Instaliranje windowsa XP nakon windows 7 - problem

poruka: 5
|
čitano: 6.122
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Instaliranje windowsa XP nakon windows 7 - problem

Naime, instalirao sam windows 7 i ne sviđa mi se, htio bih vratiti Xp. Prijatelj je to sebi radio i kada je srušio 7-icu i instalirao Xp na C disk nije mogao pristupiti ostalim diskovima, mogao ih je samo formatirati i tako izgubiti sve što je imao na njima. Jel se može nekako instalirati Xp nakon 7 a da se ne izgube svi podaci sa ostalih diskova ili mi preostaje da nađem neki externi HDD i prebacim sve na njega i onda srušim smrdljivu 7-icu {#}.  Nadam se da ste razmumjeli.. {#}

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Instaliranje windowsa XP nakon windows 7 - pro
Wickerman kaže...

 Jel se može nekako instalirati Xp nakon 7 a da se ne izgube svi podaci sa ostalih diskova ili mi preostaje da nađem neki externi HDD i prebacim sve na njega i onda srušim smrdljivu 7-icu {#}.  Nadam se da ste razmumjeli.. {#}

 

Pa formatiras samo tu particiju gdje je sedmica npr (C) i tu instaliras xp, ostale particije nemoj dirati.

15 godina
neaktivan
offline
Instaliranje windowsa XP nakon windows 7 - problem

vjerojatno se prijatelj igrao sa "dynamic disc volume" đinđama u windows 7.

Ukratko: ukoliko su ti sve particije na kompu ntfs (ili FAT32) nebi trebalo biti problema sa XP. samo preformatiraš C: (ili kako god se zvala tvoja particija s windowsima) i preinstaliraš XP na to.

Nisam probavao, jer osobno nemam nijedan dobar razlog zašto bi netko radio downgrade sa win 7 na XP, osim ako radi na >5 godina starom kompu.

Nema na čemu! --| Google is your friend |--
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Instaliranje windowsa XP nakon windows 7 - problem

Može li se na laptop na kojem je već instaliran linux instalirati Windows 7?

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Instaliranje windowsa XP nakon windows 7 - pro

Može.

Piracy lives forever!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice