Problem sa Windows Startup

poruka: 7
|
čitano: 1.264
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Problem sa Windows Startup

Imam jedan čudan problem sa startupom Windowsa, nije čest. Imam operativni sistem Windows 7 Ultimate 32-bit sa svim updateovima (bez SP1), računalo se redovno skenira i čisti i održava. Imate slike ispod šta je otkazano na startupu,a šta se trenutno pojavljuje na startupu. Da li je to bug u Windowsa ili nešto drugo ?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Windows Startup
Silwncer kaže...

Imam jedan čudan problem sa startupom Windowsa, nije čest. Imam operativni sistem Windows 7 Ultimate 32-bit sa svim updateovima (bez SP1), računalo se redovno skenira i čisti i održava. Imate slike ispod šta je otkazano na startupu,a šta se trenutno pojavljuje na startupu. Da li je to bug u Windowsa ili nešto drugo ?

 

 

I u čemu je ''bug''? Što ti se ne pojavljuje systray? To se meni događalo još na W2k ,s vremena na vrijeme.

 

A ti bi ,prvo i osnovno ,napokon morao instalirati SP1 i SVE updatee nakon njega.

A najbolje bi bilo napraviti backup trenutne sistemske particije i napraviti clean install ,sa čistom i originalnom verzijom Windowsa.

 

To bi trebalo rješiti i tvoj systray ''bug'' ,a vjerojatno i mnoge druge probleme.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.6.2014 19:55 (kizo2703).
10 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa Windows Startup
kizo2703 kaže...
Silwncer kaže...

Imam jedan čudan problem sa startupom Windowsa, nije čest. Imam operativni sistem Windows 7 Ultimate 32-bit sa svim updateovima (bez SP1), računalo se redovno skenira i čisti i održava. Imate slike ispod šta je otkazano na startupu,a šta se trenutno pojavljuje na startupu. Da li je to bug u Windowsa ili nešto drugo ?

 

 

I u čemu je ''bug''? Što ti se ne pojavljuje systray? To se meni događalo još na W2k ,s vremena na vrijeme.

 

A ti bi ,prvo i osnovno ,napokon morao instalirati SP1 i SVE updatee nakon njega.

A najbolje bi bilo napraviti backup trenutne sistemske particije i napraviti clean install ,sa čistom i originalnom verzijom Windowsa.

 

To bi trebalo rješiti i tvoj systray ''bug'' ,a vjerojatno i mnoge druge probleme.

 Takođe mi ima i problema sa restartom.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Windows Startup
Silwncer kaže...

 Takođe mi ima i problema sa restartom.

Ko što rekoh ,problema sigurno ima koliko hoćeš - a pošto nemaš SP1 ,bolje je odmah napraviti clean install.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
10 godina
odjavljen
offline
Re: Problem sa Windows Startup
kizo2703 kaže...
Silwncer kaže...

 Takođe mi ima i problema sa restartom.

Ko što rekoh ,problema sigurno ima koliko hoćeš - a pošto nemaš SP1 ,bolje je odmah napraviti clean install.

U redu, uradiću što se mora.

10 godina
odjavljen
offline
Problem sa Windows Startup

Pokušao sam instalirati SP1 ali mi uvijek dođe do 31% ili 90%, i tako ostane dugo vremena.Ako ne uspijem riješiti reinstaliraću Windows 7 i instalirati Windows 8.1.

www.malware-test.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa Windows Startup
Silwncer kaže...

Pokušao sam instalirati SP1 ali mi uvijek dođe do 31% ili 90%, i tako ostane dugo vremena.Ako ne uspijem riješiti reinstaliraću Windows 7 i instalirati Windows 8.1.

Znači ,išel si instalirati SP1 ,sa Windows updatea ,umjesto prepručenog clean installa? Bez obzira kaj si i sam rekao da imaš i drugih problema sa sistemom?!

 

I sad ćeš instalirati Osmicu ,koju ćeš opet morati reinstalirati za dva mjeseca kad izađe Update 2 ,pošto još nitko nije pronašao način za ''alternativnu'' {#} trajnu aktivaciju Osmice?

(jer ,kod upgradea ćeš morat ukucati genuine key)

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 17:42 (kizo2703).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice