Problem sa WINAMP-om na Windows XP

poruka: 5
|
čitano: 3.568
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa WINAMP-om na Windows XP
pitanje

imam slijedeći problem, ne rade mi stare mp3-ice u winampu, u media playeru normalno rade...

pretpostavljam da je stvar u tome sto sam pokrenuo bio disk cleanup prije par dana racunajuci da ce mi osloboditi nesto prostora...

cudno je sto u npr. u media playeru stari mp3-evi rade, a problem nije u winamp-u kojeg sam reinstalirao vec.. naime, kada skinem nesto sa neta normalno radi i sa winampom..

problem je u tome sto mi ti mp3evi ne rade niti na mp3 playeru, a imam ih hrpu koje sam trebao uskoro arhivirati :(

 

kako da opet profunkcioniraju stare mp3-ice?!?

 

tko ima rjesenje-ima pivu :p

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2008 18:34 (rio23).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa WINAMP-om na Windows XP

Hm ,imam slican problem, stari album Logical progression,,uglavnom- ista stvar jedina razlika je sto mi radi i na mp3 playeru,tj na mobitelu (k750i) ,rjesenje je bolno:

 

probaj staviti output u winampu da ti pise u wav file pa opet rekodiraj u mp3 s nekim programom, ili rekodirati mp3 s nekim bitrateom u neki drugi, isti ili malo veci ,

btw to nisam probao nego mi je tek palo na pamet al mislim da ce upaliti samo je dugotrajno

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem sa WINAMP-om na Windows XP

Rekodiranje u viši ili niži rate je dugotrajno ako imaš više toga, ali ako hoćeš preporučam program amr converter pro. Skini najnoviju verziju negdje sa torrenta.

Hacking isn't just Computers & Exploits. It's a Philosophy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa WINAMP-om na Windows XP

Koju verziju winampa imas? Jesi li probao instalirati stariju verziju i tada provjeriti da li radi!

Starije verzije mozes naci OVDJE

No matter how fantastic your latest and greatest PC is, you will be able to buy it for half the price in 12 months
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa WINAMP-om na Windows XP
autorov komentar

probat cu sa novijom i starijom verzijom, ali posto ne radi niti na mp3 playerima ipak se nesto sj. 

btw. kada skinem neku pjesmu s neta radi normalno u winampu..

sva sreca da imam samo 30ak GB mp3ica :-(

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice