Skidanje orginal XP-a?

poruka: 23
|
čitano: 23.862
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Skidanje orginal XP-a?

Dali je moguće odnekuda s microsoftovih stranica skunuti orginal CD XP-a SP3

 

slučajno sam oštetio svoj orginal CD a baš mi je vrijeme za reinstalaciju

 

naravno da znam da ih mogu skinuti sa torenata ali ne želim nikakvu modificiranu verziju po kojoj je netko nešto mijenjao

 

dakle imam svoj orginal ključ i treba mi samo medij, netreba mi nikakav crack niti slično

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Skidanje orginal XP-a?

Zanimljivo pitanje.

Probaj kontaktirati ljude u Microsoft Hrvatska.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?
Gestapo kaže...

Dali je moguće odnekuda s microsoftovih stranica skunuti orginal CD XP-a SP3

 

slučajno sam oštetio svoj orginal CD a baš mi je vrijeme za reinstalaciju

 

naravno da znam da ih mogu skinuti sa torenata ali ne želim nikakvu modificiranu verziju po kojoj je netko nešto mijenjao

 

dakle imam svoj orginal ključ i treba mi samo medij, netreba mi nikakav crack niti slično

 Pa skini s torrenta nemodificirane xp sp3. Mislim da sam vidio takve verzije na netu ili se varam...
"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
15 godina
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?
dado2202 kaže...
Pa skini s torrenta nemodificirane xp sp3. Mislim da sam vidio takve verzije na netu ili se varam...
 
gle nije to problem, ali ja sam paranoik, želim biti siguran da netko nije ubacio nešto u taj CD makar i piše da je nemodificiran
16 godina
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?

Korisno je uvijek procitati komentare usera pojedinog torrenta prije skidanja. ;)

Smoke me a kipper, I'll be back for breakfast.
15 godina
offline
Skidanje orginal XP-a?

teško će ti to proć,

pa baš se tako i obogatia gates

nije lud da ti dade novi cd, al dobro ti je reka obrati se njima pa vidi šta ti kažu

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?
Gestapo kaže...
dado2202 kaže...
Pa skini s torrenta nemodificirane xp sp3. Mislim da sam vidio takve verzije na netu ili se varam...
 
gle nije to problem, ali ja sam paranoik, želim biti siguran da netko nije ubacio nešto u taj CD makar i piše da je nemodificiran
a onda nazovi microsoft i pitaj iz prve ruke što i kako... jer svaki savjet koji ti mi damo nećeš smatrati dovoljno kompetentnim...

zato ti lijepo zvrcni prozoraše i oni će ti sve reći... ali odmah da te upozorim mislim da njih ne brine puno ako ti oštetiš medij.

tu se korisnik treba sam pobrinuti na vrijeme napraviti rezervne kopije medija... no pitaj pa buš videl... no mislim da možeš zaboravit da će ti oni poslati novi windows.. to teško. 

ako si kad čitao uvjete korištenja tamo piše da je presnimavanje medija dopušteno u slučajevima kada vlasnik želi napraviti za sebe sigurnosne kopije.... a u buduće ako već toliko voliš originale evo mali savjet:

kupiš original.... prvu instalaciju napraviš s njega.... i onda čim vidiš da sve radi ok... odmah napravi jednu kopiju a original spremi u kutiju i u policu zajedno sa svim papirima, naljepnicama i računima.... i onda original vadiš samo u slučaju nužde.... za sve ostalo koristiš pričuvnu kopiju.

ja tako recimo radim s adobe softwareom.
www.svijetkulture.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2009 14:25 (hondo).
16 godina
neaktivan
offline
Skidanje orginal XP-a?

Dobar dan, zastupnik za Mazdu Hrvatska?

 

Da, izvolite

 

Ja sam razbio svoju novu Mazdu 6, sa full opremom, dali je moguce da donesem razbijenu u Vasu poslovnicu a da mi Vi isporucite novu ?

 

Ma naravno, samo za Vas

 

tako bi ti ja odgovorio da me nazoves :D

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?
Hacker-ri kaže...

Dobar dan, zastupnik za Mazdu Hrvatska?

 

Da, izvolite

 

Ja sam razbio svoju novu Mazdu 6, sa full opremom, dali je moguce da donesem razbijenu u Vasu poslovnicu a da mi Vi isporucite novu ?

 

Ma naravno, samo za Vas

 

tako bi ti ja odgovorio da me nazoves :D

 hackeru... heheheheheheh svaka čast... e upravo to će mu reći.... ajde da se radi o nekom drugom ali microsoft??? hehehehe

mene su jednom okrivili da imam piratski software i čak sam im slikao original cd, knjižice, naljepnice... i opet nisu vjerovali... pa sam onda stvarno odlučio više ne koristiti originale od microsofta... kad me se već smatra lopovom... onda da imaju zašto.
www.svijetkulture.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2009 14:29 (hondo).
15 godina
neaktivan
offline
Skidanje orginal XP-a?

Jednom se je negdje vodila slična prepiska u svezi oštećenog medija.

Koliko se sjećam čovjek nije htio kupovati novi instalacijski,

a naravno da opcija ja vama oštećeni/vi meni novi, nije dolazila u obzir.

Stvar se, mislim, riješila posudbom originalnog medija od nekog susjeda-kompića i upisivanjem vlastitog ključa.

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja. - J. Krishnamurti
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Skidanje orginal XP-a?

Pa skidanje Winsa koje ćeš instalirati svojim ključem nije ilegalno, ako je u tome stvar...

 

Ako se bojiš virusa, tu ti ja ne mogu pomoći iako je na TPB-u uveden sustav provjere uploadera (2 statusa, Trusted i VIP) i od provjerenih uploadera je sigurno skidati...

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?
hondo kaže...
a onda nazovi microsoft i pitaj iz prve ruke što i kako... jer svaki savjet koji ti mi damo nećeš smatrati dovoljno kompetentnim...
 e to baš i nemogu jer sam i račun izgubio već odavno, a da im samo izdriktiram orginal serial brijem da bi me od...i samo tako
ma nema veze, mislio sam možda se to može legalno skinuti, pa mislim CD, izgrebe se, nemreš mi to uspoređivat sa autom
ajde ako još netko zna, recimo da skinem sa nekog trackera, jel se može kako provjeriti dali je što modificirano na CD-u?
16 godina
neaktivan
offline
Skidanje orginal XP-a?

na microsoftovoj stranici mozes skinut XP tako da upises svoj original cd key i potvrdis ga putem maila...

moras ga skinut na istu masinu na kojoj je bio instaliran prije jer se na originalu log masine salje microsoftu i oni "cuvaju" tvoj cdkey uz naveden log...

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?

ako si izgubio original račun zaboravi legalan win.

 

meni se to dogodilo i unatoč tome što imam nalijepnicu original, original cd, knjižicu pa čak i kutiju.... ništa ne vrijedi.. nisu mi htjeli aktivirati proizvod niti opće sa mnom dalje razgovarati.

 

stoga... mislim da se ne trebaš oko toga preveć sekirat.... imaš na netu gole verzije windowsa (takve su najčećše) a ako skidaš neke s hrpom dodataka onda na njima piše: black xp, last xp i slične budalaštine.

www.svijetkulture.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?
hondo kaže...

ako si izgubio original račun zaboravi legalan win.

 Ne, to nema nikakve veze. Osim toga, u ovakvom slučaju uopće ne treba uključivati Microsoft. Dovoljno je imati važeći serial key. Zatim skineš originalni CD sa gore navedenog linka i instaliraš uz pomoć svog (važećeg) serial keya. Bitna je licenca, a ne sami medij.
- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
16 godina
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?
Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
neaktivan
offline
Skidanje orginal XP-a?

Imam orginal xp cd sa svim hot fixevima,  wmp11 i IE7

ako trebas cu poslat link 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?
hrco34 kaže...

Imam orginal xp cd sa svim hot fixevima,  wmp11 i IE7

ako trebas cu poslat link 

 provalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
i ne dizi staru temu !!!
Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Skidanje orginal XP-a?
hrco34 kaže...

Imam orginal xp cd sa svim hot fixevima,  wmp11 i  IE7

ako trebas cu poslat link

Koliko ja znam originalni Windows XP SP3 koji se može skinuti s MSDN-a dolazi s WMP10 i IE6, tako da ako u sebi ima WMP11 i IE7 znači da je netko prčkao po njemu.
11 godina
protjeran
offline
Re: Skidanje orginal XP-a?

daj posalji link...meni treba sto pre pls...{#}

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Skidanje orginal XP-a?

Cekaj, ako sam ja to dobro  shvatio. Skinem tu verziju i samo instaliram sa svojim kljucem koji onda moram unijeti?

12 godina
protjeran
offline
Skidanje orginal XP-a?

Skines, ukucas svoj key i to ti je to. Orđiđiđi.

daniel
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice