Vraćanje XP-a na tvorničke postavke

poruka: 7
|
čitano: 3.695
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Vraćanje XP-a na tvorničke postavke

Pozdrav, zanima me kako vratiti računalo sa XP-om na tvorničke postavke, da sve slike, dokumente, ama bas sve izbrisem, osim samoga OS-a?

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Vraćanje XP-a na tvorničke postavke

Nove Windowse stavi ...

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Vraćanje XP-a na tvorničke postavke

Clean install , barem je to lagano 

 

EDIT: kolega me preduhitrio

Trust nobody, become the best !
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 12:41 (Mr.ddevil).
11 godina
neaktivan
offline
Vraćanje XP-a na tvorničke postavke

.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vraćanje XP-a na tvorničke postavke
četvrtko kaže...

Pozdrav, zanima me kako vratiti računalo sa XP-om na tvorničke postavke, da sve slike, dokumente, ama bas sve izbrisem, osim samoga OS-a?

 

 imaš nekoliko načina. najsigurniji: umetni originalni (instalacijski) CD za XP, boot s njega (postavka u BIOS-u) i pritisni tipku R (repair) kad te pita štaš' pop't. plan B: zadrži XP sa svim ažurtiranjima i obriši "pješice" sve osim mape Windows na C:\. ovo nije baš sigurno jer se ponekad nađe i sistemskih datoteka po disku. no ak ne upali, ostaje ti prvi način. plan C - treći način (radikalan): instaliraj XP nanovo, prije toga formatirajući C:\ (tako brišući baš sve na disku).

sad sve ovisi o tome imaš li instalacijski CD za XP ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
neaktivan
offline
Vraćanje XP-a na tvorničke postavke

Poštovani ja bi vas zamolio ko zna kako se windows xp vrča na poćetne postavke na kompijuteru ,dobio sam ga gratis ali vidim da je tu svega .AKO JE MOGUČE DA MI SE UPUTE NAPIŠU PO REDOSJEDU kako bi mogao povratit na poćetne postavke jer pokušavam sve ali mi prikajuze da nema interneta ili ga virus zahvatil kad je zahladio hahahha

Upute mi možete poslat na imel: jaimojzdrave@gmail.com

HVALA

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vraćanje XP-a na tvorničke postavke

modovi spavaju dok trollovi žicaju mailove.. :)

ok znamo za tvoje zdravlje.. ne treba više.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice