Problem sa deinstaliranjem programa

poruka: 12
|
čitano: 2.880
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

Što da radim ?

krenuo sam instalirati CS4 master collection i stao je pred kraj jer nije bilo dosta mjesta na particiji...

file-ove sam probao deinstalirati sa revo uninstaller, ashampo uninstaller i your uninstaller i nedaju se uninstalirat.

datoteke tih file-ova ne mogu obrisati jer mi kod brisanja izbaci da ne može..

obrisao sam sve s te particije i stavio ponovo da se instalira CS4, ima 14 gb i instalirao ga je u dvije sec, a programi su invalid ( ne rade )

probao sam instalirati na drugu particiju, ali kad pokrenem setup automatski me stavi na mjesto gdje sam več odabrao particiju prvi put i ne mogu je promjenit

što da radim ????

nemogu instalirat a ni obrisat, a desni klik na bilo što šteka zbog invalidnog adobe readera...

???

dali ima neki force delete program, ili da formatira određen folder u particiji... jer to mi je jedina nada

molim pomoč

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

http://www.malwarebytes.org/fileassassin.php

probaj s njim ili  ako imaš malwarebytes imaš ga pod dodani alati

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

a evo ide nekako ali moaram file po file a ima ih milion u folderima... za sad nemože samo obrisati contex menu.. ali to ču iz shella u registry..

nadam se da če pomoč, imam pola sata brisanja sigorno

 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

samo budi oprezan kad brišeš,kasnije s nekim registry cleanerom (glary-jev je dobar) ne znam koji koristiš..

edit:da,zaboravio sam unlocker

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2010 12:24 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

ma u visti sam... sve mi je počelo štekat, obrisao 50 file-ova i morao 10 puta restartat explorer i jednom windows, a ima ih još 1000

obrišem dva file-ova samo mi umrtvi desktop, sretan sam ako task radi...

zar je moguče da to sve zbog nekih adobe fileova ili je to "glupa" vista u pitanju..

evo, registry winner pronašao 13 275 errora a inače mi nalazi oko 300

bolje da ja formatiram ovaj win

Xd

"adobe"

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2010 12:29 (mindstorm).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

reci revo ga prepoznaje i išao si na naprednu deinstalaciju i kad je to stalo u revu?

nije to nikakvo čudo 13000,(bem ti brojkeMršti se) upisao se u registar,probaj sve napravit,ako nejde nejde..

nemam iskustva s tim winnerom,al interesantno je da wot njegovu službenu stranicu označava crveno!?

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2010 17:20 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa deinstaliranjem programa

jesi probao sa nekim od ovih nabrojanih alata brisat u safe modu?

"I want to know God's thoughts, the rest are just details..." Albert Einstein
14 godina
protjeran
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

ma evo, napokon riješeno...

glavni problem je bio acrobat 9. sve njegove fileove sam pobrisao u registry-u i onda jednostavno obrisao folder adobe..

nemam pojm kako nije revo mogao obrisat.. nikad mi se to nije desilo...

ma meni je taj regwinner naj poslje regcure za čiščenje rega... nikad nije krivo napravio, a od svih pronađe najviše errora

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Problem sa deinstaliranjem programa
seneka kaže...

reci revo ga prepoznaje i išao si na naprednu deinstalaciju i kad je to stalo u revu?

nije to nikakvo čudo 13000, upisao se u registar,probaj sve napravit,ako nejde nejde..

nemam iskustva s tim winnerom,al interesantno je da wot njegovu službenu stranicu označava crveno!?

Pa normalno da nije badave crveno ti bokca.Smijeh

mindstorm kaže...

ma evo, napokon riješeno...

glavni problem je bio acrobat 9. sve njegove fileove sam pobrisao u registry-u i onda jednostavno obrisao folder adobe..

nemam pojm kako nije revo mogao obrisat.. nikad mi se to nije desilo...

ma meni je taj regwinner naj poslje regcure za čiščenje rega... nikad nije krivo napravio, a od svih pronađe najviše errora

Kaj tebi nije nista cudno da odjednom program nađe cak 13 000 gresaka u Registry.Smijeh Taj bezvezni i ništ koristi RegistryWinner je zaprav Fraud Tool ili lazno prikazuje ono cega nema, i jos te moze zeznut usput uglavnom smece od programa isto ko i RegCure zaobiđši te programe ko krepanu kravu na cesti. Uglavnom WOT i korisnici su sve rekli samo treba citat kaj se misli o glavnim stranicama tih bezveznih programa. Skini si i koristi Glary Utilites tj Regystry Cleaner modul u njemu to je kak spada kak si uopce došel do ova dva nesretna bezvezna programa. Ciscenje Registrya ionak nije zapravo uopce toliko bitno pogotovo sad na windows 7, to se radi samo ak neki zaostaci stvaraju probleme ili svaka dva mjeseca recimo cesce uopce nema potrebe nit smisla to radit a ak se koristi Revo kak spada onda i jos rjeđeNevinašceCool

 

http://www.mywot.com/en/scorecard/registrywinner.com

 

http://www.mywot.com/en/scorecard/regcure.com

 

 

 

 

14 godina
protjeran
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

ma nemožeš gledat na to, to je loša stranica, ne znači da program nevalja ako je starnica nezaštičena i ima adware...

taj reg winner koristim več godinama i nikad problema, testirao sam, nađe uvjek što nađu i drugi ali nekad više...

meni je dobar, nikad mi nije obrisao što nije trabao...

a uostalom pitaj google, ne samo ti jednu str, i pitaj kakav je program a ne home stranica... češ vidit

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.1.2010 23:38 (mindstorm).
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

@mindstorm ipak je malo čudno da mu je službena stranica na listi sumnjivih,evo skini si wot na firefox ili ie i uvejri se sam
uostalom nije ga loše imat na browseru

 pogledaj njegov rejting na cnetdownload.com(jedna od rijetkih koja se ne žuti ili crveni) i rejting glary registry repair-a
i koliko je puta koji download-an

ili još bolje skini si glary utilities koji ima integriran taj registry cleaner,ako ti zatreba..(kao što je rambox već rekao)

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2010 0:09 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Problem sa deinstaliranjem programa

ne možeš gledat po downloadu jer je ovaj cleaner full i free a reg winner je $34

a s tkvih str gdje se skidaju trial i free programi, svatko če odabrati free

za mene je dobar, i ne stavljam ništa drugo jer zadovoljan sam i ovim

ja sam više tip "koliko para toliko muzike", tako da neču nikad imat programe poput ccleanera, reg cleanera, avg-a itd...

programi za winse nisu open source, tako da oni da šta vrijede, koštali bi. pogotovo u vrijeme krize

ko i revo uninstaller, stavi četri docka, deskspace pa obriši dva docka s revom ( advanced opcijom ) i vidit češ šta radi free program

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.1.2010 2:16 (mindstorm).
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice