Win 10 particija

poruka: 6
|
čitano: 1.770
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Win 10 particija

Kada hocu da snimit win 10 i gdje trebam izabrat na koju cu particiju snimit izbaci mi "Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition. See the setup log files for more Information". Sistem sam pokuso snimit preko usb i nece

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Win 10 particija
PiDzI kaže...

Kada hocu da snimit win 10 i gdje trebam izabrat na koju cu particiju snimit izbaci mi "Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition. See the setup log files for more Information". Sistem sam pokuso snimit preko usb i nece

 Moraš odabrati tu particiju na koju želiš staviti windowse, u donjem desnom kutu odabrati "Drive Options" i odabrati NEW da se kreira ta particija. 

Imaš i u ovom videu objašnjeno: 

11 godina
neaktivan
offline
Win 10 particija

Probao ne radi , probao sam sa WIN 8.1 al sa cd-a i on moze se snimit a WIN 10 sa usb ne moze , nemam przac da snimim na dvd sistem ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Win 10 particija
PiDzI kaže...

Kada hocu da snimit win 10 i gdje trebam izabrat na koju cu particiju snimit izbaci mi "Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition. See the setup log files for more Information". Sistem sam pokuso snimit preko usb i nece

 Stavi neku sliku. Jesi li i šta točno radio sa hardom prije pokušaja instalacije, formatirao, brisao particije i slično? Kako si napravio botabilni usb?

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 22:18 (frcko).
14 godina
offline
Win 10 particija

S čime si pravio USB?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Win 10 particija

Vjerovatno si slučajno preskočio ovako nešto

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice