Windows 10 Pro - Problem sa ažuriranjem 0x80080005

poruka: 3
|
čitano: 1.691
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Windows 10 Pro - Problem sa ažuriranjem 0x80080005

Poštovanje,

 

zadnjih 2 mjeseca pokušavam riješiti problem sa ovim ali ne ide, pregledao sam dosta youtube "tutorijala" ali ništa ne uspijeva. Jel zna netko riješenje ? Nebih baš radio reinstalaciju jer nemam vremena za to pošto imam dosta podataka za prebaciti, a prije 4 mjeseca sam kupio windows.

Foto u prilogu:

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10 Pro - Problem sa ažuriranjem 0x80080005

 samo uradi reset tj nadogradnju , pregazit ce ti windows novim ali ce ti  ti ostat  svi podaci .

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 Pro - Problem sa ažuriranjem 0x8008
error_666 kaže...

 samo uradi reset tj nadogradnju , pregazit ce ti windows novim ali ce ti  ti ostat  svi podaci .

 reset nije reinstal/nadogradnja... pogotovo oemov. Tad ostaje bez ičega, tj vraća se na tvorničko stanje-prazan.

-upgrade možda ispravi problem, no dok ne znamo uzrok to je čisto nagađanje-sreća, tj nadogradnja u pravilu nasljedi stanje (kao što ostanu dokumenti-aplikacije..) i tad je opet isto stanje.

-problem se riješava kad se otkrije uzrok i eliminira, ne napamet i možda... mada je namjera pozitivna, rezultat je obično negativan. :)

 

-za problem, .. počisti (obriši) sadržaj u C:\Windows\SoftwareDistribution\Download .. nesam folder nego njegov sadržaj, pokreni disk cleanup, odaberi sys (dodatni button za c: disk), počisti sve, kad završi ponovi update. Isto -greška ili nema greške? Ako je isto: Koji antivirus? koji firewall, tko je podešavao računalo i koja verija-buidl je aktivna? origigi ili neki yogurt? -isključi, ponovi.. ako je opet isto, skini 1903 (uskoro 1909 ali ne treba žuriti bar par tjedana..) i napravi upgrade ili clean (prije backup važnih stvari..). Jer tad imaš loš win i trebaš čist-ispravan jer će se problemi nagomilavati i odgađanje nije rješenje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice