Backup Image - Windows 7

poruka: 2
|
čitano: 3.156
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Backup Image - Windows 7

Zanima me može li se napraviti kopija originalnoga DVD-a od Windowsa 7 Ultimate ako je originalna kopija Windowsa oštećena ( ali ne puno , tri crtice su na dvd-u ) ?

Je li to legalno, ako posjedujem original verziju, jer mi se čini da Nero neće spržiti jer dvd ima neku zaštitu.

Dakle, s kojim je programom moguće napraviti image od originalnog Windowsa, te ga spržiti na dvd ?

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Backup Image - Windows 7

Ako je DVD ogreban, vrlo je lako moguće da će tu ogrebotinu kopirati kao grešku, neki file će biti oštećen i kod iduće instalacije Windowsa, dočekat će te greška sa kopiranjem. Ili će uspješno kopirat oštećeni fajl koji će windowsi jednom uporabit pa će te dočekati BSOD a ti nećeš imat blage veze zašto Smijeh

 

Skini untouched image retail DVDa od Sedmice sa interneta i problem rješen. Tvoj Win7 je legalan dokle god koristiš ključ koji si dobio, nije bitno što je image sa torrenta.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice