Windows 7 neće da se podigne (mojom greškom)

poruka: 3
|
čitano: 1.836
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Windows 7 neće da se podigne (mojom greškom)

OK...MOJOM greškom je nastao problem! Naime prije par dana sam napravio dual boot win7 i 10, ali mi se tada prilikom instaliranja win 10 na drugu particiju koju sam prije ručno stvorio pomoću Mintool partition wizard, svorila dva "unlocated space" od par MB na početku i na kraju SSD-a, i to mi je "kopalo" oči...ufff...šta sam uopće prčka! Išao sam spojiti taj prednji unlocated space sa win 7 particijom pomoću drugog programa za particije jer pomoću mintool-a nije išlo. Taj drugi program je AOMEI Partition Assistant Standard Edition i nakon šta sam ih unutar tog programa spojio i stisnuo "apply" naravno tražio me je reboot da to spoji..i tad je nastao problem..jednostavno ih nije spojio, i sad ne mogu bootati win7 (dođe mi do logo-a i sruši se). Pokušao sam napraviti repair, ali ne ide! PLIZ HELP! Ne da mi se ponovo instalirat 7-ica.

Sva sreća pa win10 radi i sa njega se javljam, ali win7 mi treba za posao. Ima li tko kakvu ideju što napraviti?

 

Ispod je slika trenutnog rasporeda particija: F je win7, a C je win10

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2015 16:36 (TiMi79).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 neće da se podigne (mojom greškom)

windows 7 repair disk

cmd ili command prompt.

bootrec /fixmbr

bootrec /fixboot

ili

http://www.howtogeek.com/howto/32523/how-to-manually-repair-windows-7-boot-loader-problems/

 

14 godina
offline
Windows 7 neće da se podigne (mojom greškom)

Nije uspilo, pa sam vratio Image koji sam napravio prije par mjeseci. Ahhh tako je to kad prčkaš pa se opečeš

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice