Windows 7 gamer edition

poruka: 15
|
čitano: 12.672
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Windows 7 gamer edition

Evo, nedavno sam vidio da ima za skinuti navedeni win7, pa me zanima isplati li ga se skidati i jel li se osjeti poboljsanje kod igranja igrica.

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gamer edition
EZY-E kaže...

Evo, nedavno sam vidio da ima za skinuti navedeni win7, pa me zanima isplati li ga se skidati i jel li se osjeti poboljsanje kod igranja igrica.

prvi put čujem za to

da to nisi vidio možda na ovoj stranici http://wiaderko.net/hr/download-programy/26413-windows-7-gamer-edition-x64-for-gamers.html

 

da sam na tvom mjestu,nipošto ne bih to skidao

tko želi serial od eversta nek mi se javi na pp
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2010 21:28 (patch123).
15 godina
offline
Windows 7 gamer edition
Evo ga na opet...

To ti je puno virusa sigurno kao i sve ostale modificirane verzije windowsa!
MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 gamer edition

Ma to je neka piratska glupost pitaj boga sta je sve unutra a i sta ce ti gamer edition kad je ovaj originalni napravljen za igre super optimiziran,trosi malo memorije i stabilan je.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 gamer edition

na nekoj drugoj stranici sam ga vidio..

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gamer edition
EZY-E kaže...

Evo, nedavno sam vidio da ima za skinuti navedeni win7, pa me zanima isplati li ga se skidati i jel li se osjeti poboljsanje kod igranja igrica.

Ma nemoj to skidati,moja preporuka... To ti je modificirana verzija Windowsa 7 koja je navodno optimizirana za igre. Šta je drugačije; uglavnom je maknuto pola programa koji dođu sa instalacijom Windowsa, a pokatkad zna biti i virusa... Ako baš želiš "skidati" , skini neku noemalnu verziju, ali moja ti je preporuka da nabaviš legalne Windowse- isplati se. Ja se na XP više nikada ne bi vraćao... Cool

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gamer edition
patch123 kaže...
EZY-E kaže...

Evo, nedavno sam vidio da ima za skinuti navedeni win7, pa me zanima isplati li ga se skidati i jel li se osjeti poboljsanje kod igranja igrica.

prvi put čujem za to

da to nisi vidio možda na ovoj stranici http://wiaderko.net/hr/download-programy/26413-windows-7-gamer-edition-x64-for-gamers.html

 

da sam na tvom mjestu,nipošto ne bih to skidao

Haha koji prijevodi na ovoj stranici, to je garant sa google prevoditelja - "Zahtjeve trebalo u podnožju ovaj post, imajte na umu da je za sadašnje igre, gdje 2GB RAM-a i dvostrukog nuklearne normalno." "Fast Dizanje Vrijeme" "Omogućeno pretraživanje sistem savijač in Traži" hahahahha

 

Sorry na offu, al moro samNevinašce

16 godina
offline
Windows 7 gamer edition

Svaki Windows 7 je za igrace ak imas dobar proc dosta memorije i ok graficku, a ovo ostalo je skroz bezveze a UAC se ionako uvijek ugasi tj Never Notifay kaj ce kome taj cudnovati kljunas uopce.Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gamer edition

Osobno skinuo sam hrpu tih modificiranih OS  i svi mi rade perfektno i imaju hrpu stvari posloženih baš onako kako treba ... ali naravno svi OS su skinuti s privatne strane stranica gdje je nekoliko ljudi koji ih rade i stvarno su maheri u tome i mislim da ako znaš od koga skidaš i što onda ok ali ovako preko torrenta nebi baš jer kako kažu svi ima puno stvari koje drugi shebu i onda ih stave gore i ništa ne valjaju ... lijep pozzz

nema gaaa...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gamer edition

A poveliki maher trebas biti da slozis custom windowse ;)

Trebas odvojiti 15 minuta da poklikas opcije ;)

Nikad ni u ludilu ne bih stavio te win na svoj komp. Sta je problem instalirati nemodificirane windowse i srediti ih kako treba. KAo da se reinstalacija radi svai dan.

14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 gamer edition

Moj frend ima taj WIN i nis mu ne-zajebava...igra na njemu/radi/itd...i nikad mu ne-zakaze. . .

Sad da te posjetim to ti je P*Verzija...Ako ti plavci dodju...n...ti ma,moj prijatelj doma ima Cipitan PS2 (IMA VISE OD 100 ..P.. IGRICA),P...Windowse od 95. do 7...i petsto edicia...pa ako njemu u 15Godina nitko nije dosao valjda nece ni tebi...

http://www.bytelove.com/images/uploads/Gadgets/linuxgear/x-ray-tux-sticker.jpg
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gamer edition

Odgovaras na post star 6 mjeseci?

:)
16 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 gamer edition
PC Man kaže...

 

Sad da te posjetim to ti je P*Verzija...Ako ti plavci dodju...n...ti ma,moj prijatelj doma ima Cipitan PS2 (IMA VISE OD 100 ..P.. IGRICA),P...Windowse od 95. do 7...i petsto edicia...pa ako njemu u 15Godina nitko nije dosao valjda nece ni tebi...

ovaj tekst sam probao prevesti s google translate ali ne ide Cool

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
15 godina
offline
RE: Windows 7 gamer edition
Bugofil kaže...
PC Man kaže...

 

Sad da te posjetim to ti je P*Verzija...Ako ti plavci dodju...n...ti ma,moj prijatelj doma ima Cipitan PS2 (IMA VISE OD 100 ..P.. IGRICA),P...Windowse od 95. do 7...i petsto edicia...pa ako njemu u 15Godina nitko nije dosao valjda nece ni tebi...

ovaj tekst sam probao prevesti s google translate ali ne ide Cool

Nisu jos ubacili "coolerski" :)

I'm going woo woo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 gamer edition
tnakir kaže...
Bugofil kaže...
PC Man kaže...

 

Sad da te posjetim to ti je P*Verzija...Ako ti plavci dodju...n...ti ma,moj prijatelj doma ima Cipitan PS2 (IMA VISE OD 100 ..P.. IGRICA),P...Windowse od 95. do 7...i petsto edicia...pa ako njemu u 15Godina nitko nije dosao valjda nece ni tebi...

ovaj tekst sam probao prevesti s google translate ali ne ide Cool

Nisu jos ubacili "coolerski" :)

language of the STREET

http://www.bytelove.com/images/uploads/Gadgets/linuxgear/x-ray-tux-sticker.jpg
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice