je travian predobra igra igram je vec pola godine,,i ne mislim je prekidat,,,,,,,,,,www.travian.hr Belji seSmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)
travian je prezarazan!! igram sad na ba1 i hr4
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Travian je predobra igra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ja bih hti oprestar igrat travian al nemogu odliccaannn je!!!!!!!!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

ja sam igrao EVONY nešto slično kao travian gradiš svoj grad imaš vojsku bio sam 3 u serveru ali poslje mi je komp crko svi su me napali i osto sam bez 9 gradova p mi se nije dalo više igrat ako neko hoče probat nek se registrira na evony ali za to treba vremena možda čak i par mjeseci da biste se ojačali

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Online igre (Travian, OGame, Bitefight)

Da vas savjetujem ljudi...ne pocinjite nista od ovih igrica(bar ne nase domene)....ne zbog toga sto ce te postati ovisni ili ne znam ni ja sta,vec je stvar sto jednostavno igru vode pogresni ljudi.....igrat ce te kao ja npr (2 godine) uloziti truda i novca u acc i onda dobiti ban bez razloga--a nema te se kome zaliti.....

napr ja licno sam igrao BiteFight 2 godine i do nedavno sam bio moderator na forumu za balkan domenu(nick DuX) i napravim bashing obicni i imam sta vidjeti sutradan.... ban na 2 serevera koja igram,ban na forumu-izbacen iz tima,block ip na forumu,block ip na ircu,i sta ja znam vec....ocu vam reci napravio sam prekrsaj za koji se dobije ban na 2 dana....ja sam dobio 4life i to mi ga je urucio direktno coma...na moje zalbe njemcima(koji su vlasnici) nije bilo odgovora...CoMa(Rondalf--poznat onima koji igraju sta od gameoforga) takodje mi nije odgovarao....tj jednom mi je odg i pogledajte samo obrazovanja osobe koja je odgovorna za vecinu online igrica za balkan

 

nemam vise sta da kazem nemam vise sta da kazem
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Online igre (Travian, OGame, Bitefight)
_DuX_91 kaže...

Da vas savjetujem ljudi...ne pocinjite nista od ovih igrica(bar ne nase domene)....ne zbog toga sto ce te postati ovisni ili ne znam ni ja sta,vec je stvar sto jednostavno igru vode pogresni ljudi.....igrat ce te kao ja npr (2 godine) uloziti truda i novca u acc i onda dobiti ban bez razloga--a nema te se kome zaliti.....

napr ja licno sam igrao BiteFight 2 godine i do nedavno sam bio moderator na forumu za balkan domenu(nick DuX) i napravim bashing obicni i imam sta vidjeti sutradan.... ban na 2 serevera koja igram,ban na forumu-izbacen iz tima,block ip na forumu,block ip na ircu,i sta ja znam vec....ocu vam reci napravio sam prekrsaj za koji se dobije ban na 2 dana....ja sam dobio 4life i to mi ga je urucio direktno coma...na moje zalbe njemcima(koji su vlasnici) nije bilo odgovora...CoMa(Rondalf--poznat onima koji igraju sta od gameoforga) takodje mi nije odgovarao....tj jednom mi je odg i pogledajte samo obrazovanja osobe koja je odgovorna za vecinu online igrica za balkan

 

Hahaha, debeli Rond (mozda jos imam negdje njegovu sliku) - pitam se jel' moze vise ustati iz fotelje :) ... Jos samo nedostaju Djakon i djubre_os da komplet narcisoidnih osoba bude kompletan. Doduse, sa Djakonom se dalo popricati, ali isto umisljena i teska osoba.

Znam da su na ogame-u glumatali nedodirljive. Cak su davali ingame permanentne banove, ako si im se usudio nesto reci na ircu.

Popusili smo banova i ingame i na forumu da smo prestali brojati. Poskidali su nam takodjer puno i to cak i permanentnih banova - samo zato sto smo se usudili nesto reci, a svi znaju da su tamo GOooovi i Modooovi i ostali ooovi, pravi Bogoooovi. Sve u svemu skupina osoba bez zivota, kao i 95% njih tamo koji igraju. Da se ne varamo upoznao sam ih dosta osobno, cak i neke Go-ove.

 

Ali tako je manje vise svagdje. Jednostavno se radi o igricama koje vode ljudi koji nemaju sto raditi u zivotu, pa im je to jedina satisfakcija, a jos je tu i osjecaj moci kojeg u pravom zivotu nemaju.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Online igre (Travian, OGame, Bitefight)
Mrgud Veliki kaže...
_DuX_91 kaže...

Da vas savjetujem ljudi...ne pocinjite nista od ovih igrica(bar ne nase domene)....ne zbog toga sto ce te postati ovisni ili ne znam ni ja sta,vec je stvar sto jednostavno igru vode pogresni ljudi.....igrat ce te kao ja npr (2 godine) uloziti truda i novca u acc i onda dobiti ban bez razloga--a nema te se kome zaliti.....

napr ja licno sam igrao BiteFight 2 godine i do nedavno sam bio moderator na forumu za balkan domenu(nick DuX) i napravim bashing obicni i imam sta vidjeti sutradan.... ban na 2 serevera koja igram,ban na forumu-izbacen iz tima,block ip na forumu,block ip na ircu,i sta ja znam vec....ocu vam reci napravio sam prekrsaj za koji se dobije ban na 2 dana....ja sam dobio 4life i to mi ga je urucio direktno coma...na moje zalbe njemcima(koji su vlasnici) nije bilo odgovora...CoMa(Rondalf--poznat onima koji igraju sta od gameoforga) takodje mi nije odgovarao....tj jednom mi je odg i pogledajte samo obrazovanja osobe koja je odgovorna za vecinu online igrica za balkan

 

Hahaha, debeli Rond (mozda jos imam negdje njegovu sliku) - pitam se jel' moze vise ustati iz fotelje :) ... Jos samo nedostaju Djakon i djubre_os da komplet narcisoidnih osoba bude kompletan. Doduse, sa Djakonom se dalo popricati, ali isto umisljena i teska osoba.

Znam da su na ogame-u glumatali nedodirljive. Cak su davali ingame permanentne banove, ako si im se usudio nesto reci na ircu.

Popusili smo banova i ingame i na forumu da smo prestali brojati. Poskidali su nam takodjer puno i to cak i permanentnih banova - samo zato sto smo se usudili nesto reci, a svi znaju da su tamo GOooovi i Modooovi i ostali ooovi, pravi Bogoooovi. Sve u svemu skupina osoba bez zivota, kao i 95% njih tamo koji igraju. Da se ne varamo upoznao sam ih dosta osobno, cak i neke Go-ove.

 

Ali tako je manje vise svagdje. Jednostavno se radi o igricama koje vode ljudi koji nemaju sto raditi u zivotu, pa im je to jedina satisfakcija, a jos je tu i osjecaj moci kojeg u pravom zivotu nemaju.

djelom se slazem....mada bio sam mod i mogu reci da se moze za 30 min obaviti sav posao--ako ne i manje....ali te osobe koje su bas na pozicijama kao ´´debeli ron´´(imam ja sliku isto negdje,ali je ne bih stavljao zbog drugih--da im ne kvarim vece hahahhaha) fkt se vidi da su iskoplexirani i da nemaju RL--da da se tu igraju neke moci....ja kad sam pricao sa BA reko pa svi znaju da nisam kriv sta je ron tu neki bog da mu niko nista ne moze---kaze on ´´tako nesto dodje´´....

trebao bi rondalf poslati sliku onima na haitiju da ljudi vide da ima i vecih prirodnih katastrofa od one koja je njih pogodila hahahhahha xDxD

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice