Kako da maknem naziv shorcuta?

poruka: 12
|
čitano: 5.542
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako da maknem naziv shorcuta?
pitanje

kako da skroz maknem nazive shortcuta na ekranu i ostavim samo ikonice? ionako znam svaku koja je koji program a bilo bi znatno urednije, postoji li neki nacin ili neki program? imam xp sp3.

Ima se Moze se, Zivim zivot preokrenut za 360 i smijem se! Sretan sam!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako da maknem naziv shorcuta?

Vidi ovdje.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Kako da maknem naziv shorcuta?

Možeš,klikni na neku ikonu sa desnom tipkom miša i klikni na "rename" i drži tipku Alt i upiši na numeričkom dijelu tipkovnice 0160.

 

EDIT:Vidim da me je prestigao F1-IVO.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2009 19:51 (Izzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da maknem naziv shorcuta?
autorov komentar
Izzy kaže...

Možeš,klikni na neku ikonu sa desnom tipkom miša i klikni na "rename" i drži tipku Alt i upiši na numeričkom dijelu tipkovnice 0160.

 

EDIT:Vidim da me je prestigao F1-IVO.

 napravio sam jednu ikonu i uspjelo je medutim uspjelo je maknut samo jednu..

kada sam pokusao na drugoj nije maknulo naziv nego ju je zamjenilo prvom.. tako da sam imao 2 ff ikone..

meni treba nesto cim cu moc maknut naziv sa 42ikone..
Ima se Moze se, Zivim zivot preokrenut za 360 i smijem se! Sretan sam!
15 godina
offline
RE: Kako da maknem naziv shorcuta?
prihvaćeno rješenje
Escudo kaže...
Izzy kaže...

Možeš,klikni na neku ikonu sa desnom tipkom miša i klikni na "rename" i drži tipku Alt i upiši na numeričkom dijelu tipkovnice 0160.

 

EDIT:Vidim da me je prestigao F1-IVO.

 napravio sam jednu ikonu i uspjelo je medutim uspjelo je maknut samo jednu..

kada sam pokusao na drugoj nije maknulo naziv nego ju je zamjenilo prvom.. tako da sam imao 2 ff ikone..

meni treba nesto cim cu moc maknut naziv sa 42ikone..
EDIT: sorry,nisam dugo to radio.Ustvari ide ovako:
ALT+na numeričkom dijelu tipkovnice 255...ili 0160,pa na drugom shortcut-u ALT+2x255
s time da između 2x255 moraš otpustit ALT i stisnut jednom SPACE,
na svakom sljedećem dodaješ broj ponavljanja ALT+255 s time da između svakog stisneš SPACE

Pogledaj na screenshotu,desno od Jabuke ove 3 mape.
http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2009 21:53 (fromcelltohell).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da maknem naziv shorcuta?
autorov komentar

@fromcelltohell

 

pokusao sam kako si napisao i uspio sam maknut jos jedan naziv medutim kada pokusam i treci i satvim 3x umjesto 2x kaze mi da ime vec postoji..

Ne placi draga, sve ce biti u redu..
15 godina
offline
RE: Kako da maknem naziv shorcuta?

nešto ne radiš dobro. probaj ovako

 

označi jednu mapu → stisni F2 → stisni i drži ALT i za to vrijeme upisuj 255 → pusti alt i stisni enter

 

označi drugu mapu → stisni F2 → stisni i drži alt i upisuj 255 → pusti alt i stisni razmak → ponovno stisni i drži alt i ponovno upiši 255 → pusti alt i stisni enter

 

itd, itd

 

znači, za svaku sljedeću mapu moraš upisat 255 za jedanput više. npr ako ti je već peta mapa onda ide ovako

 

stisni i drži alt i upisuj 255 → pusti alt i stisni razmak → ponovno stisni i drži alt i ponovno upiši 255 → pusti alt i stisni razmak → ponovno stisni i drži alt i ponovno upiši 255 → pusti alt i stisni razmak → ponovno stisni i drži alt i ponovno upiši 255 → pusti alt i stisni razmak → ponovno stisni i drži alt i ponovno upiši 255 → pusti alt i stisni enter

 

valjd si skužio Izlanuo se

kad svi stavljaju sexy avatare moram i ja
15 godina
offline
Kako da maknem naziv shorcuta?

Hm,možda nisam ovako opširno kao jurluk objasnio,no princip je isti....

kod mene je radilo bez problema,jedino sam imao mali problem delete-at te 3 mape,no riješeno je i to.

http://s2.ba.bitefight.org/c.php?uid=94118
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da maknem naziv shorcuta?
autorov komentar

evo napravio sam medutim kako sam maknuo nazive sa oko 30 shortcuta zadnjih nekoliko imaju ogormnu crnu crtu ispod ikona koja tako gadno izgleda..

jel se moze ikako ukloniti?

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
offline
RE: Kako da maknem naziv shorcuta?
Escudo kaže...

evo napravio sam medutim kako sam maknuo nazive sa oko 30 shortcuta zadnjih nekoliko imaju ogormnu crnu crtu ispod ikona koja tako gadno izgleda..

jel se moze ikako ukloniti?

 mislim da se ne može. a šta će ti toliko ikona? obriši one koje najmanje koristiš.
Tkojesmojetipkovniceukraorazmaknicu(Space),nekamijehitnovrati.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako da maknem naziv shorcuta?
autorov komentar

cuj jurluk i nakon 10 ikona vec uzasno izgleda..

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
offline
RE: Kako da maknem naziv shorcuta?
Escudo kaže...

cuj jurluk i nakon 10 ikona vec uzasno izgleda..

 a ne znam onda. rekao si da zadnjih par ima tu crtu, pa bi onda bilo najednostavnije da obrišeš neke koje ne koristiš često.

a mislim da mora bit tako. zašt bolje ne instaliraš rocketdock, ili neki drugi alat za brzo pokretanje aplikacija
Tkojesmojetipkovniceukraorazmaknicu(Space),nekamijehitnovrati.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice