Windows 7 starter upgrade

poruka: 9
|
čitano: 4.314
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 starter upgrade

Našo' sam upgrade key i activation key na internetu. Al strah me ako unaprjedim u home premium da li ću igubit igrice i datoteke. I zanima me jeli ovo sigurno.

 

 

 

 

 

omar
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 starter upgrade

Prvo što trebaš je orginalni key. Ovisi što imaš... Predpostavljam da imaš Windows 7 Starter. Na što želiš upgradeati?

Provjeri s Windows Anytime Upgrade:

http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/upgrade-to-another-edition-of-windows-7-by-using-windows-anytime-upgrade

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 starter upgrade

imam starter i na you tube-u sam našao video kako unaprijediti u home premium i imaju dva key-a

eh sad zanima me da li su ovo orginal ključevi i da lli će mi se pojavljivati genuine.

omar
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 starter upgrade

Od kud ti ključevi? Ako si ih kupio u trgovini onda su legalni, ako si ih skinuo s neta, onda nisu legalni. A ako nisu legalni onda će te sigurno skužiti.

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 starter upgrade

Neznam možda su legalni nemam pojma našao sam slučajno na youtube-u.

omar
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 starter upgrade

Nisu legalni sigurno...

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 starter upgrade
SilvioS kaže...

Od kud ti ključevi? Ako si ih kupio u trgovini onda su legalni, ako si ih skinuo s neta, onda nisu legalni. A ako nisu legalni onda će te sigurno skužiti.

nije da poticem piratstvo ali s ovim se ne slazem jer ja koristim piratski w7 i nisu me skuzili i svi mi updatei rade....

13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 starter upgrade

u gradu u kojem ja živim svako koristi pirate ja sam prošle godine kupio novi komp i dobio sam windows 7 starter orginalni disc i sve al imam nekih važnih dokumenata i  strah me da ih ne izgubim

omar
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 starter upgrade

Većina softvera kod nas je piratsko i uglavnom sve radi, ali iskreno, ako koristiš nešo poput net bankinga ili slično, meni nebi bilo svejedno s piratom se spajati pošto su velike šanse da je onaj koji je prčkao po Windowsima ubacio i nekakv sniffer/crva koji će pratiti tvoje podatke..

 

 

Što se Startera tiče, a možeš pokušati... Ne znam, nisam nikad tako što pokušao s piratom napraviti, tako da ti ne mogu ništa reći.

SilvioS, MSP Lead, Windows Desktop Experience MVP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice