Ima li ovdje nepotrebnih procesa?

poruka: 4
|
čitano: 4.347
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Ima li ovdje nepotrebnih procesa?

e ljudi možete li mi reći ima li na ovoj slici nepotrebnih procesa!

 

slika je slikana čim sam upalio kompjuter!

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2009 15:58 (Somebody).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ima li ovdje nepotrebnih procesa?

Oooo da. Pričekaj nekoliko minuta, reći ću ti barem nekoliko njih.

 

 

EDIT:

 

COCIManager.exe - Logitech QuickCamov proces.

PnkBstrA.exe - Punk Busterov proces.

NBService.exe - Nero BackItUp proces.

mcsacore.exe - McAfee Site Advisor proces, preporučam ti Kaspersky Internet Security 2009, inače u redu.

avguard.exe - AntiVir proces, iako je moguće da je to maskirani NetSky trojan. Ako je od AntiVir softvera, onda je legitiman i (vjerovatno) koristan.

MOM.exe - Catalyst Control Center, koliko znam, ATI-jev softver za promjenu postavki grafičke kartice. Također, mislim da ga nije potrebno imati pokrenutog u procesima bez razloga.
msnmsgr.exe - ukoliko trenutno ne koristiš WLM (MSN), odnosno, ako si online, isključi ovaj proces.

RocketDock.exe - Ukoliko ti Rocket Dock nije od koristi, možeš ovaj proces prekinuti.

QuickCam.exe - QuickCamov proces, također, ako ne koristiš (trenutno) web kameru, možeš ga isključiti.

CCC.exe - Isto što i MOM.exe, slobodno možeš isključiti ako želiš.

 

 

Sada preporuka - napravi uninstall svih antivirusa i snimi Kaspersky Internet Security 2009. Primjetio sam da ti je jedan dio procesa povezan s antivirusima. Više antivirusa na jednom računalu može dovesti do problema.

 

 

Nema na čemu =P

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2009 17:30 (Random.).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ima li ovdje nepotrebnih procesa?

Mogao bi napraviti hijack this log pa ga tu postati, da vidimo detaljno što sve imaš u compu!

Čovjek je nevjerojatno jaka životinja: pojeo je sve druge životinje oko sebe, i samoga sebe ždere, i spava u blatu i u vodi, a gavrani mu kljucaju oči.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Ima li ovdje nepotrebnih procesa?
Bellatrix kaže...

Mogao bi napraviti hijack this log pa ga tu postati, da vidimo detaljno što sve imaš u compu!

 Ne bi skodilo sigurno pa onda i napravi tak tj skini program pa ga instaliraj i otvori, nakon toga klikni na Do A System Scan And Save Logfile i poslije taj Log Copy-Paste tu na forum pa da se vidi onda detaljnije i preciznije!Cool

http://www.filehippo.com/download_hijackthis/

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice