WINDOWS 7 problem

poruka: 7
|
čitano: 1.984
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 7 problem

Znaci prije par tjedana sam stavio windows 8(smece je) i odlucio sam se vratiti na windows 7 koji sam skinuo sa pirate baya. Motirao sam ga sa deamon toolsom i krenuo sam instaliravati i kad je doslo do restartanja kompa (mislim sam se se resetirao) pojavila se ova greska:

"The Computer restartedunexpectedly or encountered an unexpected error. Windows installation cannot proceed.To instal windows, click "OK" to restart computer, and then restart the installation" i kad restartam komp to mi se ponovo javlja

Ako zelite zaraditi http://www.potentialbux.com/?ref=thenovak65
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: WINDOWS 7 problem

ako dobro shvatih, ti pokušavaš instalirat win dok si u win?

nadam se da sam glup i krivo razumio ovaj post.......

13 godina
offline
WINDOWS 7 problem

Kupi dvd,sprzi taj iso image na njega tako da dvd bude bootabilan.U biosu postavi dvd kao first boot device i restartaj komp i ubaci dvd i kreni sa instalacijom.Nemos iz winsa sa iso-imageom instalirat sinko.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 7 problem

problem je u tome sta dalje od ovoga nejde

taj natpis se pojavi na screenu i nista nemogu dalje

 

Ako zelite zaraditi http://www.potentialbux.com/?ref=thenovak65
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 7 problem
zoharbizo kaže...

Kupi dvd,sprzi taj iso image na njega tako da dvd bude bootabilan.U biosu postavi dvd kao first boot device i restartaj komp i ubaci dvd i kreni sa instalacijom.

 

lnova65 kaže...

problem je u tome sta dalje od ovoga nejde

taj natpis se pojavi na screenu i nista nemogu dalje

 

Naravno da nejde ,ne možeš instalirati Windowse s .iso-a! Postupi po gornjem citatu!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
13 godina
offline
WINDOWS 7 problem

bog ljudi,blagoslovljen uskrs svima,ovako imam jedan problem,ovako vec dosta dugo koristim windows 7,nisam imao nikad problema do danas,ovako kad ukljucim komp,i krene startanje i onda mi ispise ovo.

reboot and select proper boot or insert boot media in selected boot device and press a key,ne znam sto da radim,inace imam spojeno 3 harda, i 2 dvd/cd,i kad ih poiskljucujem i ostavim samo jedan hard na kojem je sedmica,onda sve radi uredno.

a kad opet sve poukljucujem onda mi se opet ta poruka pojavljuje,molim pomoc i sto mi je ciniti.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 7 problem

Očito ti je u BIOS-u postavljen krivi hdd kao boot device i naravno ,PC se pokušava bootati s njega! Uđi u BIOS i postavi pravi hdd na prvo mjesto.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice