Win XP,stara kanta i PROBLEM

poruka: 6
|
čitano: 2.035
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Win XP,stara kanta i PROBLEM

 

imam neki p4 1,6 na instalaciji,spor bio pa ga zeo da ga preformatiram...al kuršlus,prvo sma iso stavit neke win XP sa SP3 i svim programima gore.....počne se žaliti da mu ko fol pola fajlova fali i da nemre nastaviti install. Uzmem neke normala WIN XP kad odradi on plavi postupak i dizu se WIN setup i komp mi se naprasno zgasi. Bez ikakve notofikacije il icega. Primjetio sam i da je CPU temp 62 stupnja u info screenu kad se dize komp.


Any ideas to start with?
Mem test radi,kad idem install windowsa pojavi se ovo il mi se zgasi komp
Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2009 16:09 (troublemaker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Win XP,stara kanta i PROBLEM

dali su ti windowsi neki modificirani.....kao sto je xp black.......

 

ili su original????

bubamara.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Win XP,stara kanta i PROBLEM
troublemaker kaže...

 

imam neki p4 1,6 na instalaciji,spor bio pa ga zeo da ga preformatiram...al kuršlus,prvo sma iso stavit neke win XP sa SP3 i svim programima gore.....počne se žaliti da mu ko fol pola fajlova fali i da nemre nastaviti install.
 Ili black ili ultimate XP...
Arch user :)
15 godina
offline
Win XP,stara kanta i PROBLEM

Evo pročitaj ovo, možda pomogne.

We need a patch for human stupidity.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Win XP,stara kanta i PROBLEM

Momci,problem riješen,naime kako je to za P4 abnormalna temp isao sma ocistiti hladnjak i staviti novu pastu.... i zasad ga dize ko od šale........vidjecemo dalje

 

 

Hvala svima na pomoci

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
13 godina
offline
Win XP,stara kanta i PROBLEM

ovako prijatelji stari,imam problem s starom kantom,ovako radi se o Amd Ahtlon 64,tj ili je amd xp,2600,rami su ddr,1gb i nesto,

ovako na ime sam podigao windows 7 ultimate 32 bit,na hardu od 40gb,a drugi je hard od 80 gb,grafa je od 256mb,

e sad jucer je sve radilo okej,danas se instalirao avg,a imam skener,malware bites.

iskreno me zanima od kad se instalirao avg windowsi nece da prepoznaju ovaj hard od 80gb,i nece ni da se komp upali daok taj hard od 80,ne iskljucim,zanimame dali se to dogada zbog ovoga skenera,ili avg,ili imam malo ramske memorije,ili su windowsi prejaki za tu staru komfiguracij,molim hitno pomoc,i rad se o ide kablovima.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice