Ispomijesana slova na tipkovnici

poruka: 16
|
čitano: 33.164
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ispomijesana slova na tipkovnici

Nedavno sam instalirao windows xp home ,stvar je u tome sto kad pisem u wordu jednostavno mi slova nisu na svojim mijestima npr kada stisnem slovo y dode mi slovo z i tako obrnuto i nemam neke ostale tipke.molio bi pomoc.

life is short
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ispomijesana slova na tipkovnici

Prilikom instalacije postavio si da ti defaultna tipkovnica bude engleska. Ne znam kako naknadno instalirati hrv. tipkovnicu. Taj dio će ti objasniti netko drugi.   :-)

Vuk dlaku mjenja ali nikada!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici

e da bas sam to napravio ali neznam kako da se postavi na hr

life is short
16 godina
neaktivan
offline
Ispomijesana slova na tipkovnici

A da jednostavno pocupas tipke van i zamijenis im mijesta??Tako ja to radim...

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici

moja tipkovnica nema opciju vadenja tipki a sta se to nemoze rijesiti na drugi nacin

life is short
15 godina
protjeran
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici

kak nebi mogao izvaditi tipke van...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici

dajte ljudi pustite cupanje tipki, sta nepostoji niti jedno drugo rijesenje

life is short
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici
iverson kaže...

dajte ljudi pustite cupanje tipki, sta nepostoji niti jedno drugo rijesenje

  Format C?
Vuk dlaku mjenja ali nikada!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici

start>control panel>regional and language options>languages>details >>> pa dodaj (add) hrvatsku tipkovnicu i stavi glavni (default) jezik hrvatski.

MB ASUS P5K, C2D E6420, Radeon X1950PRO, DDR2 3GB 800MHz Transcend, 19"SamsungSM 932BF, Antec Sonata III-EC Midi
16 godina
neaktivan
offline
Ispomijesana slova na tipkovnici

Odeš na control panel i nađeš regional and language options,odabereš karticu keyboards and languages i onda change keyboards.I promijeniš na hrv. Ovo na slici je vista ali je skoro isti princip.

Intel q6600, EP45-DS3R,Sapphire 4850,Cheiftec 650w,640gb hdd, 4gb ddr2 ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici

EDIT: dok sam ovo otipkao vec su dva rjesenja stavljena...

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2009 16:22 (Kristyans).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici

super

life is short
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici
ksoric kaže...
iverson kaže...

dajte ljudi pustite cupanje tipki, sta nepostoji niti jedno drugo rijesenje

  Format C?
 HAHAHAHHAAHAHAHHA koje rješenje ajme majko....
15 godina
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici
ksoric kaže...
iverson kaže...

dajte ljudi pustite cupanje tipki, sta nepostoji niti jedno drugo rijesenje

  Format C?
 aj se pokopaj. šuti, pametniji si dok šutiš.
krek kaže...

start>control panel>regional and language options>languages>details >>> pa dodaj (add) hrvatsku tipkovnicu i stavi glavni (default) jezik hrvatski.

 aleluja. kaj to samo nas nekoliko zna? BTW. dobar mi je onaj kaj je reko da čupa tipke van pa ih zamjeni. ŠutimNeodlučan
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
14 godina
neaktivan
offline
Ispomijesana slova na tipkovnici

Promjenio sam racunaloi zadrzao tipkovnicu koju sam imao i koja je do sada besprijekorno funkcionirala. Nakon sto sam je prikljucio na drugo racunalo umjesto pojedinih slova

koje utipkam pojavljuju se znakovi a neke ne mogu upisati. Napr. Umjesto slova "C" pojavljuju se ¨¨¨´  (tocke ili viticasta zagrada).  Monki znak ne mogu uopce upisati.

Kada pritisnem AtGr i M-znak tipkovnica ne reagira, tj. nema nikakvog ispisa. Molio bih za pomoc i savjet ako je moguce.

 

 

 

 

 

ines
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ispomijesana slova na tipkovnici
Stari kaže...

Promjenio sam racunaloi zadrzao tipkovnicu koju sam imao i koja je do sada besprijekorno funkcionirala. Nakon sto sam je prikljucio na drugo racunalo umjesto pojedinih slova

koje utipkam pojavljuju se znakovi a neke ne mogu upisati. Napr. Umjesto slova "C" pojavljuju se ¨¨¨´  (tocke ili viticasta zagrada).  Monki znak ne mogu uopce upisati.

Kada pritisnem AtGr i M-znak tipkovnica ne reagira, tj. nema nikakvog ispisa. Molio bih za pomoc i savjet ako je moguce.

 

 

 

 

 

Imas odgovor nekoliko postova iznad, promijeni jezik tipkovnice. Što ti piše pokraj sata, EN vjerojatno?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice