Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

poruka: 11
|
čitano: 8.657
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

LJUDI TREBAM POMOĆ!!!DA LI MI NETKO MOZE DETALJNO OBJASNITI KAKO DA INSTALIRAM WINDOWS 7 NA ASUS EEE PC,POSTO GA ODNEDAVNO IMAM,A SA ENGLESKIM UPUSTVIMA NISAM BAS USPJESAN!UNAPRIJED HVALA!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

Ja osobno neznam, ali ako se ne varam takva tema postiji.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

...mislim da je negdje na ovome forumu ta tema obrađena...možda se neko sjeti pa ti javi...Neodlučan

...kaos...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

napiši u google windows 7 usb instalation i onaj link s blog-a prati i sve funkcionira

 

 

http://www.blogsdna.com/2016/how-to-install-windows-7-from-usb-drive-without-windows-7-iso-dvd.htm

 

 

da i netrebaš znat puno engleskog samo sljedi korake i slike

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2009 14:52 (icotrnje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

Odi na ovaj link i skini si taj programčić. Ubaci na "pravom računalu" win7 u dvd pogon ili mountaj iso image s nekim programon (daemon, clonedrive...) pokrni program, prebaci se na advanced mod i odaberi win7/vista to flash, uštekaj usb i pravilno odaberi u kojem ti je pogonu DVD/image i USB i klikni start i sačekaj nekih pol sata i imaš stick s win7. radi provjereno. ja sam jučer tako podigao win7 na Samsung NC10

There's no SAVE GAME in real life!!!
15 godina
neaktivan
offline
Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

Stvarno ljudi ,pa dajte prvo malo potražite!! Evo ,ovdje je tema sa detaljnim uputama!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

a da pitam nešto, molim da brzo odgovorite, kad to sve win7 fajlove prebacim na usb, što je poslije potrebno napraviti da se windows izbriše sa sticka? samo formatirat i to je to ili još nešto? jer imam imation usb 4 gb sa funkcijom da se zaključa, a za otključat usb mi se nalazi na njemu...tako da ako formatiram kasnije usb stick, oćeli mi ostat to za otključavanje sticka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

Neće ostat zaključan jer je to softverski lock.

 

Ako ima neku bravicu na sebi i nju prebaciš (ili slomiš kao ja -.-) onda ostane zaključan.

 

U 99% slučajeva problema sa softverskim lockom riješiš formatiranjem pod nekim linuxom.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

a jel se win može maknit sa sticka bez formatiranja, samo odaberen sve fajlove i - DELETE?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

Ne znam hoće ostati možda koji boot fajlovi.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Instalacija Win VISTA/7 sa USB flash sticka

Da ,provjereno ,ostaju boot fileovi i zato se mora formatirat usb. Ne moraju smetat ,ali na nekim mbo hoće raditi probleme - recimo ,meni se na staroj (ASUS P5Q3) PC bootal direktno na usb stick na kojem je prethodno bila instalacija Sedmice i bila je samo obrisana.

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 17:47 (kizo2703).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice