Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije..

poruka: 12
|
čitano: 16.011
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije..

Pozdrav, stari mi se pred par dana pozalio da mu laptop radi prilicno usporeno, jutros je probao uci u Outlook i nije htjelo, komp je neprekidno nesto ucitavao ali je komp zablokiro..Prisilno ga ja ugasio preko task mangera i pokrenuo u safe modu te je sve bilo u redu, sve dok se nisu pocela instalirat windows ažuriranja, zatim ga je ugasio i pisalo je, tj. jos uvijek pise(vise od 2-3h) se vrti "konfiguriranje ažuriranja sustava Windows nije uspjelo, Poništavanje promjena..Nemojte isključivati računalo.." Ugasio sam ga vađenjem baterije te ponovo upalio ali ista stvar..I skoro zaboravih, originalni windowsi su na laptopu..
Molim pomoc..Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije

-pokušaj s chkdsk-om popraviti.

btw, poruka da se računalo ne gasi je s razlogom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije..

proibao sam chkdsk iz safe modea, napisalo mi je da ce se sken obavit kad se sljedeci put komp bude restartu, ja ga restartam i ono pobjeli ekran nakon nekoliko sekundi i opet po istom vrti, a kad probam opet uc u safe mode cijelo vrijeme mi se vrti ono pricekajte i tako u nedogled :S

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije..

 

Vracanje sistema  na zadnje ispravno stanje  ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije

ako mozes objasni malo poblize..hvala

10 godina
protjeran
offline
Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije..

 

Na onom ekranu di odaberes da ideš u safe mod, tamo imas i opciju da ga vratis na stanje kad je sve bilo ispravno, biras tocku vracanja po datumu kreiranja slike sistema.

 

Ako te tako zeza, onda odaberi safe mod sa terminalom i onda u terminal upisi  explorer.exe pa iz kontrolne

 

ploče odaberi oporavak sustava tj vracanje sustava....

 

Kad  ga dobiješ da dela, iz terminala pokreni  kao administrator  sfc /scannow  da vratis zamijenjene sistemske datoteke pa onda restart pa onda nadogradnje....  Ako ti winsi nisu legalni onda nemoj sfc /scannow  :-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.12.2013 20:17 (bunkermax).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije
SnakeEyes kaže...

proibao sam chkdsk iz safe modea, napisalo mi je da ce se sken obavit kad se sljedeci put komp bude restartu, ja ga restartam i ono pobjeli ekran nakon nekoliko sekundi i opet po istom vrti, a kad probam opet uc u safe mode cijelo vrijeme mi se vrti ono pricekajte i tako u nedogled :S

 -bootaj s medija (dvd..) i provjeri chkdsk (slovo:) /f /x ... ista stvar za restore/recovery ako ništa drugo ne pomaže.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije
bunkermax kaže...

 

Na onom ekranu di odaberes da ideš u safe mod, tamo imas i opciju da ga vratis na stanje kad je sve bilo ispravno, biras tocku vracanja po datumu kreiranja slike sistema.

 

Ako te tako zeza, onda odaberi safe mod sa terminalom i onda u terminal upisi  explorer.exe pa iz kontrolne

 

ploče odaberi oporavak sustava tj vracanje sustava....

 

Kad  ga dobiješ da dela, iz terminala pokreni  kao administrator  sfc /scannow  da vratis zamijenjene sistemske datoteke pa onda restart pa onda nadogradnje....  Ako ti winsi nisu legalni onda nemoj sfc /scannow  :-)

Hvala legendo, evo stari puca od srece..Svaka cast majstore :) 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije
Pozdrav, evo i ja imam isti problem. Moze pomoc?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows uodate
Molim vas da mi pomognete, Zašto moje računalo nije primjenjivo za ažuriranj, Ima oko 15 dana kako to počelo.Jeli neko zna kako da ga osposobim. Kad kliknem da provjerim ažuriranja izbaci mi Windows nije mogao pranaći nova ažuriranja. Hvala
!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows uodate
marinica kaže...
Molim vas da mi pomognete, Zašto moje računalo nije primjenjivo za ažuriranj, Ima oko 15 dana kako to počelo.Jeli neko zna kako da ga osposobim. Kad kliknem da provjerim ažuriranja izbaci mi Windows nije mogao pranaći nova ažuriranja. Hvala
!

Ovako napamet, možda nema novih ažuriranja?

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
15 godina
offline
Konfiguriranje ažuriranja sustava windows nije..

.. + pojavit će se za dan dva (sutra navečer ..) uz preduvijet da internet radi, da nešto ne blokira, da je OS čist i da nije skiseljen jogurt.. :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice