Instalacija i savjet

poruka: 8
|
čitano: 1.929
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Instalacija i savjet

pozdrav svima ,zanima me kako da instaliram tj da pokrenem instalaciju windowsa  na starim racunalima ,ovo mi je oko 50 seta instalacija ali nikako nece pokrenut jer ne ocitava preko usba tipkovnicu tj ocitava ali tek poslije a ja treba, da pokrene instalaciju windowsa i jos je li znate neki dobar program koji ce prikazati instalirane programe i one koji se pokrecu pri startupu windowsa?zahvaljujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija i savjet
Gamer21 kaže...

pozdrav svima ,zanima me kako da instaliram tj da pokrenem instalaciju windowsa na starim racunalima ,ovo mi je oko 50 seta instalacija ali nikako nece pokrenut jer ne ocitava preko usba tipkovnicu tj ocitava ali tek poslije a ja treba, da pokrene instalaciju windowsa i jos je li znate neki dobar program koji ce prikazati instalirane programe i one koji se pokrecu pri startupu windowsa?zahvaljujem

Nikako. Nabavi/posudi PS2 tipkovnicu.

 

CCleaner

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija i savjet
Gamer21 kaže...

nikako nece pokrenut jer ne ocitava preko usba tipkovnicu tj ocitava ali tek poslije a ja treba, da pokrene instalaciju windowsa

 

i jos je li znate neki dobar program koji ce prikazati instalirane programe i one koji se pokrecu pri startupu windowsa?zahvaljujem

Pokušaj sa PS/2 tipkovnicom.

CCleaner ti može to prikazati, a možeš iz windowsa kontrolirati programe koji se pokreću. Upišeš u start search: msconfig i pod startup imaš.

 

Edit: kizo same time. :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2012 13:59 (mario1990).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija i savjet
mario1990 kaže...

Edit: kizo same time. :)

{#} Taman sam krenul editirat post i dodat msconfig! {#}

 

@Gamer: kod starijih računala ,PS2 je must have ,jel obično ni u BIOS-u nema opcije za USB.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2012 14:03 (kizo2703).
12 godina
offline
Re: Instalacija i savjet

e i to  i imam ali ta ps2 koda nema drivera z anju tj ja nju prikljucim al ju on ne prepozna jel ta tipkovnic nije od njega

14 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija i savjet
Gamer21 kaže...

 ja nju prikljucim al ju on ne prepozna jel ta tipkovnica nije od njega

Jesi siguran da je ispravna?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija i savjet
Gamer21 kaže...

e i to  i imam ali ta ps2 koda nema drivera z anju tj ja nju prikljucim al ju on ne prepozna jel ta tipkovnic nije od njega

Driveri za PS2 miševe i tipkovnice ugrađeni su u Windowse još od verzije 1. Nešto ti nije u redu s tipkovnicom ili sa portom na matičnoj.

 

Probaj drugu tipkovnicu i probaj tu tipkovnicu na drugom PC (ako je moguće).

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2012 18:18 (kizo2703).
12 godina
offline
Re: Instalacija i savjet

ma ispravna je mozda je port potrgan eto sad radim pa vam javim =)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice