Postavljanje "glavne" particije pitanje!

poruka: 14
|
čitano: 5.726
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Postavljanje "glavne" particije pitanje!

znam da je naziv teme glup, al nisam se mogao sjetiti boljega...
uglavnom..  podijelio sam hard na 2 particije (jedna od 40 GB za winse i neke glavne programe, i druga od 450 GB za ostalo).. i po defaultu se svi programi koji se instalijaju stavljaju na particiju s winsima(ovu manju kod mene).. moje je pitanje dali je moguće postaviti ovu drugu particiju kao "glavnu" odnosno da se po defaultu svi programi stave na tu particiju!!

hvala

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!
Somebody kaže...

znam da je naziv teme glup, al nisam se mogao sjetiti boljega...
uglavnom..  podijelio sam hard na 2 particije (jedna od 40 GB za winse i neke glavne programe, i druga od 450 GB za ostalo).. i po defaultu se svi programi koji se instalijaju stavljaju na particiju s winsima(ovu manju kod mene).. moje je pitanje dali je moguće postaviti ovu drugu particiju kao "glavnu" odnosno da se po defaultu svi programi stave na tu particiju!!

hvala

pa kad instaliras neki program mozes si podesiti gdje ces ga instalirati, ovo je odg. ako sam te dobro shvatio

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
14 godina
offline
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!
win4crazzy kaže...
Somebody kaže...

znam da je naziv teme glup, al nisam se mogao sjetiti boljega...
uglavnom..  podijelio sam hard na 2 particije (jedna od 40 GB za winse i neke glavne programe, i druga od 450 GB za ostalo).. i po defaultu se svi programi koji se instalijaju stavljaju na particiju s winsima(ovu manju kod mene).. moje je pitanje dali je moguće postaviti ovu drugu particiju kao "glavnu" odnosno da se po defaultu svi programi stave na tu particiju!!

hvala

pa kad instaliras neki program mozes si podesiti gdje ces ga instalirati, ovo je odg. ako sam te dobro shvatio

On misli da mu se po defaultu instalira na ovu drugu particiju,na kojoj nema windowsa,jer windows po defaultu sve želi instalirati na tu sistemsku particiju.

Piracy lives forever!!!
13 godina
online
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!
softwaremaniac kaže...
win4crazzy kaže...
Somebody kaže...

znam da je naziv teme glup, al nisam se mogao sjetiti boljega...
uglavnom..  podijelio sam hard na 2 particije (jedna od 40 GB za winse i neke glavne programe, i druga od 450 GB za ostalo).. i po defaultu se svi programi koji se instalijaju stavljaju na particiju s winsima(ovu manju kod mene).. moje je pitanje dali je moguće postaviti ovu drugu particiju kao "glavnu" odnosno da se po defaultu svi programi stave na tu particiju!!

hvala

pa kad instaliras neki program mozes si podesiti gdje ces ga instalirati, ovo je odg. ako sam te dobro shvatio

On misli da mu se po defaultu instalira na ovu drugu particiju,na kojoj nema windowsa,jer windows po defaultu sve želi instalirati na tu sistemsku particiju.

a onda zanemarite onda onaj gore post, nisam ga bas najbolje shvatio

ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!
15 godina
neaktivan
offline
Postavljanje "glavne" particije pitanje!

softwaremaniac je reko tocno to sta ja zelim... 
jel ima rješenja mozda? 

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis. Bolje ispasti budala nego iz aviona.Ajde zuri u sunce ili tako nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!
en.kioskea.net/faq/1328-change-the-default-installation-folder-c-program-files
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
11 godina
neaktivan
offline
Postavljanje "glavne" particije pitanje!

A zbog cega je tesko rucno podesiti na koju particiju ce ici program tu su 2 klika samo ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!
ZeldiBoy kaže...

A zbog cega je tesko rucno podesiti na koju particiju ce ici program tu su 2 klika samo ..

Ja mislim da je covjek do sada rjesio problem

 

Neznam se potpisat..xDD
11 godina
neaktivan
offline
Postavljanje "glavne" particije pitanje!

Ajoj nisam vidio otkad je tema :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!
Imam problem koji mi se odjednom pojavio iako je wi fi radio savrseno i na mobitelu i na laptopu, a sad prikazuje dostupnu mrezu ali nece da se poveze nikako. Ukoliko je neko imao slican problem molila bih da napise rjesenje. Unaprijed hvala. :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!
Shell17 kaže...
Imam problem koji mi se odjednom pojavio iako je wi fi radio savrseno i na mobitelu i na laptopu, a sad prikazuje dostupnu mrezu ali nece da se poveze nikako. Ukoliko je neko imao slican problem molila bih da napise rjesenje. Unaprijed hvala. :)

da li je to tvoja mreža ili se kačiš na nečiju tuđu? da li se s mobitelom možeš spojiti?

ako je tvoja, prvo što bi trebala napraviti je ugasiti router i ponovo ga upaliti. znaju se ruteri zblesirati

 

 

p.s.: trebala si otvoriti novu temu za svoj problem a ne gurati u neku prastaru koja ni nema tematske veze sa tvojim problemom

11 godina
offline
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!

Provjeri si ruter, tj ulogiraj se u njega i pogledaj dali imaš kakvu blokadu podešenu na wifi mrežu, u ruteru možeš podesit točno koliko uređaja se mogu spojiti na wifi mrežu koju imaš, drugo, provjeri si passworde, da se nije nešta sa njima desilo makar ne bi smjelo (bar ne - samo od sebe ;)

Login u router najčešće ide nakako ovako : "192.168.5.1" to upišeš u web preglednik koji koristiš, gore u polje za web adresu... korisničko ime najčešće je User ili Admin a password najčešće admin (ovo si provjeri u googlu sam napiši ime routera i izbacit će ti odmah kako se na njega povezati, koji je login name i password.)

Glih_x HD
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 0:44 (Glih_x).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!

Izvinjavam se sto sam gurnula u ovu temu, prvi put sam ovdje pa nisam upucena, drugi put neću. :D A moj je ruter i radila sam to, ali ništa. Hvala ti.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Postavljanje "glavne" particije pitanje!

Pokusala sam ali nece da otvori samo pise nije pronađena stranica, također sam pokusavala i sa 192.168.1.1 i opet isto.. A pisala sam i ime rutera i izbacilo mi 192.168.1.1 ali nista samo piše da ne može dohvatiti stranicu..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice