Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

poruka: 46
|
čitano: 145.242
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Sa preporukom dA se registriram na Bug-ov online forum, dosao sam sa vrlo velikim problemom

nazalost cistio sam svoje staro racunalo i na racunalu su mi bile neke vrijedne slike, ja sam ih slucajno selektovao i obrisao, no to nije problem kada sam ih obrisao u recycle bin, obrisao sam jos neke stare foldere i sve to ispraznio.. E sada je pitanje da li postoji neki program ili bilo kakva metoda vracanja stvari koji su obrisani, probao sam system restore ali nazalost bezuspjesno... UNaprijed cu biti zahvalan hvala !!!....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

probaj sa "getdataback"

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

start>system restore

bubamara.
Moj PC  
0 7 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
ivan_1995 kaže...

start>system restore

Ne vjerujem da će System Restore ikako pomoći

 

Probaj s http://www.recovermyfiles.com/, baš piše na njihovoj stranici da možeš vratit fileove koji su izbrisani preko Recycle Bin 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na

mah ako dobro nevidis gore sam napisao da sam pokusao sa system restore, i usput ako nisi znao za sta je system restore, da ti dam pojasnjenje on samo sluzi za obrisane programe,drivere,postavke itd... ali on nevraca obrisane foldere,slike,muziku itd.... uspjesno sam nasao program koji vraca obrisane foldere sa hard diska,usb-a, diskete,cd-rw-a itd... program je dobar i moze se svakodnevo koristiti

Recuva.exe mozes download sa neta...

16 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

definitnvo "getdataback for ntfs"

 

ja sam vracao podatke sa diska koji je formatiran, brisane particije i nanovo instalirani windowsi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
incredible kaže...

Sa preporukom dA se registriram na Bug-ov online forum, dosao sam sa vrlo velikim problemom

nazalost cistio sam svoje staro racunalo i na racunalu su mi bile neke vrijedne slike, ja sam ih slucajno selektovao i obrisao, no to nije problem kada sam ih obrisao u recycle bin, obrisao sam jos neke stare foldere i sve to ispraznio.. E sada je pitanje da li postoji neki program ili bilo kakva metoda vracanja stvari koji su obrisani, probao sam system restore ali nazalost bezuspjesno... UNaprijed cu biti zahvalan hvala !!!....

Jedan dobar program,koji i sam koristim - Recuva.

15 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Ovaj program vraća sa svega i sve! Mene je spasio par puta!

LINK

Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Meni se disk sa arhivom cijeli formatirao, preko noci sam ga ostavio da mi radi i sve mi je postavilo u svoje direktorije, pod svojim imenom, kad sam se probudio, ucinilo mi se kao da sam sve to sanjao, jer mi je cjeli disk bio u prvobitnom stanju, zato toplo preporucam program Recovery my files

Potpis: JA
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.6.2009 21:34 (Tionio).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
pokusavam naprimer instalirati adobe player ne prolazi sta god pokusam ne ide
14 godina
protjeran
offline
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
bibac1 kaže...
pokusavam naprimer instalirati adobe player ne prolazi sta god pokusam ne ide

 

Moraš malo detaljnije objasniti problem. I napiši koji OS koristiš.

13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Ljudi zna li neko kako da vratim izgubljene podatke sa USB na primjer slike i word dokumenta

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na

Imas more takvih programa. Recuva, r-studio i sl. Siguran sam da ces za 30 sec naci samo ako se malkice potrudis.

:)
13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Probao sam oba programa ali ni jedan ne moze. Ima li koji da ima besplatna licenca?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Ukoliko nisi ništa novo pisao/snimao na hard, ne bi trebao biti problem.

Probaj s active@ undelete...stvarno moćan program, barem u pro verziji

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2010 20:38 (FlyBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na

Bitno da se ruske ne slaze ;) On mi lici na onog strumfa sto je uvijek protiv ;)

:)
13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

skinuo sam program RECOVER MY FILES i kad odradi sve trazi mi licencu koja se naplacuje da li postoji free licence...? jako mi je hitno unapred hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
mare91pfc kaže...

skinuo sam program RECOVER MY FILES i kad odradi sve trazi mi licencu koja se naplacuje da li postoji free licence...? jako mi je hitno unapred hvala.

Probaj sa Recuvom, inače to je full besplatan softver.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na

jel mozes da mi posaljes link,nisam bas naj naj sa netom?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na

hvala puno,snasao sam se ;))

13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Pozdrav evo stvarno mi treba hitna pomoć,kad pokrenem ovaj recuva piše mi na laptopu unable to scan c i d drive,a na kompu mi sve normalno pronalazi,jel zna itko kako da to sredim?

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

prije par dana sam obrisao folder od cca 10gb, jel ima načina da ga vratim? a na toj particiji sam brisao i dodavao par stvari nakon što sam ga izbrisao? probao sam 3 programa za sad i ništa. ili je to sad nemoguće već?

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

ja vam zahvaljujem... 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
Tionio kaže...

Meni se disk sa arhivom cijeli formatirao, preko noci sam ga ostavio da mi radi i sve mi je postavilo u svoje direktorije, pod svojim imenom, kad sam se probudio, ucinilo mi se kao da sam sve to sanjao, jer mi je cjeli disk bio u prvobitnom stanju, zato toplo preporucam program Recovery my files

 

 

 

 

 

 

 

 

Kako da vratim slike,vidim ih u prozoru Recovery my files ali ne mogu da ih vratim jer trazi licencu...mislim...

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
Magda37 kaže...

Kako da vratim slike,vidim ih u prozoru Recovery my files ali ne mogu da ih vratim jer trazi licencu...mislim...

Naravno - komercijalni program. Ako hoćeš ,plati.

 

Skini i instaliraj Recuva-u ,izvrstan je ,i ono osnovno ,besplatan program.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
11 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

instalirala sam getdataback i imam licencu i sad dok sam išla kopirati datoteke i da ih otvorim, ja njih otvorim ali ne žele mi se prikazati tj. otvore se ali npr. za sliku piše da je previše memorije ili da imam prestaru verziju a za word abnormalno puno praznih stranica.

pomoć!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

Obrisao sam slučajno folder Moji Dokumenti veličine nekih 10GB...nakon toga sam ispraznio Recycle bin,ali sam kod njegovog pražnjenja stisnuo Cancel da ne odu ali je bilo preksano,sad nije ni obrisalo kako treba pa mi ovi programčiči za vračanje ne nadju to?jer se izgubilo negdje..našlo mi je samo jedan manji dio

 

zeznuo sam jer nisam pustio da obriše do kraja iz Recycle bina,i sad ko zna kak to naći???

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
tihca kaže...

Obrisao sam slučajno folder Moji Dokumenti veličine nekih 10GB...nakon toga sam ispraznio Recycle bin,ali sam kod njegovog pražnjenja stisnuo Cancel da ne odu ali je bilo preksano,sad nije ni obrisalo kako treba pa mi ovi programčiči za vračanje ne nadju to?jer se izgubilo negdje..našlo mi je samo jedan manji dio

 

zeznuo sam jer nisam pustio da obriše do kraja iz Recycle bina,i sad ko zna kak to naći???

Ja kod takvih stvari koristim Get data back NTFS(ili FAT 32,ako je o sticku rijec),je spor,ali je zaista kvalitetan program,cupa podatke cak i nakon formatiranja diska!

Imas ga u Hirenes boot cd-u,komotno ga pokreni u Windowsima!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na
Milka30 kaže...
tihca kaže...

Obrisao sam slučajno folder Moji Dokumenti veličine nekih 10GB...nakon toga sam ispraznio Recycle bin,ali sam kod njegovog pražnjenja stisnuo Cancel da ne odu ali je bilo preksano,sad nije ni obrisalo kako treba pa mi ovi programčiči za vračanje ne nadju to?jer se izgubilo negdje..našlo mi je samo jedan manji dio

 

zeznuo sam jer nisam pustio da obriše do kraja iz Recycle bina,i sad ko zna kak to naći???

Ja kod takvih stvari koristim Get data back NTFS(ili FAT 32,ako je o sticku rijec),je spor,ali je zaista kvalitetan program,cupa podatke cak i nakon formatiranja diska!

Imas ga u Hirenes boot cd-u,komotno ga pokreni u Windowsima!

skinuo sam ga sa gornjeg linka,ali mi nije našlo to što treba kao prvo,neznam na koji način da tražim s njim onda...

 

a kao drugo ovaj gore nema licencu i to što mi je našlo neda mi kopirat?

 

može pomoč od kuda da skinem i kako da radim s tim programom,jer neznam šta da radim

 

Puno hvala dečki!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2013 23:42 (tihca).
13 godina
offline
Kako vratiti obrisane slike,foldere,fajlove na pc?

System restore point

Moj PC  
0 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice