Windows 7 Realtek Audio driver

poruka: 44
|
čitano: 68.974
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Realtek Audio driver

Meni se cini da je najbolje kupit zvucnu karticu koja sa sobom nosi drivere za sedmicu , stavit je u maticnu instalirat i to je to...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 7 Realtek Audio driver

*********

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.3.2010 17:58 (Hyperion).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Realtek Audio driver

E naxeem. Meni taj link ne radi, a stvarno bi mi trebao taj driver... nemogu uopće dobiti zvuk. Jel bi ti meni mogao pronaći drugi?

14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Realtek Audio driver

I tak sam se ja sjetila da bi svoj mp3 mogla koristiti za slušanje radija na laptopu (kao što sam to radila na starom laptopu). Uštekam ga u line in i stavim na digital output kad tamo nema zvuka. Sve ostalo radi super (zvučici i mikrofon). Sve živo poprćkala, cijeli net istražila, ali odgovor nisam uspjela naći. Pa ako tko ima kakvu ideju, bila bi jako sretna da je podjeli samnom

Windows 7 Professional
Acer Aspire 5738ZG
Realtek High Definition Audio i
ATI Function Driver for High Definition Audio - ATI AA01
Instaliran Realtek HD Audio Manager

 

Hvala!

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.5.2010 15:02 (Zvjezdica).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Realtek Audio driver
E, sad, u daljnjem prćkanju i reinstaliravanju drajvera i stavljanja drugih (novijih koje sam nakon instalacije morala ponovo ručno učitavati jer je nakon instalacije pisalo da je drajiver microsoftov), uspjela sam dobiti da mi line in radi, ali sad više nemam Realtek HD Audio Manager, a jedini način da ga vratim je restore...a na realtekovoj stranici ga nema za skinuti (a nisam ga našla niti nigdje na netu...ima zgodni virtual sorround koji je super funkcionirao na laptopu...), pa ako je netko imao slične probleme neka se javi!

__________________

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Realtek Audio driver

Link nije dobar. Javlja mi da je greška.

15 godina
offline
Windows 7 Realtek Audio driver

ja imam zvuk al je nekak metalni na win 7

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 Realtek Audio driver
Private kaže...

Meni recimo ne radi....isti taj sam raspakirao i pokrenuo i instalirao i opet isto---pišti.
ne da pišti nego to je zvuk koji ubija ptice na daljinu....blago vama ako vam
ovaj driver omogući zvuk..eto ja jednostavno s realtekom nemam sreće.

 

DRUG I JA IMAM ISTI PROBLEM PISTI UBI BRASHNO,,,NE ZNAM VISE GDJE DA TRAZIM,ZNACI IMAM ZVUK ALI PISTI KAD PRICAM NPR. SA NEKIM PREKO SKYPEA.DOK SAM IMAO WINDOWS xp NORMALNO

JE BILO,,AJDE AKO SI RIJESIO PROBLEM MOLIM TE JAVI,POZZ

 

13 godina
protjeran
offline
Windows 7 Realtek Audio driver

ja imam problem s slusalicama. Naime prije 2 mj sam krenuo na rucak i povucem sluske i mislim da mi se nesto na zvucnoj pokidalo ukljucim cod4 i cujem samo na jednu slusalicu i to lijevu. Izvucem malo jack i cujem na obadvije ali puno slabije. Onda kupim druge sluske prije 1 tjedan i isti problem. Pa dali netko zna u cem je problem nek mi pomogne. Unaprijed hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Realtek Audio driver

Pozdrav ljudi, imam laptop Acer Aspire 6530G od frendice na popravku, installo win 7 x64, i zvuk ne radi :(....Zvucna je Realtek 880 ili tak nes, problem je u tome kad udjem u winse onak zastekava pri log-inu kad se loada i to samo ako je audio enablean, nema virusa vec triput nove winse stavljao :S

 

Probao sve zive drivere, od onih na stranici proizvodjaca, za vistu, sedmicu, i to nekoliko verzija, a i s proizvodjaceve strane

 

Zvuk radi jedno 4-5 minuta nakon logiranja u winse ali nakon tog vremena samo subwoofer radi i cuje se krckanje

 

Pliz pomoc toliko sam drivera probao izludit cu :((( Unaprijed hvala, link od naxeema mi ne radi :S

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Realtek Audio driver

Jel može neko stavit neke linkove  za driver koji rade???

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Realtek Audio driver
Ima li iko da mi pomogne instalirao sam windows 7 ultimate na fujitsu siemens racunar nemam driver za zvuk trazio sam 5 sati nista nisam uspio naci ili pronadjem instalira se i poslije se samo restartuje racunar i opet nista nema molim za vasu pomoc sto je prije moguce,
Nicklodeon24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 7 Realtek Audio driver

Koji je tačno model laptopa? Pokušaj i sa Windows update jer Windows zna pronaći sam driver-e koji mu nedostaju kroz njegov update.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Realtek Audio driver

Imam problem sa zvukom,i skinem driver za svoju maticnu(konto sam nema sta bit ako nije driver,al sad vidim da nije) sa stranice Asrock i sve i pri instalaciji mi pise : We cant find HD audio device

 

Do juce sve radilo normalno ,isti zvucnici,nista nisam cacko :D 

 

Jel bi mi mogo netko pomoc ? 

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice