Utorrent na windows 7

poruka: 23
|
čitano: 7.984
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Utorrent na windows 7

Imam problem na novoj sedmici dobivenoj sa faksa (for free),... znaci stavio sam utorrent na windows 7, i kad god pocnem skidati bilo sta sa utorrentom internet mi jednostavno "neresponda" , tj. pocne mi skidati normalno i nakon par minuta(nekada 2min, 5min, nije bitno), padne seed i download na 0.0 i tak stoji, a takodjer nemogu ni na internet (firefox, ie8,) i moram iskopcati router i ponovo ukopcat da bi sve ponovo radilo, i tako u krug. Dali zna iko u cemu je problem?

 

Inace router je thompson speed touch spojen preko USB-a na komp... posto mi je stara lan kartica na maticnoj nema drivera za windows 7 pa sam spojio preko USB-a i instaliro drivere sa cd-a od routera

 

Inace kada skidam sa firefoxom, recimo neku demo igricu od 1gb ili slicno skidam bez problema... a kada sa utorrentom pojavi se taj problem

 

Na windows XP je sve radilo bez problema...

moj je zivot,..... shljakanjeeee u gradjevini, skoro pa savrsen....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Utorrent na windows 7

Jesi probao ograničiti brzinu uploada na minimum?

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7
Opera ti ima svoj torrent klijent, pa probaj s njom skidat. Pa da vidimo jeli problem u utorrentu ili necem drugo.
EVERYBODY LIES
14 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7

nisam probao ograniciti brzinu uploada,.. probat cu i to

moj je zivot,..... shljakanjeeee u gradjevini, skoro pa savrsen....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7

Idem probat onda sa operom...

moj je zivot,..... shljakanjeeee u gradjevini, skoro pa savrsen....
16 godina
neaktivan
offline
Utorrent na windows 7

Probaj Bittorrent.

Meni radi u sedmici bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Utorrent na windows 7

Bittorrent je klijent baziran na uTorrentu.

Možeš probati Deluge (koristim ga na linuxu, solidan klijent) ili Vuze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Utorrent na windows 7

možda je samodo torenta koji skidaš, ja imam win 7 x64 home premium i utrorrent mi radi bez greške

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7
baranjacMAN kaže...
Inace router je thompson speed touch spojen preko USB-a na komp... posto mi je stara lan kartica na maticnoj nema drivera za windows 7 pa sam spojio preko USB-a i instaliro drivere sa cd-a od routera

Pomalo sam skeptičan u vezi ovog USB spajanja. A o kojoj se matičnoj radi, ne vjerujem da je baš neka toliko egzotična da se ne bi našao driver za nju.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
14 godina
neaktivan
offline
Utorrent na windows 7

Probaj sa starijom verzijom utorrenta. Ja osobno koristim verziju 1.7.7 i radi savršeno. Radile su i nove verzije kako treba, nisam imao problema.

WinDef.com - Htvatski Windows 7 Forum
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7

Radi se o SiS 900 Lan-u, na njihovoj stranici imaju drivere samo za xp i starije verzije.... uglavnom problem je rjesen, instaliro sam bittorrent i on radi bez prekida... hvala svima na pomoci

moj je zivot,..... shljakanjeeee u gradjevini, skoro pa savrsen....
14 godina
neaktivan
offline
Utorrent na windows 7

moze meni pomoc mala?

 

nesto sam dirao oko vindos updeata valda i svi torrenti su mi crveni  port mie ok a koristim windovs 7  pa kako to rjesiti? tnx

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2009 22:52 (tepih).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7
Da nisi pobrisao torrente u folderu u koji ih skidas? Jeli imas dovoljno seedova?
EVERYBODY LIES
14 godina
neaktivan
offline
Utorrent na windows 7

imam oko 200 seedera i nesto 100 -tina lecha ma uvijek sve radi kako spada ali od kad sam to sje** neide bas  i neide

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7
Pa ako imas puno vise leechera od seedera onda ti ide sporo. Probaj naci neki torrent s puno vise seedera
EVERYBODY LIES
15 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7
Šef kaže...
Pa ako imas puno vise leechera od seedera onda ti ide sporo. Probaj naci neki torrent s puno vise seedera

ili to ili ti je uključen firewall pa ti kao krene i onda padne na nulu. Poslušaj i raniji savjet o namještanju upload-a

magog
15 godina
protjeran
offline
RE: Utorrent na windows 7

Imam u kući 4 računala, svi na Windows 7 (2 na 32 bit i 2 na 64 bit= i utorrent radi normalno na svima (provjerenoNevinašce). Možda ti puca veza..

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7
baranjacMAN kaže...

Imam problem na novoj sedmici dobivenoj sa faksa (for free),... znaci stavio sam utorrent na windows 7, i kad god pocnem skidati bilo sta sa utorrentom internet mi jednostavno "neresponda" , tj. pocne mi skidati normalno i nakon par minuta(nekada 2min, 5min, nije bitno), padne seed i download na 0.0 i tak stoji, a takodjer nemogu ni na internet (firefox, ie8,) i moram iskopcati router i ponovo ukopcat da bi sve ponovo radilo, i tako u krug. Dali zna iko u cemu je problem?

 

Inace router je thompson speed touch spojen preko USB-a na komp... posto mi je stara lan kartica na maticnoj nema drivera za windows 7 pa sam spojio preko USB-a i instaliro drivere sa cd-a od routera

 

Inace kada skidam sa firefoxom, recimo neku demo igricu od 1gb ili slicno skidam bez problema... a kada sa utorrentom pojavi se taj problem

 

Na windows XP je sve radilo bez problema...

 imamo istu verziju i sve isto i radilo mi je super do nedavno i onda sam ga zamjenio ( router ) za simensa i sve super

16 godina
neaktivan
offline
RE: Utorrent na windows 7
macak kaže...
baranjacMAN kaže...
Inace router je thompson speed touch spojen preko USB-a na komp... posto mi je stara lan kartica na maticnoj nema drivera za windows 7 pa sam spojio preko USB-a i instaliro drivere sa cd-a od routera

Pomalo sam skeptičan u vezi ovog USB spajanja. A o kojoj se matičnoj radi, ne vjerujem da je baš neka toliko egzotična da se ne bi našao driver za nju.

A i nova lan kartica je bagatela.

16 godina
offline
Utorrent na windows 7

Zanima me jel se može u utorrentu namjestiti da kad pokrenem npr. firefox da se automatski smanji brzina downloada i ponovno se poveća kad zatvorim firefox, tako da ne moram svaki put zaustavljati download?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Utorrent na windows 7

Meni sve super radi!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Utorrent na windows 7

Jedno pitanje; kad ponovo pokrenem utorent a nije mi skroz download obavilo za neki file pocme mi vrsiti neku provjeru prije nastavka download. Spor je taj proces ako su u pitanju veliki gigabajti pa me zanima moze li se ta provjera iskljucit? Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Utorrent na windows 7
Moja preporuka ti je da tu provjeru ostaviš, ona je tu s razlogom. Više puta mi se dogodilo da skinuti torrent nije radio, pa je ispalo da se nije skinuo do kraja iako je torrent klijent govorio kako je preuzimanje završilo. Tom provjerom se provjerava gdje je skidanje stalo i je li skinuto u redu. Da nema te provjere, a datoteka je oštećena, datoteku nećeš moći pokrenuti iako je skinuta tako da bi onda trebao ručno pokrenuti provjeru i to bi onda još dulje trajalo. Ukoliko torrent klijent pronađe grešku, automatski kreće skidati taj dio datoteke, te onda nastavlja dalje skidati torrent.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice