Win 7 sigurnosna kopija

poruka: 11
|
čitano: 1.450
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
nemogućnost stvaranja sigurnosne kopije

Poštovanjski, ukratko je sve vidljivo sa slika .... molim Vas pomoć kako da napravim sigurnosnu kopiju c diska (SSD disk) na e disk običan hard od 1 Tb javlja mi grešku 0x81000019 ..... neki zapisnici događaja VSS i SPP bla bla ....kak nisam baš neki od comp struke molim dobru dušu koja mi, ako uopće ima pomoći, može pomoći oko ovog pitanja.... slike su u dodatku (valjda se vide :) ....

No Guts No Glory !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 16:35 (MEGATRONman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Win 7 sigurnosna kopija

Uzmi ovaj besplatan program  -> Macrium Reflect

 

i s njime napravi sliku diska C. Jedan od najboljih programa za ovaj posao.

Zora puca, biće dana ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: nemogućnost stvaranja sigurnosne kopije

kod izbora što se kopira, boot + c: (ne i target disk..)? podesi opcije, počisti stare backupove, isprazni recycle, povećaj dozvoljeni prostor..

+ umjesto automatike, koristi ručno izradu imagea (ovako se nakupi smeća..)

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 16:50 (ihush).
12 godina
neaktivan
offline
Re: nemogućnost stvaranja sigurnosne kopije

.... ma sve sam to probao ali opet ne ide ..... javlja taj nesretan kod 0x81000019 .. malo sam švrljao po internetu i tražio odgovor .... ono na što sam nabasal ima puno izraza i rasprava kako to otkloniti i nije baš koliko mi se čini nimalo jednostavno :(

No Guts No Glory !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 17:10 (MEGATRONman).
10 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Win 7 sigurnosna kopija

probao i to i kaže da nemam dovoljno prostora na disku a disk ima i više nego dovoljno prostora znači od 1 Tb imam na destinacijskom disku 780 Gb slobodnog prostora ako to nije dovoljno onda ne znam koliko bi to veličina trebala za oko 120 Gb podataka na C disku :(

No Guts No Glory !!!
10 godina
offline
Win 7 sigurnosna kopija

Jesi li siguran da si odabrao dobro odredište?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Win 7 sigurnosna kopija

hehe pa tak bedast baš nisam :) ...... 

No Guts No Glory !!!
10 godina
offline
Re: Win 7 sigurnosna kopija
MEGATRONman kaže...

hehe pa tak bedast baš nisam :) ...... 

 Pa nisam ni rekao da si bedast. Živu čoviku se svašta dogodi a greške s odredištem su uobičajene stoga provjeri za svaki slučaj.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
12 godina
neaktivan
offline
Re: Win 7 sigurnosna kopija

to me praksa naučila da prvo provjerim osnovne stvari ... jednom sam poznatom prodal van/brodski motor tomos 4 ... nedugo zatim me zove da mu nemre zapalit .... pitah ga dal je prikopčal kanistar s gorivom .... bil je odgovor samo viš vraga ... više me ni zval ....   čul sam sutra od poznate ekipe da ga je dvajs minuta vergal dok me nije nazval .... naravno svi su sjedili u caffeu i zabavljali se dok se on po zvizdanu znojil .... eto ... kratka pričica koja nema a možda i ima i poveznice s ovim upitom .... mislim da je to u ovoj nesretnoj HR instalaciji windovsa ... kad sam kupoval comp tek nakon aktivacije sam skužil da nisam dobil ono kaj sam naručil a to su Win 7 ENG verziju ... i tak se sad još uz sve to mučim sa WIN HR 7 PRO verzijom ........

No Guts No Glory !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 17:56 (MEGATRONman).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Win 7 sigurnosna kopija

iz slika je vidljivo koilko trebam imat slobodnog prostora  .... znači imam 5X više mjesta a on mi javlja da ga nema .... hm ..... da ne trebam nekaj pročačkat po biosu morty ...... kakve sam sreće i ta opcija nije isključena :)

No Guts No Glory !!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice