Windows 7 Problem

poruka: 5
|
čitano: 1.753
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Windows 7 Problem

Ovako , imam problem , windows mi se ponekad samo zbloka , i to jakooo često , nemrem niti ugasit , niti pokrenut niti jednu aplikaciju , skeniro sam od virusa neam ništa , i budući da mi se neće sam ugasit , moram ga gasit na onu tipku gašenja ... I evo prije 30 min se opet desilo , i opet sam ga gasio , i totalno se zbloko , neće startat windowse , neće na recoveri stoji crni ekran i ne događa se ništa.
1.Kako da startam Windows?

2.Jel postoji mogućnost da možda imam neki virus , ja iam awg free 11 msm , da li postoji neki bolji program?

3.Dal je bolje potpuno očistiti hard disk , ili da reinstaliram windowse?

Svarno je hitno , jer mi je to laptop na kojem imam dost važnij sadržaja koji mi trebaju , Hvala! 

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 Problem
ficosime kaže...

1.Kako da startam Windows?

2.Jel postoji mogućnost da možda imam neki virus , ja iam awg free 11 msm , da li postoji neki bolji program?

3.Dal je bolje potpuno očistiti hard disk , ili da reinstaliram windowse?

Svarno je hitno , jer mi je to laptop na kojem imam dost važnij sadržaja koji mi trebaju , Hvala! 

1. Pa jel mozes bootati windowse?

2. Postoji npr. avast free

13 godina
offline
Re: Windows 7 Problem
mario1990 kaže...
ficosime kaže...

1.Kako da startam Windows?

2.Jel postoji mogućnost da možda imam neki virus , ja iam awg free 11 msm , da li postoji neki bolji program?

3.Dal je bolje potpuno očistiti hard disk , ili da reinstaliram windowse?

Svarno je hitno , jer mi je to laptop na kojem imam dost važnij sadržaja koji mi trebaju , Hvala! 

1. Pa jel mozes bootati windowse?

2. Postoji npr. avast free

 

Evo uspio sam pokrenut , al sad imam jedno pitanje , odlučio sam reinstalirat windowse , ali kako sam laptop kupio s već instaliranim windowsima , neam cd , pa me zanima , kako da reinstaliram windows bez cd? Windows je 100% orginal da nebi bilo :P

Nevjeruj nikome i nitko te neće iznevjeriti ! :D
13 godina
offline
Windows 7 Problem

Pržilicom.Kupiš negdje pržilicu koja se spoji u struju i usbom u komp.Untura ubacis cd instaliras.Nakon toga je spremis i to je to...

★★★★★ Ako sam ti pomogao stisni HVALA!! ★★★★★
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Problem
Ovaj web site se ne trudi biti kompatibilnim sa Internet Explorer web preglednikom. Sve se u njemu vidi, ali za puni dojam preporučamo neki pošteni web preglednik poput Safarija, Firefoxa ili Chrome-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice