Windows 10 instalacija uz promjenu hardvera

poruka: 4
|
čitano: 1.484
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Windows 10 instalacija uz promjenu hardvera

Imam komp gdje je Win 7 - upgrejdan na win 10. Promjenio bi SSD u kompu i instalirao na novo Win 10.

 

Piše na MS stranicama: 

Mogu li Windows 10 ponovno instalirati na PC nakon nadogradnje?

Da. Kada nadogradite Windows 10 putem ponude besplatne nadogradnje, na isti ga uređaj možete ponovno instalirati ili instalirati iz početka. Da biste ponovno aktivirali Windows 10 na istom hardveru, neće vam biti potreban ključ proizvoda. Dodatne informacije o tome kako stvoriti instalacijski medij za Windows 10 potražite na web-mjestu za preuzimanje softvera tvrtke Microsoft.

 

 

Dakle, ja više neću imati isti hardver, hoće li se WIN 10 normalno aktivirati? 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 10 instalacija uz promjenu hardvera

neam pojma za desetku no znam da se instalacija windowasa (verzija) od 7 nadalje veže na matičnu i procesor (na to se misli pod "hardver" ali tako, jasno, ne piše). disk nema veze (kao ni ram, grafička i to). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 instalacija uz promjenu hardvera

Procesor ne ovisi o windowsima jer nema na sebi driver,sa druge strane promjenom matične ploče obavezno je obaviti novu win instalaciju zbog kompatibilnosti s novim funkcijama i dreverima na ploči.

Gdje se jede jedem,gdje se pije pijem,gdje se radi nesmetam!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.6.2016 15:53 (3n3m1).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 instalacija uz promjenu hardvera
beha kaže...

Imam komp gdje je Win 7 - upgrejdan na win 10. Promjenio bi SSD u kompu i instalirao na novo Win 10.

 

Piše na MS stranicama: 

Mogu li Windows 10 ponovno instalirati na PC nakon nadogradnje?

Da. Kada nadogradite Windows 10 putem ponude besplatne nadogradnje, na isti ga uređaj možete ponovno instalirati ili instalirati iz početka. Da biste ponovno aktivirali Windows 10 na istom hardveru, neće vam biti potreban ključ proizvoda. Dodatne informacije o tome kako stvoriti instalacijski medij za Windows 10 potražite na web-mjestu za preuzimanje softvera tvrtke Microsoft.

 

 

Dakle, ja više neću imati isti hardver, hoće li se WIN 10 normalno aktivirati? 

 

 

 Bez brige! Ako mijenjaš samo SSD Windows će ti se opet sam aktivirati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice