Taman ekran - windows 7

poruka: 1
|
čitano: 819
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Taman ekran-windows 7

Nedavno sam kupio novi monitor HANNSPREE JM01-22,kada je ukljucen i spojen sa centralnom slika je tamna(vidljivo je dovoljno da ga mogu koristiti za neke funkcije,drustvene mreze i sl,ali kada gledam film ili bilo sta tamnije skoro nista se ne vidi,spojen je preko VGA-ulaza naravno),kada ga spojim sa xbox-om 360 preko HDMI-a slika je normalna...

Ja mislim da je softverski kvar zbog gore navedenog razloga,koristio sam neke programe za povecavanje svjetloce ali svi oni pretezno pojacaju neke boje (pretpostavljam) i tako dobijam svijetliji ekran ali su boje uzas...Kada idem na Auto Image Adjust na monitoru na par trenutaka pojaca se svjetloca ekrana na maksimum(pretpostavljam),isto kao da se jacina lampica poveca i opet smanji(mogu postaviti neki video na youtube ako treba)...Vec sam povecao svjetlocu na funkcijama ekrana i kontrast na maks,ako neko zna rjesenje ovog problema ili kako da se jacina tih lampica poveca ili sta vec bio bih mu zahvalan...

Samo da kazem specifikacije racunara su slabe,graficka-Ati Radeon HD4350 1GB,1GB rama,Pentium 530 HT,maticna je IBM-ova...

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.6.2014 18:47 (medion536).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice