Win instalacija

poruka: 7
|
čitano: 1.239
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Win instalacija

Imam disk za laptop sa jednom particijom i nekim bitnim podacima na njemu. Ako napravim drugu particiju prilikom instalacije ili odabrem tu postojeću particiju za instalaciju da li gubim te podatke?

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Win instalacija
vjeko kaže...

Imam disk za laptop sa jednom particijom i nekim bitnim podacima na njemu. Ako napravim drugu particiju prilikom instalacije ili odabrem tu postojeću particiju za instalaciju da li gubim te podatke?

Ako napraviš drugu particiju onda da (iako se i to može izvesti ali nije 100% sigurno). 

Možeš instalirati win na tu particiju i neće se niš dogoditi,samo pazi da ne formatiraš (bilo bi dobro prije napraviti backup podataka sa nekom live linux distrom,makar samo sve iz documents and settingsa iskopirat nekam na tu particiju).

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
15 godina
neaktivan
offline
Re: Win instalacija
zerocool12 kaže...
vjeko kaže...

Imam disk za laptop sa jednom particijom i nekim bitnim podacima na njemu. Ako napravim drugu particiju prilikom instalacije ili odabrem tu postojeću particiju za instalaciju da li gubim te podatke?

Ako napraviš drugu particiju onda da (iako se i to može izvesti ali nije 100% sigurno). 

Možeš instalirati win na tu particiju i neće se niš dogoditi,samo pazi da ne formatiraš (bilo bi dobro prije napraviti backup podataka sa nekom live linux distrom,makar samo sve iz documents and settingsa iskopirat nekam na tu particiju).

 

Samo je mislim jedan folder sa spašenim podacima. Trebali su oni napraviti dvije particije, al eto nisu. Prebacio bi to na drugi disk za svaki slučaj al nemam nikakav adapter/kučište za taj disk. 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
13 godina
neaktivan
offline
Win instalacija

pozz, imam jedno pitanje..instaliravam win xp.. dosel sam do instalacije ali mi pise: the file asms on windows xp professional service pack 3 cd is needed..
a cd je unutra u citacu cijelo vrijeme..kaj mi je činiti?

by Težak
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Win instalacija
13 godina
neaktivan
offline
Re: Win instalacija
znam to i sam, al je bolje dok neko tu pojasni
by Težak
10 godina
odjavljen
offline
Re: Win instalacija
k510 kaže...

pozz, imam jedno pitanje..instaliravam win xp.. dosel sam do instalacije ali mi pise: the file asms on windows xp professional service pack 3 cd is needed..
a cd je unutra u citacu cijelo vrijeme..kaj mi je činiti?

 Skini ISO odavde (legalno i bez virusa) i probaj ga instalirati. Meni je taj radio, orginal XP s SP3 i nije piratska verzija. Snimi ga sa FreeISOBurner (pokreni kao Administrator) ili sa Rufusom ako misliš instalirati preko USB.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice