Usporeni rad laptopa-Windows 10

poruka: 4
|
čitano: 1.368
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Usporeni rad laptopa-Windows 10

Dakle kao u naslovu, morao sam reinstalirati win 10 na novi SSD jer mi je stari izgorio, otkad sam to napravio sve aplikacije se usporeno otvaraju(u odnosu na ono prije). Naročito me nervira što nemogu raditi u Solidworksu(prije problema sa reinstalacijom je radio odlicno), program je užasno spor i nemogu ništa crtat u njemu , naime svi driveri grafičke su updejtani. Muči me taj problem i neznam kako da ga riješim. Znači sporo se otvaraju sve ostale aplikacije i datoteke u odnosu na ono što je bilo. Hvala :) ako sam u krivoj 

I da konfa je: CPU-I7 -4702MQ 2.2 GHZ

           GPU-GEFORCE GTX 850M

           RAM-12GB 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Usporeni rad laptopa-Windows 10

Izgorio SSD ?!?!?! Da mozda jos nesto nije 'izgorilo' ?!?!?! To je lose kod laptopa, jer je sve jako blizu i lako se 'povuce', a dijelovi skupi.

Istestiraj ostale komponente...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Usporeni rad laptopa-Windows 10

+ drugi SSD, nisu svi jednako brzi, neki su 'magloviti'.. pa i neispravno, kontroler + ostatak.

+ driveri, system.. pa i sama instalacija, podešavanje SVEGA od OSa do svake app, .. sve utječe na performanse, moguć malware, pa i benigno, neki update ili defrag koji pokušava nešto beskonačno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
neaktivan
offline
Usporeni rad laptopa-Windows 10

Mrgud Veliki da zdimio je ssd, i nije potegnuo nista ostalo, komp sada radi okej. instalirao sam sve drivere i nekakav update je win napravio i sad je ok. Nema nikakvih problema. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice