Windows 7 not geniune

poruka: 3
|
čitano: 1.194
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Windows 7 not geniune

Prije nekoliko mjeseci mi je pao windows. Nisam imao instalacioni cd, zato sam odnio kompjuter u servis da mi instaliraju windows 7.

Mislio sam da je to legalna kopija, ali izgleda da nije. Kad upalim kompjuter pozadina je crna. Dole, desno piše: Windows 7, Build 7601, This copy of windows is not genuine. Kad upalim kompjuter, dobijam poruku da mi je windows neoriginalan. Mislim da mi to usporava paljene kompjutera. Kako da se riješim toga? Da li je tačno da microsoft daje da se takav windows koristi 3 mjeseca, a zatim ga zaključa?

Neću da radim reinsataciju.

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Windows 7 not geniune
Danas neki ms serveri imaju problema pa ti mozda zato neprolazi auto provjera... Iako bas...hmmm... ☺
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 7 not geniune

ne postoji neoriginalan win, postoji aktiviran važećim ključem ili drugim načinom.

to što se poruka pojavljuje zapravo potvrđuje da je (ono što se kolokvijalno pogrešno naziva) ogigigi.. tj servis instalira trial.. i kad taj period istekne vidiš poruku. Ako imaš važeći key (licencu) možeš aktivirati.

 

genuine logo je upravo to, (ne)aktiviran (pogrešno se naziva (ne)originalan).

točno, usporava paljenje (jer čekira online, prijavljuje poruku.., 'gnajvi') i nakon tog radi normalno sat vremena s crnom pozadinom. Sve to nestane aktivacijom.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice