Travian

poruka: 215
|
čitano: 120.258
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Travian
ja igram na s4, ne koristim gold, imam 7500 populacije, u 10. sam savezu, u koaliciji smo sa jos 5-6, 400. sam igrac, imam razvijen crop i najvjerojatnije cemo pobjedit na serveru-moze se uspjeti itekako bez golda, travian je na pocetku uzasan, pogotovo ako si pocetnik i ako nisi teutonac,ako imas ekipu travian je super igra
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Travian

Jel volite više obične ili speed servere?

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Travian

http://codehill.com/2009/01/a-complete-list-of-travian-game-servers/ travian serveri << hehe na bosanskom i hrvatskom ima ih dosta jakih , a recimo na svedskom i latvijskom su svi preslabi... pa ako vam je pretesko....

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, We�d all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.8.2010 8:01 (Sacrier).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Travian

Ima li negdje nekakav 'raspored' pokretanja partija na serverima, tipa da se zna unaprijed kada počinje kakav speed server ili tako nešto?

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Travian
Dado_ZG78 kaže...

Ima li negdje nekakav 'raspored' pokretanja partija na serverima, tipa da se zna unaprijed kada počinje kakav speed server ili tako nešto?

http://travian-utils.com

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
16 godina
protjeran
offline
RE: Travian
Saphire kaže...
ja igram na s4, ne koristim gold, imam 7500 populacije, u 10. sam savezu, u koaliciji smo sa jos 5-6, 400. sam igrac, imam razvijen crop i najvjerojatnije cemo pobjedit na serveru-moze se uspjeti itekako bez golda, travian je na pocetku uzasan, pogotovo ako si pocetnik i ako nisi teutonac,ako imas ekipu travian je super igra

Za pobjedu je treba dobra ekipa koja komunicira preko Skypa, i naravno lojalnost savezu je od velike vaznosti.

O goldu necu previse pricat jer je upropastio inace jako dobru igru, i on je jedan od uvjeta da budes u top 20 na serveru.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
16 godina
offline
Travian

Mogli bi još malo razraditi igru, dodati neke nove opcije i jedinice, te poboljšati (obogatiti) grafički prikaz pojedinih ekrana uz nekakve flash/silverlight animacije - to bi bio pravi hit Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Travian
Dado_ZG78 kaže...

Mogli bi još malo razraditi igru, dodati neke nove opcije i jedinice, te poboljšati (obogatiti) grafički prikaz pojedinih ekrana uz nekakve flash/silverlight animacije - to bi bio pravi hit Namigiva

Ono kao što su učinili sa eRepublikom, pa sad svi otišli. Igra uopće više nije zanimljiva sa svim tim silnim opcijama i grafičkim prikazima. :(

totus mundus agit histrionem
14 godina
neaktivan
offline
Travian

Novi sam u toj igri, Čini mi se ok...ali nekako sporo se razvijam....a gledao sam malo da se može i hackat.Poljubac..dali tko zna, je li probaoNamigiva

 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Travian
ZvrK kaže...

Novi sam u toj igri, Čini mi se ok...ali nekako sporo se razvijam....a gledao sam malo da se može i hackat.Poljubac..dali tko zna, je li probaoNamigiva

 

ovo ti nije trebalo

14 godina
neaktivan
offline
Travian

što nije trebalo??? Je li zabranjeno pitat?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Travian
ZvrK kaže...

što nije trebalo??? Je li zabranjeno pitat?

pa ustavri i je

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, We�d all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.
14 godina
neaktivan
offline
Travian

moze li se napraviti novo naselje ako ti je rezidencija na 9 (srusili mi je) a imas 3 settlera ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Travian
snupix kaže...

moze li se napraviti novo naselje ako ti je rezidencija na 9 (srusili mi je) a imas 3 settlera ?

Ako imas dovoljno kulturalnih bodova mozes

14 godina
neaktivan
offline
Travian

Kako izbrisati svoj račun u travianu, ne zelim ga igrat vise..............

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Travian
ZvrK kaže...

Kako izbrisati svoj račun u travianu, ne zelim ga igrat vise..............

Profil-Korisnički račun-Izbriši korisnički račun (potvrdiš upisivanjem lozinke).

13 godina
neaktivan
offline
Travian

Jel ko igra Travian HR2?Neka mi se javi ime mi je Legolas341.Smijeh

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Travian

E da i jos jel mi neko moze biti sitter?

14 godina
neaktivan
offline
Travian

Ja igram na bax i igra mi je preedobra...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Travian
Dado_ZG78 kaže...

Jel volite više obične ili speed servere?

Ja vise volim speed servere,zato sto su brzi i brze se gradi... Obicni su spori...

 

16 godina
offline
Travian

Ma mene taj Travian periodično ulovi, drži par tjedana i onda pusti čim me netko počne gnjaviti previše sa katapultima ili konstantnom pljačkom, a i kad se skupe 2,3 sela pa sav taj management mi ide na jetra..

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Travian

Trazim pomoc za travian i treba mi netk tko je iskusan.... Tko je zainteresiran moze se javit na tomo_curo@live.com ili mi poslati privatnu poruku..... HVALA..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Travian

bok igram travian kratko vrijeme.

Zanima zasto moja vojska kad napadne druge narode( Gali i teutonci) zasto postanu zatocenici pa ih moram spasavat?

Kako da znam da nece postat zatocenici?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Travian
dirtyjack kaže...

bok igram travian kratko vrijeme.

Zanima zasto moja vojska kad napadne druge narode( Gali i teutonci) zasto postanu zatocenici pa ih moram spasavat?

Kako da znam da nece postat zatocenici?

Zato što su upali u zamku, malo pročitaj vodiče na netu pa ćeš sve znat evo ti i link  http://help.travian.com.hr/index.php?type=faq&gid=36.

13 godina
protjeran
offline
RE: Travian
Gondar kaže...
dirtyjack kaže...

bok igram travian kratko vrijeme.

Zanima zasto moja vojska kad napadne druge narode( Gali i teutonci) zasto postanu zatocenici pa ih moram spasavat?

Kako da znam da nece postat zatocenici?

Zato što su upali u zamku, malo pročitaj vodiče na netu pa ćeš sve znat evo ti i link   http://help.travian.com.hr/index.php?type=faq&gid=36.

samo kad napadas gale mogu ti postati zatocenici jer oni imaju zamke

X
16 godina
neaktivan
offline
Travian

Ok a jel postoji neki omjer kolko vojske recimo treba poslat a da vojska ne padne u zamku

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Travian
dirtyjack kaže...

Ok a jel postoji neki omjer kolko vojske recimo treba poslat a da vojska ne padne u zamku

  vise vojske nego sto on ima zamki

X
16 godina
neaktivan
offline
Travian

i jel mi moze onaj konj upast u zamku...onaj koji istraziva.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2010 2:34 (dirtyjack).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Travian
dirtyjack kaže...

i jel mi moze onaj konj upast u zamku...onaj koji istraziva.

ne ali ako i on ima te izvidnike onda on otkrije te tvoje i neke ubije... nemoj nikad slat ispod 3

 

X
14 godina
neaktivan
offline
Travian

Jel igra jos tko na bax.... Koji vam je nick??... {#}

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice