Problem update na windows 7

poruka: 17
|
čitano: 12.211
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Problem update na windows 7

dakle imam win 7 64 bitni te  nod 32 verzija najnovija ..koristim i malware bytes te trojan remover..neznam najedamput mi je update postao problem di ja sumljam u neki virus...a procesljao sam diskove i nista naime kad stisnem na update kaze mi da mi service nije pokrenut i da resetiram komp...kad ga resetiram opet nista...drugo sve radi ok ne vidim neke probleme...poruka koja mi dodje je windows update cannot currently check for updates , because the service is not running. You max need to restart your computer.

probao sam i pokrenut taj servis ali nemogu .

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem update na windows 7
Huurux kaže...
probao sam i pokrenut taj servis ali nemogu .

jesi sto posto dobro napravio?

 

win + r > "services.msc" > naći Windows Update i označiti Atuomatic

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
15 godina
offline
RE: Problem update na windows 7

da probao sam naravno ali nema uopce windows update opcije.

15 godina
offline
RE: Problem update na windows 7

da odmah nešto ustanovimo! jel widows legalan ili ne? čak ne mora biti ni legalan, može bit sa torrenta, ali ako hash algoritmi ne odgovaraju original iso image-u, daljna rasprava je suvišna

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem update na windows 7

E ,baš tako! Original verzija odmah po završetku instalacije traži i skida update-e ,a po ovome navedenom se čini da se je netko igral s vLite-om i maknul Windows Update!!

 

Najbolje odmah u folderu Windows\System32 potraži file wucltux.dll. To je Windows Update. Ako ga nema ,znači da je instalacija prerađivana i najbolje (i jedino) rješenje je naći neku netaknutu verziju Sedmice i napraviti instalaciju ponovno ,od nule!!

 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
15 godina
offline
RE: Problem update na windows 7

da se razumijemo,instalacija je legalna i update-an je naravno ali naglo je doslo do toga neznam zasto..smrdi mi na virus.

13 godina
offline
Problem update na windows 7

bog!ovako imam isti pronblem.ovako instalirao sam windows 7 64bit,ima sigurno vise od 3, godine,sve je uredno radilo,update,bez problema je radio.no naime sad kad udem u control panel,pa u windows update,i kad hocu povuc update.prikaze mi se ova poruka.

servis windows update trenutno ne moze provjeriti dostupnost azuriranja jer nije pokrenut.

mozda cete morati ponovo pokrenuti racunalo,a to sam ucinio jedno sto puta i nista,

dali imam mozda virus ili sto.skenirao sam hardove s malwarebyte,nema nista,a avast mi javlja da imam virus prijetna i to visoka win 32 sirefe-zt trj,i kad hocu uklonit kaze greska.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.10.2013 21:18 (fight).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Problem update na windows 7

Da li je instaliran SP1. Ako ne, skini ga i ručno pokreni instalaciju. Trebalo bi rješiti problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem update na windows 7
phoenix2003 kaže...

Da li je instaliran SP1. Ako ne, skini ga i ručno pokreni instalaciju. Trebalo bi rješiti problem.

 

a gdije da skinem taj sp1

 

 

14 godina
offline
Problem update na windows 7

Evo link, samo provjeri koji Win imaš 32 ili 64 bitni pa odaberi prije nego pokreneš download. http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5842

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Problem update na windows 7
phoenix2003 kaže...

Evo link, samo provjeri koji Win imaš 32 ili 64 bitni pa odaberi prije nego pokreneš download. http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5842

ovako prijatelju jesam,i dobijem ovu poruku windows7 serice pack 1 vec je instaliran.

 

14 godina
offline
Problem update na windows 7

Imaš li instaliran Intel rapid storage driver? Ako imaš deinstaliraj ga pa pokušaj bez njega ili instaliraj zadnju verziju pa pokušaj nakon što ga instaliraš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem update na windows 7
phoenix2003 kaže...

Imaš li instaliran Intel rapid storage driver? Ako imaš deinstaliraj ga pa pokušaj bez njega ili instaliraj zadnju verziju pa pokušaj nakon što ga instaliraš.

usao sam u programi i znacajke,ali nigdje nevidim intel rapid storage driver,i usao sam u povjest azuriranja,al nist ne otvara.

 

14 godina
offline
Problem update na windows 7
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2013 21:50 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem update na windows 7

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2013 22:32 (ivo454).
14 godina
offline
Re: Problem update na windows 7
fight kaže...

bog!ovako imam isti pronblem.ovako instalirao sam windows 7 64bit,ima sigurno vise od 3, godine,sve je uredno radilo,update,bez problema je radio.no naime sad kad udem u control panel,pa u windows update,i kad hocu povuc update.prikaze mi se ova poruka.

servis windows update trenutno ne moze provjeriti dostupnost azuriranja jer nije pokrenut.

mozda cete morati ponovo pokrenuti racunalo,a to sam ucinio jedno sto puta i nista,

dali imam mozda virus ili sto.skenirao sam hardove s malwarebyte,nema nista,a avast mi javlja da imam virus prijetna i to visoka win 32 sirefe-zt trj,i kad hocu uklonit kaze greska.

Ja sam i mao isti problem i "Combofix" je riješio sve.

 

http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/

 

pokreni i sačekaj da odradi svoje.

13 godina
offline
Re: Problem update na windows 7
ivo454 kaže...
fight kaže...

bog!ovako imam isti pronblem.ovako instalirao sam windows 7 64bit,ima sigurno vise od 3, godine,sve je uredno radilo,update,bez problema je radio.no naime sad kad udem u control panel,pa u windows update,i kad hocu povuc update.prikaze mi se ova poruka.

servis windows update trenutno ne moze provjeriti dostupnost azuriranja jer nije pokrenut.

mozda cete morati ponovo pokrenuti racunalo,a to sam ucinio jedno sto puta i nista,

dali imam mozda virus ili sto.skenirao sam hardove s malwarebyte,nema nista,a avast mi javlja da imam virus prijetna i to visoka win 32 sirefe-zt trj,i kad hocu uklonit kaze greska.

Ja sam i mao isti problem i "Combofix" je riješio sve.

 

http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/

 

pokreni i sačekaj da odradi svoje.

 

iskreno program je dobar, i odradio je svoje, sad je sve uredu i iskreno jedino mi je on pomogao,nist ovo drgo i ostalo

sto su mi drugi dali ,al hvala im na trudu.{#}

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice