Instalacija w7

poruka: 4
|
čitano: 991
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Instalacija w7 preko d particije

Pozdrav,

ovako imam jedno pitanje.

 

Na laptopu nemam dvd pogon imam samo usb, a nemam tako veliki usb stick da bi mogao butati windowse sa njega pa me zanima sljedeće.

 

Ako mogu bilo kako drukčije instalirati windowse npr. sa particije d na particiju c.

 

Znači da formatiram c particiju i instaliram w7 sa d diska na c..

Hvala na pomoći.

Pozdrav.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Instalacija w7 preko d particije

dakle da tamo odraram cijeli w7 i snimim na c particiju

15 godina
offline
Re: Instalacija w7 preko d particije
tido35 kaže...

Pozdrav,

ovako imam jedno pitanje.

 

Na laptopu nemam dvd pogon imam samo usb, a nemam tako veliki usb stick da bi mogao butati windowse sa njega pa me zanima sljedeće.

 

Ako mogu bilo kako drukčije instalirati windowse npr. sa particije d na particiju c.

 

Znači da formatiram c particiju i instaliram w7 sa d diska na c..

Hvala na pomoći.

Pozdrav.

-nemaš flash disk od 4GB (2-3)?

-moraš imati neki boot medij, svejdno koji disk, flash, cd-dvd, hdd.. ali mora biti bootabilan. S hdda bi mogao ali.. morao bi biti pripremljen disk za tu namjenu, ovako ti se boota postojeći OS, ne install koji bi bio na (po tvom opisu d: particiji) nekom drugom, neboot disku. Može se, ali moraš imati odgovarajuće alate i znanje kako to napraviti, zaključak, ne možeš tako, prekomplicirano, tj kad bi to mogao tad bi i samu instalacioju mogao obaviti bez ove teme..

 

-nabavi flash disk, vanjski (usb) DVD, hdd.. svejdno. Raspon cijena 30-40kn, pa za DVD recimo 200kn. Možda posuditi?..

HDD je vrlo zgodna stvar za takve multi/servis/installove, ali oreviše raznih alata, mogućnosti.. uvjek je potreban neki funkcionalan OS ili barem liveOS/bootabilan medij kojim to možeš napraviti. Pošto trenutno ne možeš bootati, tad je npr beskorisno nabavljati npr Hirens, tj može tek ako imaš odgovarajući disk (flash, DVD..). Možda imaš neki manji flash disk npr 1-2GB? Neki boot mediji su još na dimenzijama CDa (650-700MB) tako da stanu na npr 1GB flash disk. Tad bi takvim medijem, mogao bootati i pokrenuti 'iz čistog DOSa' install sedmice.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice