Promjena jezika na windows 7 zaključana tema

poruka: 24
|
čitano: 64.741
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Promjena jezika na windows 7

Kad sam kupio laptop, windowsi su bili na engleskom ali mi se pri svakom pokretanju pojavio system preparation tool koji mi je govorio da moram do kraja instalirati windows 7.I kad sam morao izabrati jezik windowsa izabrao sam greskom hrvatski.Dakle nije windows original bio hrvatski nego kad sam pokrenuo taj system preparation tool onda sam mogao birat jezike.Sad bi ja htio promijeniti jezik na engleski opet jer je ovo presmotano.Kompjuter puno bolje razumijem na engleskom nego na hrvatskom.

Jel postoji neki nacin da promijenim jezik sa hrvatskog na engleski?NE jezik tipkovnice jer to znam promijeniti nego bas jezik windowsa a da pritom nemoram reinstalirat windowse i izgubit sve datoteke i instalirane programe.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Promjena jezika na windows 7
To možeš samo u ultimate i/ili pro verzijama... Ne znam točno u kojim, ali ne možeš u bilo kojoj verziji promijenit jezik
zakon
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Promjena jezika na windows 7
Klikni na Windows Update i potraži engleski jezik.
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
15 godina
neaktivan
offline
Promjena jezika na windows 7

Nisam siguran, ali probaj: Control Panel > Region and Language > Keyboards and languages,

pa imas dole display language i dugme install/unistall languages

All religions are the same: religion is basically guilt, with different holidays.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Promjena jezika na windows 7
nidjo123 kaže...
To možeš samo u ultimate i/ili pro verzijama... Ne znam točno u kojim, ali ne možeš u bilo kojoj verziji promijenit jezik

 

imam home premiumMršti se

13 godina
neaktivan
offline
RE: Promjena jezika na windows 7
drnde kaže...

Nisam siguran, ali probaj: Control Panel > Region and Language > Keyboards and languages,

pa imas dole display language i dugme install/unistall languages

 tako pise i u windows helpu, ali ja ne vidim opciju display language.

 

16 godina
offline
RE: Promjena jezika na windows 7

bok, probaj instalirati jezik na winse pomoću ovog tutoriala link. Nadam se da će pomoći, ak negdje zapneš slobodno pitaš. Iako sam u tutorialu išao korak po korak.

Javi kako je prošlo

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Promjena jezika na windows 7

Jel smeta sto imam home premium a ne pro?Vidim da je tutorial za pro pa pitam.

16 godina
offline
RE: Promjena jezika na windows 7

Iskreno ne znam, no proguglao sam malo u vezi home premium i nisam našao konkretan odgovor.

Pošto nemaš opciju kao na Pro verziji za instalaciju language packa mislim da bi ovo trebalo raditi.

Pokušaš pa vidiš, neće ti ništa biti s sustavom.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Promjena jezika na windows 7

ok, idem sad pokusat pa cemo vidjet.

13 godina
neaktivan
offline
Promjena jezika na windows 7

uspjesno odradeno!Hvala Branimir!SmijehSmijeh

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Promjena jezika na windows 7
Jel bi radilo to možda na Win7 Sarteru?
Slavonija u ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Promjena jezika na windows 7
nidjo123 kaže...
Jel bi radilo to možda na Win7 Sarteru?

Slobodno probašOsmijeh

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
16 godina
neaktivan
offline
Promjena jezika na windows 7

Svi koji nemaju Ultimate verziju Sedmice ili Viste za promjenu ili dodavanje novog jezika (Multilanguage User Interface) mogu upotrijebiti programčić pod imenom Vistalizator. Google -> Vistalizator.

 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Promjena jezika na windows 7

Ja vas vise nista ne razumim

KAko onda promijeniti jezik na home premiun???{#}

 

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Promjena jezika na windows 7
drnde kaže...

Nisam siguran, ali probaj: Control Panel > Region and Language > Keyboards and languages,

pa imas dole display language i dugme install/unistall languages

to je za tipkovnicu...ne za opceniti jezik..znam da win 7 pro koji ja imam nemogu skinit hrvatski...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena jezika na windows 7

Tako je meni pisalo i na uputama na str windows

12 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena jezika na windows 7
astiv kaže...

Svi koji nemaju Ultimate verziju Sedmice ili Viste za promjenu ili dodavanje novog jezika (Multilanguage User Interface) mogu upotrijebiti programčić pod imenom Vistalizator. Google -> Vistalizator.

ii sta onda??

12 godina
neaktivan
offline
Re: Promjena jezika na windows 7
zoharbizo kaže...
drnde kaže...

Nisam siguran, ali probaj: Control Panel > Region and Language > Keyboards and languages,

pa imas dole display language i dugme install/unistall languages

to je za tipkovnicu...ne za opceniti jezik..znam da win 7 pro koji ja imam nemogu skinit hrvatski...

Za home treba skinuti vustalizator.meni se nece skinut ali ce se vama mozda

 

12 godina
neaktivan
offline
Promjena jezika na windows 7

bok,

 

ko oće vistalizator može dobiti od mene.

samo mi pošaljite (ko oće) na e-mail i ostavi svoje podatke taj će dobiti CD na kojem je vistalizator.

E-mail:paolo.dugi@gmail.com

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Promjena jezika na windows 7

Za one koje jos uvijek muci ovaj problem s promjenom jezika na Visti i sedmici, evo olaksanja:

 

http://www.froggie.sk/

 

Ukratko:

 

"This tool allows you to change display language in Windows editions other than (officially supported) Ultimate, like Starter, Home Basic, Home Premium and Business/Professional"

 

BTW prije mi nije radio, sada radi

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2011 1:27 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Promjena jezika na windows 7

A može li se na lokaliziranoj hrvatskoj verziji Windowsa 7 dodati engleski jezik (?), kad npr. koristim Speech recognition, jer Speech recognition se neće pokrenuti ako je display language hrvatski.

 

Dakle, svi imaju engleske windowse i žele download-ati hrvatski, a ja imam hrvatske windowse i želim download-ati engleski. Može li se to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
RE: Promjena jezika na windows 7
KCro kaže...
drnde kaže...

Nisam siguran, ali probaj: Control Panel > Region and Language > Keyboards and languages,

pa imas dole display language i dugme install/unistall languages

 tako pise i u windows helpu, ali ja ne vidim opciju display language.

 

 Odeš na Windows Update i u neobaveznim ažuriranjima odabereš language pack Croatian(hrvatski) ili koji želiš i pratiš upute Windowsa.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Promjena jezika na windows 7
exit name kaže...

 Odeš na Windows Update i u neobaveznim ažuriranjima odabereš language pack Croatian(hrvatski) ili koji želiš i pratiš upute Windowsa.

 Dobrodošao na forum.

 

Odgovaraš na poruku staru skoro 5 godina - datum je 27. 6. 2010.!

Zadnja poruka u temi je od 30. 10. 2011.

BTW, Home Premium verzija nema opciju downloada i instalacije jezičnog paketa - to je rezervirano samo za Ultimate.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 18:45 (kizo2703).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice