Windows 7 domena

poruka: 11
|
čitano: 3.675
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Windows 7 domena

Dobro jutro svima!

 

Dali postoji neka skripta ili sl. da mi automatski piše password prilikom logiranja u domenu da nemoram svaki put ja ukucavati?

 

hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 domena

Ne, jer sumnjam da bi ti admin bio sretan da imaš to, šifre i služe da ih upisuješ. Jer ako imaš autocomplete.. to nebu dobro završilo.

42
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 7 domena

Pa šta ti nije jednostavnije da samo isključiš password? {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 domena
mabencic kaže...

Dobro jutro svima!

 

Dali postoji neka skripta ili sl. da mi automatski piše password prilikom logiranja u domenu da nemoram svaki put ja ukucavati?

 

hvala!

 

Može, ali za to ti trebaju admin ovlasti na tom PC-u (što sumnjam da ti je admin dao). Ali evo LINK, čisto informativno ako već ništa drugo.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
Windows 7 domena

Ma imam ADMIN ovlasti... Ajde čekaj da vidim :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 7 domena
mabencic kaže...

Ma imam ADMIN ovlasti... Ajde čekaj da vidim :)

 Evo radi sve OK!

 

Hvala!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 domena
mabencic kaže...

Dobro jutro svima!

 

Dali postoji neka skripta ili sl. da mi automatski piše password prilikom logiranja u domenu da nemoram svaki put ja ukucavati?

 

hvala!

 isuse strahote{#}

kod mene normalno radi.....
14 godina
offline
Re: Windows 7 domena

Zašto to? :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 domena
mabencic kaže...

Zašto to? :)

 

Zato što se to tako u pravilu ne bi trebalo nikad raditi. A to što sam ti dao link na info kako se login da zaobići, ne znači da to i odobravam. A ako se pitaš zašto ne... Pa recimo, tko god sad upali tvoje računalo imat će pristup svemu na domeni čemu i ti imaš pristup, uključujući i stvari poput filesystem-a i mailova. Drugim riječima, učinio si svoje user credentialse na dlanu dostupnima ama baš svakome tko ima fizički pristup do tvog računala (uključujući i 3rd party osobe - npr. čistačicu).

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
14 godina
offline
Windows 7 domena

A istina da... Imaš pravo tu, ali nosim doma laptop tako da je u firmi samo kad sam ja u firmi ....

Sada imam neki Acer i ne radi baš fingerprint scanner, a na HP-u mi je radio OK tako da mi se ne tipka svaki put :(

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 domena
mabencic kaže...

A istina da... Imaš pravo tu, ali nosim doma laptop tako da je u firmi samo kad sam ja u firmi ....

Sada imam neki Acer i ne radi baš fingerprint scanner, a na HP-u mi je radio OK tako da mi se ne tipka svaki put :(

 nemoj me krivo shvatit al nije ti neko opravdanje

 

(pogotovo što ja imam password od 14 znakova koji koristim svakodnenvno pri administraciji i nije mi ga problem ukucavat svaki put)

kod mene normalno radi.....
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice